Liga letnia 2021

Liga lato 2021

Zaawansowana I

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Artur Zientek 0 0 0 0
2 0 Radosław Gopaniuk 0 0 0 0
3 0 Jakub Szwajkiewicz 0 0 0 0
4 0 Piotr Gryszczuk 0 0 0 0
5 0 Zbigniew Żęgota 0 0 0 0
6 0 Marcin Poroszewski 0 0 0 0
7 0 Hubert Sobieski 0 0 0 0
8 0 Łukasz Kujawa 0 0 0 0
9 0 Przemysław Zieliński 0 0 0 0
10 0 Bartosz Skała 0 0 0 0
11 0 Ireneusz Sobieski 0 0 0 0
12 0 Marcin Kuś 0 0 0 0
13 0 Rafał Pietrzak 0 0 0 0
14 0 Wojciech Kałdan 0 0 0 0

Zaawansowana II

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Cezary Bossowski 0 0 0 0
2 0 Cezary Mróz 0 0 0 0
3 0 Piotr Ostaszyk 0 0 0 0
4 0 Łukasz Kujawa 0 0 0 0
5 0 Józef Pawluczuk 0 0 0 0
6 0 Michał Korwek 0 0 0 0
7 0 Bartłomiej Strot 0 0 0 0
8 0 Mieczysław Kochmański 0 0 0 0
9 0 Jacek Romański 0 0 0 0
10 0 Paweł Tetych 0 0 0 0
11 0 Jakub Gorczewski 0 0 0 0
12 0 Wojciech Ratyński 0 0 0 0
13 0 Adam Molenda 0 0 0 0
14 0 Rafał Janczarek 0 0 0 0

Zaawansowana III

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Adam Neumann 0 0 0 0
2 0 Janusz Góralczyk 0 0 0 0
3 0 Artur Stempień 0 0 0 0
4 0 Sebastian Sowiński 0 0 0 0
5 0 Kamil Bojarski 0 0 0 0
6 0 Rafał Szarejko 0 0 0 0
7 0 Tomasz Gryglicki 0 0 0 0
8 0 Marcin Majewski 0 0 0 0
9 0 Michał Kątek 0 0 0 0
10 0 Mariusz Czyżewski 0 0 0 0
11 0 Michał Zaworski 0 0 0 0
12 0 Sebastian Podlecki 0 0 0 0
13 0 Grzegorz Bogdański 0 0 0 0

Średniozaawansowana I

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Sławomir Trojanowski 0 0 0 0
2 0 Piotr Kuck 0 0 0 0
3 0 Dariusz Adamiuk 0 0 0 0
4 0 Piotr Walczak 0 0 0 0
5 0 Ireneusz Górski 0 0 0 0
6 0 Marek Siudak 0 0 0 0
7 0 Krzysztof Drajkopel 0 0 0 0
8 0 Arkadiusz Szymoszyn 0 0 0 0
9 0 Jarosław Lemański 0 0 0 0
10 0 Arkadiusz Zamarja 0 0 0 0
11 0 Grzegorz Walczak 0 0 0 0
12 0 Kuba Gołaszewski 0 0 0 0
13 0 Przemysław Wawrzyniak 0 0 0 0

Średniozaawansowana II

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Arkadiusz Sztandera 0 0 0 0
2 0 Krzysztof Kocięda 0 0 0 0
3 0 Adam Smoczyński 0 0 0 0
4 0 Rafał Wołodkowicz 0 0 0 0
5 0 Edward Bieńkiewicz 0 0 0 0
6 0 Mirosław Capłap 0 0 0 0
7 0 Jarosław Goszczycki 0 0 0 0
8 0 Marcin Szewczyk 0 0 0 0
9 0 Piotr Łojewski 0 0 0 0
10 0 Mariusz Wesołowski 0 0 0 0
11 0 Rafał Rojek 0 0 0 0
12 0 Sebastian Gajlewicz 0 0 0 0
13 0 Paweł Radkiewicz 0 0 0 0

