Liga letnia 2020

Liga lato 2020

Zaawansowana I

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Krzysztof Kapiszka 21 8 7 1
2 0 Marcin Poroszewski 19 8 6 2
3 0 Marcin Podliński 11 4 4 0
4 0 Zbigniew Żęgota 9 4 4 0
5 0 Hubert Sobieski 6 5 2 3
6 0 Łukasz Kujawa 6 8 2 6
7 0 Ireneusz Sobieski 4 4 2 2
8 0 Przemysław Zieliński 4 3 1 2
9 0 Piotr Gryszczuk 4 8 1 7
10 0 Paweł Dąbrowski 3 2 1 1
11 0 Marcin Kuś 2 5 0 5
12 0 Bartosz Stempień 1 1 0 1

Zaawansowana II

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Artur Zientek 23 11 8 3
2 0 Jakub Szwajkiewicz 21 10 7 3
3 0 Mieczysław Kochmański 17 6 6 0
4 0 Rafał Pietrzak 17 7 6 1
5 0 Józef Pawluczuk 10 5 3 2
6 0 Paweł Wołodkowicz 9 7 3 4
7 0 Radosław Gopaniuk 9 9 3 6
8 0 Adam Fiedorowicz 5 4 2 2
9 0 Michał Kątek 2 5 1 4
10 0 Adam Molenda 2 4 0 4
11 0 Jakub Gorczewski 1 2 0 2
12 0 Cezary Mróz 1 3 0 3
13 0 Paweł Tetych 0 5 0 5

Zaawansowana III

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Wojciech Ratyński 23 8 8 0
2 0 Michał Korwek 18 6 6 0
3 1 Sebastian Sowiński 18 10 6 4
4 0 Jacek Romański 17 9 6 3
5 0 Janusz Góralczyk 13 10 5 5
6 0 Tomasz Niedźwiedź 12 7 4 3
7 0 Bartłomiej Strot 12 8 4 4
8 0 Piotr Ostaszyk 12 10 4 6
9 0 Adam Smoczyński 9 13 3 10
10 1 Przemysław Wojciechowicz 7 6 2 4
11 0 Mariusz Czyżewski 6 9 2 7
12 0 Artur Stempień 6 6 1 5
13 0 Kamil Bojarski 3 2 1 1

Średniozaawansowana I

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Michał Kątek 33 11 11 0
2 0 Rafał Szarejko 25 11 8 3
3 0 Marcin Majewski 14 5 5 0
4 0 Sebastian Podlecki 12 6 4 2
5 0 Dariusz Adamiuk 9 8 4 4
6 0 Marek Siudak 6 7 2 5
7 0 Adam Smoczyński 6 7 2 5
8 0 Piotr Walczak 5 5 2 3
9 0 Ireneusz Górski 5 6 1 5
10 0 Tomasz Gryglicki 3 1 1 0
11 0 Piotr Kuck 2 8 0 8
12 0 Sławomir Trojanowski 0 0 0 0
13 0 Edward Bieńkiewicz 0 5 0 5

Średniozaawansowana II

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Jarosław Lemański 25 11 9 2
2 0 Arkadiusz Szymoszyn 23 8 8 0
3 0 Krzysztof Drajkopel 22 12 8 4
4 0 Tomasz Gryglicki 20 9 6 3
5 0 Arkadiusz Sztandera 16 9 5 4
6 0 Mariusz Wesołowski 10 8 3 5
7 0 Rafał Wołodkowicz 7 6 2 4
8 0 Krzysztof Kocięda 6 9 2 7
9 0 Rafał Rojek 2 2 1 1
10 0 Zbigniew Dominik 1 6 0 6
11 0 Tobiasz Marciniuk 0 1 0 1
12 0 Tomasz Pisarski 0 7 0 7

Średniozaawansowana III

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Marcin Szewczyk 22 8 8 0
2 0 Piotr Łojewski 13 6 5 1
3 0 Jarosław Goszczycki 12 4 4 0
4 0 Bartłomiej Rzeszowski 11 4 4 0
5 0 Adrian Pietnoczka 8 6 2 4
6 0 Mirosław Capłap 7 5 2 3
7 0 Bartosz Tomaszek 5 9 2 7
8 0 Marek Miklas 3 7 1 6
9 0 Jakub Połowianiuk 2 5 0 5
10 0 Robert Jurkiewicz 1 2 0 2
11 0 Michał Krynicki 0 0 0 0
12 0 Marek Aniołkowski 0 0 0 0

Średniozaawansowana IV

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Łukasz Dubilas 18 8 7 1
2 0 Cezary Kisiel 14 7 5 2
3 0 Krzysztof Szepioła 12 4 4 0
4 0 Adam Mioduszewski 11 6 3 3
5 0 Jerzy Drzazga 7 4 2 2
6 0 Szymon Wierzchowski 6 6 2 4
7 0 Łukasz Bogacz 4 3 1 2
8 0 Przemysław Zaworski 0 0 0 0
9 0 Arkadiusz Fudali 0 0 0 0
10 0 Maciej Nasiadko 0 0 0 0
11 0 Jakub Jurkiewicz 0 0 0 0
12 0 Piotr Dreszer 0 4 0 4
13 0 Artur Sadowski 0 6 0 6

Początkująca

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane

WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW)

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Ryszard Nowotka 24 8 8 0
2 0 Lesław Wiśniewski 23 11 8 3
3 1 Ryszard Jabłoński 21 8 7 1
4 0 Włodzimierz Amielańczyk 19 8 6 2
5 0 Jan Koliwer 15 9 5 4
6 0 Mirosław Piotrowski 9 9 3 6
7 0 Krzysztof Bachmura 7 11 3 8
8 0 Ryszard Miśków 7 8 2 6
9 0 Mariusz Jabłoński 1 4 0 4
10 0 Tomasz Lewicki 0 0 0 0
11 0 Edmund Siemiątkowski 0 0 0 0
12 0 Marek Dzieńkowski 0 0 0 0
13 0 Adam Jabłoński 0 8 0 8

Kobiety - Grupa A

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Alina Kolendo 16 7 6 1
2 0 Wioleta Dubilas 15 5 5 0
3 0 Marta Wołodkowicz 15 6 5 1
4 0 Alicja Kochmańska 10 6 3 3
5 0 Lena Bergdoll 6 8 2 6
6 0 Natalia Sycz 5 4 2 2
7 0 Aleksandra Łojewska 4 2 1 1
8 0 Natalia Jarmołowicz – Aniołkowska 1 2 0 2
9 0 Beata Sawczuk 0 1 0 1
10 0 Elżbieta Głodkowska 0 3 0 3
11 0 Joanna Korycińska 0 4 0 4

Kobiety - Grupa B

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Weronika Kozera-Jankowska 17 7 6 1
2 0 Iwona Filipska 12 4 4 0
3 0 Agata Winiarska 11 4 4 0
4 0 Anna Kaniewska 6 4 2 2
5 0 Magdalena Krezymon 5 7 1 6
6 0 Aleksandra Tomaszewska 3 2 1 1
7 0 Beata Dwojak 0 0 0 0
8 0 Adriana Patalas 0 0 0 0
9 0 Mariola Sokołowska 0 1 0 1
10 0 Beata Kosiba 0 7 0 7

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.