Liga letnia 2019

Liga lato 2019

Zaawansowana I

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Marek Roszkowski 50 17 17 0
2 0 Bartosz Stempień 42 19 14 5
3 0 Marcin Podliński 39 18 13 5
4 0 Paweł Dąbrowski 33 17 11 6
5 0 Dariusz Kardaś 25 17 8 9
6 0 Krzysztof Kapiszka 24 15 9 6
7 0 Marcin Poroszewski 18 18 5 13
8 0 Zbigniew Żęgota 11 13 3 10
9 0 Ireneusz Sobieski 8 6 3 3
10 0 Piotr Kowalski 5 16 2 14
11 0 Piotr Gryszczuk 0 14 0 14

Zaawansowana II

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Ryszard Nowotka 60 23 20 3
2 0 Łukasz Kujawa 58 25 20 5
3 0 Jakub Szwajkiewicz 51 24 17 7
4 0 Marcin Kuś 37 21 14 7
5 0 Artur Zientek 37 25 12 13
6 0 Hubert Sobieski 32 16 11 5
7 0 Robert Urban 25 13 9 4
8 0 Paweł Wołodkowicz 25 21 8 13
9 0 Marek Dzieńkowski 24 12 8 4
10 0 Radosław Gopaniuk 24 26 8 18
11 0 Ryszard Jabłoński 23 18 7 11
12 0 Adam Fiedorowicz 11 11 3 8
13 0 Józef Pawluczuk 10 16 3 13
14 0 Cezary Mróz 9 20 2 18
15 0 Krzysztof Sobieski 0 0 0 0
16 0 Artur Stempień 0 13 0 13

Zaawansowana III

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Mieczysław Kochmański 69 24 24 0
2 0 Rafał Pietrzak 65 24 21 3
3 0 Arkadiusz Curulak 54 25 19 6
4 0 Leszek Winiarski 54 27 18 9
5 0 Michał Korwek 46 24 16 8
6 0 Patryk Ciemięga 39 24 13 11
7 0 Artur Stempień 38 19 13 6
8 0 Jan Koliwer 36 26 11 15
9 0 Bartłomiej Strot 27 24 8 16
10 0 Piotr Ostaszyk 22 25 7 18
11 0 Janusz Góralczyk 21 26 6 20
12 0 Mariusz Czyżewski 15 21 6 15
13 0 Przemysław Wojciechowicz 11 19 4 15
14 0 Dariusz Niklewski 9 9 3 6
15 0 Sebastian Sowiński 7 25 2 23

Średniozaawansowana I

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Jacek Romański 76 31 25 6
2 0 Wojciech Gębura 70 31 24 7
3 0 Mirosław Piotrowski 66 31 22 9
4 0 Janusz Bil 63 29 21 8
5 0 Tomasz Niedźwiedź 62 30 20 10
6 0 Piotr Walczak 56 28 19 9
7 0 Rafał Szarejko 49 24 17 7
8 0 Adam Smoczyński 41 29 13 16
9 0 Marek Siudak 39 25 13 12
10 0 Dariusz Turek 28 27 9 18
11 0 Michał Uchman 23 28 8 20
12 0 Kamil Bojarski 21 13 8 5
13 0 Dariusz Adamiuk 16 21 6 15
14 0 Ireneusz Górski 14 24 3 21
15 0 Piotr Kuck 13 23 4 19
16 0 Arkadiusz Sztandera 12 27 4 23
17 0 Tomasz Gryglicki 11 19 4 15

Średniozaawansowana II

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Sebastian Podlecki 52 19 18 1
2 0 Adam Smoczyński 47 19 17 2
3 0 Marcin Majewski 45 22 14 8
4 0 Edward Bieńkiewicz 43 24 14 10
5 0 Krzysztof Drajkopel 38 20 12 8
6 0 Jarosław Krymski 36 22 13 9
7 0 Tomasz Gryglicki 36 16 12 4
8 0 Grzegorz Walczak 28 15 9 6
9 0 Tobiasz Marciniuk 15 19 4 15
10 0 Zbigniew Dominik 7 18 3 15
11 0 Krzysztof Kocięda 6 7 2 5
12 0 Rafał Wołodkowicz 4 12 2 10
13 0 Bartosz Tomaszek 4 23 1 22
14 0 Krystian Topa 2 6 0 6
15 0 Rafał Rojek 0 0 0 0

Średniozaawansowana III

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Michał Kątek 68 24 24 0
2 0 Arkadiusz Szymoszyn 64 24 22 2
3 0 Mariusz Wesołowski 57 23 19 4
4 0 Jarosław Lemański 48 24 16 8
5 0 Tomasz Pisarski 47 26 16 10
6 0 Sebastian Gajlewicz 44 21 15 6
7 0 Piotr Łojewski 36 23 12 11
8 0 Jarosław Goszczycki 33 24 10 14
9 0 Marcin Szewczyk 25 25 8 17
10 0 Mirosław Capłap 24 24 8 16
11 0 Janusz Syczyło 17 26 7 19
12 0 Maciej Nasiadko 17 23 5 18
13 0 Adrian Pietnoczka 11 23 2 21
14 0 Arkadiusz Fudali 4 20 1 19

Średniozaawansowana IV

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Krzysztof Kocięda 56 20 19 1
2 0 Tomasz Ostrowski 56 21 19 2
3 0 Jakub Połowianiuk 51 22 16 6
4 0 Bartłomiej Rzeszowski 40 19 14 5
5 0 Marek Aniołkowski 33 23 11 12
6 0 Adam Mioduszewski 31 22 9 13
7 0 Krzysztof Szepioła 26 12 10 2
8 0 Łukasz Bogacz 11 15 4 11
9 0 Cezary Kisiel 9 16 3 13
10 0 Jerzy Drzazga 3 14 0 14
11 0 Jakub Jurkiewicz 2 5 1 4
12 0 Piotr Szczepkowski 0 9 0 9
13 0 Tomasz Dwojak 0 14 0 14

Singiel Kobiety

MiejsceZmianyImię i nazwiskoPunktyMeczeWygranePrzegrane
1 0 Alicja Kochmańska 43 15 15 0
2 0 Joanna Korycińska 28 14 10 4
3 0 Aleksandra Łojewska 25 10 8 2
4 0 Gabriela Gajlewicz 15 13 5 8
5 0 Natalia Sycz 15 9 4 5
6 0 Adriana Patalas 6 8 2 6
7 0 Beata Dwojak 6 9 2 7
8 0 Anna Kaniewska 3 9 1 8
9 0 Aleksandra Tomaszewska 0 0 0 0
10 0 Natalia Jarmołowicz – Aniołkowska 0 0 0 0
11 0 Iwona Wysocka 0 0 0 0
12 0 Magdalena Rojek 0 1 0 1
13 0 Agata Kisiel 0 6 0 6

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.