Wyniki 2016 – V Grupa

L.p.Imię i nazwiskoImię i nazwiskoWynikiWynik rewanż
1Arkadiusz CurulakPrzemysław Wojciechowicz6:2 / 4:6 / 7:106:3 / 6:4
2Arkadiusz CurulakJarosław Krymski6:2 / 6:16:1 / 7:5
3Arkadiusz CurulakAdam Smoczyński6:0 / 6:06:2 / 6:4
4Arkadiusz CurulakKrzysztof Kapiszka3:6 / 5:70:6 / 1:6
5Arkadiusz CurulakPiotr Kuck6:4 / 6:06:2 / 6:3
6Arkadiusz CurulakGrzegorz Borkowski6:3 / 6:17:6 / 6:3
7Arkadiusz CurulakMaciej Deja6:3 / 4:6 / 10:7
8Arkadiusz CurulakPiotr Łojewski6:2 / 6:16:0 / 6:0
9Arkadiusz CurulakJózef Pawluczuk3:6 / 6:2 / 10:56:3 / 6:3
10Arkadiusz CurulakKrystian Topa6:4 / 6:26:2 / 6:4
11Arkadiusz CurulakŁukasz Sztych6:0 / 6:16:3 / 7:6
12Arkadiusz CurulakJarosław Goszczycki6:4 / 6:36:0 / 6:3
13Arkadiusz CurulakDariusz Adamiuk6:1 / 6:26:4 / 6:1
14Przemysław WojciechowiczJarosław Krymski2:6 / 6:4 / 6:107:6 / 4:6 / 10:6
15Przemysław WojciechowiczAdam Smoczyński7:5 / 6:16:2 / 6:3
16Przemysław WojciechowiczKrzysztof Kapiszka1:6 / 1:62:6 / 1:6
17Przemysław WojciechowiczPiotr Kuck6:3 / 4:6 / 7:103:6 / 4:6
18Przemysław WojciechowiczGrzegorz Borkowski6:0 / 6:17:5 / 6:4
19Przemysław WojciechowiczMaciej Deja4:6/ 6:4 / 9:11
20Przemysław WojciechowiczPiotr Łojewski6:3 / 6:26:1 / 6:1
21Przemysław WojciechowiczJózef Pawluczuk0:6 / 2:60:6 / 6:4 / 10:2
22Przemysław WojciechowiczKrystian Topa5:7 / 6:0 / 10:85:7 / 6:2 / 4:10
23Przemysław WojciechowiczŁukasz Sztych
24Przemysław WojciechowiczJarosław Goszczycki6:4 / 6:06:4 / 6:7 / 8:10
25Przemysław WojciechowiczDariusz Adamiuk2:6 / 1:62:6 / 5:7
26Jarosław KrymskiAdam Smoczyński6:3 / 4:6 / 10:56:0 / 6:4
27Jarosław KrymskiKrzysztof Kapiszka1:6 / 3:62:6 / 1:6
28Jarosław KrymskiPiotr Kuck7:5 / 6:36:0 / 6:0
29Jarosław KrymskiGrzegorz Borkowski7:5 / 6:12:6 / 3:6
30Jarosław KrymskiMaciej Deja
31Jarosław KrymskiPiotr Łojewski6:0 / 6:36:0 / 6:3
32Jarosław KrymskiJózef Pawluczuk3:6 / 2:62:6 / 3:6
33Jarosław KrymskiKrystian Topa6:3 / 6:05:7 / 6:2 / 10:7
34Jarosław KrymskiŁukasz Sztych4:6 / 6:3 / 10:76:7 / 6:3 / 10:5
35Jarosław KrymskiJarosław Goszczycki6:3 / 6:36:2 / 6:1
36Jarosław KrymskiDariusz Adamiuk2:6 / 0:61:6 / 2:6
37Adam SmoczyńskiKrzysztof Kapiszka6:1 / 6:06:0 / 6:1
38Adam SmoczyńskiPiotr Kuck0:6 / 3:64:6 / 6:4 / 10:7
39Adam SmoczyńskiGrzegorz Borkowski4:6 / 6:4 / 5:104:6 / 3:6
40Adam SmoczyńskiMaciej Deja6:2 / 0:6 / 10:6
41Adam SmoczyńskiPiotr Łojewski6:4 / 4:6 / 10:65:7 / 6:2 / 10:5
42Adam SmoczyńskiJózef Pawluczuk3:6 / 1:66:1 / 6:2
43Adam SmoczyńskiKrystian Topa0:6 / 6:2 / 8:106:4 / 3:6 / 10:7
44Adam SmoczyńskiŁukasz Sztych4:6 / 6:3 / 10:84:6 / 6:7
45Adam SmoczyńskiJarosław Goszczycki1:6 / 6:75:7 / 4:6
46Adam SmoczyńskiDariusz Adamiuk4:6 / 2:60:6 / 1:6
47Krzysztof KapiszkaPiotr Kuck6:2 / 6:06:0 / 6:4
48Krzysztof KapiszkaGrzegorz Borkowski6:1 / 6:06:1 / 6:1
49Krzysztof KapiszkaMaciej Deja6:0 / 6:16:2 / 6:2