Średniozaawansowana III

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Piotr Jakubowski 0 0 0 0
2 0 Arkadiusz Fudali 0 0 0 0
3 0 Krzysztof Kocięda 0 0 0 0
4 0 Bartosz Tomaszek 0 0 0 0
5 0 Zbigniew Dominik 0 0 0 0
6 0 Maciej Nasiadko 0 0 0 0
7 0 Janusz Syczyło 0 0 0 0
8 0 Tomasz Pisarski 0 0 0 0
9 0 Krzysztof Szepioła 0 0 0 0
10 0 Adrian Pietnoczka 0 0 0 0
11 0 Łukasz Dubilas 0 0 0 0
12 0 Bartłomiej Rzeszowski 0 0 0 0
13 0 Łukasz Kamiński 0 0 0 0

Średniozaawansowana IV

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Cezary Kisiel 0 0 0 0
2 0 Łukasz Bogacz 0 0 0 0
3 0 Adam Mioduszewski 0 0 0 0
4 0 Jerzy Drzazga 0 0 0 0
5 0 Robert Jurkiewicz 0 0 0 0
6 0 Piotr Dreszer 0 0 0 0
7 0 Marek Miklas 0 0 0 0
8 0 Szymon Wierzchowski 0 0 0 0
9 0 Maciej Więch 0 0 0 0
10 0 Wojciech Ejsmond 0 0 0 0
11 0 Tomasz Szmitkowski 0 0 0 0
12 0 Łukasz Rusanowski 0 0 0 0
13 0 Igor Kunicki 0 0 0 0

WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW)

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Piotr Walczak 0 0 0 0
2 0 Jerzy Drzazga 0 0 0 0
3 0 Grzegorz Neumann 0 0 0 0
4 0 Ryszard Jabłoński 0 0 0 0
5 0 Ryszard Nowotka 0 0 0 0
6 0 Jan Koliwer 0 0 0 0
7 0 Leszek Winiarski 0 0 0 0
8 0 Mirosław Piotrowski 0 0 0 0
9 0 Mariusz Jabłoński 0 0 0 0
10 0 Ryszard Miśków 0 0 0 0
11 0 Włodzimierz Amielańczyk 0 0 0 0
12 0 Krzysztof Bachmura 0 0 0 0
13 0 Tomasz Święcki 0 0 0 0
14 0 Dariusz Turek 0 0 0 0

Kobiety - Zaawansowana

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Joanna Korycińska 0 0 0 0
2 0 Natalia Sycz 0 0 0 0
3 0 Aleksandra Łojewska 0 0 0 0
4 0 Alicja Kochmańska 0 0 0 0
5 0 Alina Kolendo 0 0 0 0
6 0 Wioleta Dubilas 0 0 0 0
7 0 Marta Wołodkowicz 0 0 0 0
8 0 Lena Bergdoll 0 0 0 0
9 0 Beata Sawczuk 0 0 0 0
10 0 Agata Szczęsna 0 0 0 0
11 0 Hanna Listek 0 0 0 0
12 0 Katarzyna Matejeska 0 0 0 0

Kobiety - Średniozaawansowana

Miejsce Zmiany Imię i nazwisko Punkty Mecze Wygrane Przegrane
1 0 Katarzyna Wołodkowicz 0 0 0 0
2 0 Magdalena Krezymon 0 0 0 0
3 0 Iwona Filipska 0 0 0 0
4 0 Agata Winiarska 0 0 0 0
5 0 Weronika Kozera-Jankowska 0 0 0 0
6 0 Elżbieta Głodkowska 0 0 0 0
7 0 Mariola Sokołowska 0 0 0 0
8 0 Monika Prach 0 0 0 0
9 0 Anna Czepek 0 0 0 0
10 0 Patrycja Polakowska 0 0 0 0
11 0 Patrycja Beksa 0 0 0 0
12 0 Aleksandra Radocha 0 0 0 0
13 0 Paulina Brożek 0 0 0 0

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.