Liga letnia 2019

Liga lato 2019

Zaawansowana I

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Dariusz Kardaś 15 6 5 1
2 0 Bartosz Stempień 15 5 5 0
3 0 Paweł Dąbrowski 12 6 4 2
4 0 Marcin Podliński 11 4 4 0
5 0 Marcin Poroszewski 10 9 3 6
6 0 Ireneusz Sobieski 8 5 3 2
7 0 Zbigniew Żęgota 7 5 2 3
8 0 Marek Roszkowski 6 2 2 0
9 0 Piotr Kowalski 0 8 0 8
10 0 Piotr Gryszczuk 0 6 0 6
11 0 Krzysztof Kapiszka 0 0 0 0

Zaawansowana II

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Ryszard Nowotka 40 16 13 3
2 0 Łukasz Kujawa 30 12 11 1
3 0 Jakub Szwajkiewicz 26 11 9 2
4 0 Marcin Kuś 19 10 7 3
5 0 Artur Zientek 16 15 5 10
6 0 Radosław Gopaniuk 13 16 3 13
7 0 Hubert Sobieski 12 7 4 3
8 0 Paweł Wołodkowicz 9 7 3 4
9 0 Ryszard Jabłoński 7 7 2 5
10 0 Józef Pawluczuk 6 10 2 8
11 0 Marek Dzieńkowski 5 3 2 1
12 0 Robert Urban 5 2 2 0
13 0 Cezary Mróz 4 12 1 11
14 0 Krzysztof Sobieski 0 0 0 0
15 0 Adam Fiedorowicz 0 0 0 0

Zaawansowana III

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Rafał Pietrzak 40 15 13 2
2 0 Mieczysław Kochmański 37 13 13 0
3 0 Artur Stempień 34 16 12 4
4 0 Arkadiusz Curulak 34 14 12 2
5 0 Leszek Winiarski 30 16 10 6
6 0 Jan Koliwer 23 13 7 6
7 0 Piotr Ostaszyk 15 15 5 10
8 0 Patryk Ciemięga 14 11 4 7
9 0 Michał Korwek 11 10 4 6
10 0 Bartłomiej Strot 9 10 3 7
11 0 Dariusz Niklewski 6 8 2 6
12 0 Mariusz Czyżewski 3 7 1 6
13 0 Janusz Góralczyk 2 8 0 8
14 0 Sebastian Sowiński 0 13 0 13
15 0 Przemysław Wojciechowicz 0 3 0 3

Średniozaawansowana I

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Mirosław Piotrowski 40 20 13 7
2 0 Janusz Bil 39 16 14 2
3 0 Piotr Walczak 37 20 12 8
4 0 Jacek Romański 37 15 12 3
5 0 Wojciech Gębura 34 16 12 4
6 0 Adam Smoczyński 32 21 10 11
7 0 Tomasz Niedźwiedź 29 16 9 7
8 0 Rafał Szarejko 20 11 7 4
9 0 Dariusz Turek 18 14 7 7
10 0 Kamil Bojarski 14 6 5 1
11 0 Marek Siudak 10 12 3 9
12 0 Dariusz Adamiuk 8 11 3 8
13 0 Piotr Kuck 8 10 2 8
14 0 Ireneusz Górski 8 10 2 8
15 0 Michał Uchman 7 13 2 11
16 0 Arkadiusz Sztandera 5 12 2 10
17 0 Tomasz Gryglicki 5 11 2 9

Średniozaawansowana II

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Adam Smoczyński 33 13 12 1
2 0 Edward Bieńkiewicz 31 15 10 5
3 0 Grzegorz Walczak 28 15 9 6
4 0 Marcin Majewski 25 12 8 4
5 0 Jarosław Krymski 24 15 9 6
6 0 Sebastian Podlecki 21 8 7 1
7 0 Krzysztof Drajkopel 19 10 6 4
8 0 Tomasz Gryglicki 16 8 5 3
9 0 Rafał Wołodkowicz 4 10 2 8
10 0 Zbigniew Dominik 2 6 1 5
11 0 Bartosz Tomaszek 2 17 0 17
12 0 Krystian Topa 2 3 0 3
13 0 Tobiasz Marciniuk 0 6 0 6
14 0 Rafał Rojek 0 0 0 0

Średniozaawansowana III

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Michał Kątek 41 14 14 0
2 0 Arkadiusz Szymoszyn 30 12 11 1
3 0 Jarosław Lemański 27 14 9 5
4 0 Tomasz Pisarski 24 13 8 5
5 0 Mariusz Wesołowski 19 8 6 2
6 0 Sebastian Gajlewicz 15 7 5 2
7 0 Janusz Syczyło 14 18 6 12
8 0 Jarosław Goszczycki 14 10 3 7
9 0 Piotr Łojewski 12 9 4 5
10 0 Maciej Nasiadko 9 11 3 8
11 0 Mirosław Capłap 7 8 2 6
12 0 Arkadiusz Fudali 3 10 1 9
13 0 Marcin Szewczyk 3 4 1 3
14 0 Adrian Pietnoczka 1 8 0 8

Średniozaawansowana IV

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Tomasz Ostrowski 32 12 11 1
2 0 Krzysztof Kocięda 29 11 10 1
3 0 Marek Aniołkowski 20 13 7 6
4 0 Jakub Połowianiuk 16 8 5 3
5 0 Bartłomiej Rzeszowski 13 8 5 3
6 0 Krzysztof Szepioła 8 3 3 0
7 0 Adam Mioduszewski 8 10 2 8
8 0 Cezary Kisiel 3 5 1 4
9 0 Jerzy Drzazga 3 5 0 5
10 0 Tomasz Dwojak 0 10 0 10
11 0 Piotr Szczepkowski 0 3 0 3
12 0 Jakub Jurkiewicz 0 0 0 0
13 0 Łukasz Bogacz 0 0 0 0

Singiel Kobiety

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Alicja Kochmańska 25 9 9 0
2 0 Aleksandra Łojewska 22 8 7 1
3 0 Natalia Sycz 9 6 2 4
4 0 Joanna Korycińska 7 6 3 3
5 0 Gabriela Gajlewicz 6 8 2 6
6 0 Adriana Patalas 6 7 2 5
7 0 Beata Dwojak 3 4 1 3
8 0 Anna Kaniewska 0 3 0 3
9 0 Agata Kisiel 0 1 0 1
10 0 Aleksandra Tomaszewska 0 0 0 0
11 0 Natalia Jarmołowicz – Aniołkowska 0 0 0 0
12 0 Magdalena Rojek 0 0 0 0
13 0 Iwona Wysocka 0 0 0 0

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.