50Krzysztof KapiszkaPiotr Łojewski6:0 / 6:2
51Krzysztof KapiszkaJózef Pawluczuk6:1 / 6:06:2 / 6:3
52Krzysztof KapiszkaKrystian Topa6:0 / 6:06:1 / 6:1
53Krzysztof KapiszkaŁukasz Sztych6:1 / 6:26:1 / 6:1
54Krzysztof KapiszkaJarosław Goszczycki6:1 / 6:0
55Krzysztof KapiszkaDariusz Adamiuk6:1 6:46:0 / 6:2
56Piotr KuckGrzegorz Borkowski7:5 / 6:26:0 / 6:0 walkower
57Piotr KuckMaciej Deja6:2 / 6:1
58Piotr KuckPiotr Łojewski6:2 / 6:36:1 / 6:0
59Piotr KuckJózef Pawluczuk5:7 / 4:64:6 / 5:7
60Piotr KuckKrystian Topa6:7 / 2:66:2 / 6:1
61Piotr KuckŁukasz Sztych6:7 / 6:4 / 10:6
62Piotr KuckJarosław Goszczycki7:6 / 6:7 / 10:126:0 / 6:0
63Piotr KuckDariusz Adamiuk0:6/ 4:60:6 / 3:6
64Grzegorz BorkowskiMaciej Deja
65Grzegorz BorkowskiPiotr Łojewski6:4 / 6:40:6 / 0:6 walkower
66Grzegorz BorkowskiJózef Pawluczuk3:6 / 6:4 / 1:100:6 / 0:6 walkower
67Grzegorz BorkowskiKrystian Topa6:1 / 6:37:5 / 6:3
68Grzegorz BorkowskiŁukasz Sztych0:6 / 0:6 walkower0:6 / 0:6 walkower
69Grzegorz BorkowskiJarosław Goszczycki6:4 / 6:42:6 / 2:6
70Grzegorz BorkowskiDariusz Adamiuk3:6 / 1:66:4 / 6:2
71Maciej DejaPiotr Łojewski6:0 / 6:1
72Maciej DejaJózef Pawluczuk
73Maciej DejaKrystian Topa
74Maciej DejaŁukasz Sztych
75Maciej DejaJarosław Goszczycki6:3 / 7:6
76Maciej DejaDariusz Adamiuk
77Piotr ŁojewskiJózef Pawluczuk2:6 / 3:64:6 / 0:6
78Piotr ŁojewskiKrystian Topa2:6 / 6:76:3 / 7:6
79Piotr ŁojewskiŁukasz Sztych
80Piotr ŁojewskiJarosław Goszczycki3:6 / 3:66:7 / 3:6
81Piotr ŁojewskiDariusz Adamiuk0:6 /0:6 walkower0:6 / 0:6
82Józef PawluczukKrystian Topa6:3 / 7:56:2 / 6:4
83Józef PawluczukŁukasz Sztych6:3 / 6:06:7 / 6:1 / 10:4
84Józef PawluczukJarosław Goszczycki6:0 / 6:16:4 / 6:2
85Józef PawluczukDariusz Adamiuk6:4 / 6:37:5 / 6:0
86Krystian TopaŁukasz Sztych5:7 / 6:2 / 8:106:7 / 5:7
87Krystian TopaJarosław Goszczycki7:6 / 2:6 / 11:97:6 / 6:3
88Krystian TopaDariusz Adamiuk0:6 / 4:65:7 / 4:6
89Łukasz SztychJarosław Goszczycki6:4 / 7:5
90Łukasz SztychDariusz Adamiuk3:6 / 1:60:6 / 0:6
91Jarosław GoszczyckiDariusz Adamiuk0:6 / 0:62:6 / 5:7
92Michał KrysińskiArkadiusz Curulak0:6 / 0:61:6 / 1:6
93Michał KrysińskiPrzemysław Wojciechowicz4:6 / 1:61:6 / 0:6
94Michał KrysińskiJarosław Krymski1:6 / 1:60:6 / 0:6
95Michał KrysińskiAdam Smoczyński1:6 / 2:62:6 / 5:7
96Michał KrysińskiKrzysztof Kapiszka0:6 / 1:61:6 / 0:6
97Michał KrysińskiPiotr Kuck1:6 / 2:61:6 / 3:6
98Michał KrysińskiGrzegorz Borkowski1:6 / 4:66:0 / 6:0 walkower
99Michał KrysińskiMaciej Deja0:6 / 0:6
100Michał KrysińskiPiotr Łojewski0:6 / 0:6 walkower6:7 / 6:3 / 3:10
101Michał KrysińskiJózef Pawluczuk2:6 / 0:60:6 / 1:6
102Michał KrysińskiKrystian Topa2:6 / 1:65:7 / 3:6
103Michał KrysińskiŁukasz Sztych
104Michał KrysińskiJarosław Goszczycki2:6 / 0:6
105Michał KrysińskiDariusz Adamiuk0:6 / 0:60:6 / 0:6


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.