Wyniki 2016 – III Grupa

L.p.Imię i nazwiskoImię i nazwiskoWynikWynik rewanż
1Przemysław SobiechTomasz Święcki
2Przemysław SobiechWitold Mocarski
3Przemysław SobiechRyszard Nowotka
4Przemysław SobiechKrzysztof Drajkopel
5Przemysław SobiechJan Koliwer
6Przemysław SobiechKrzysztof Rapkowski
7Przemysław SobiechDariusz Turek
8Przemysław SobiechTomasz Kasietczuk
9Przemysław SobiechDariusz Niklewski
10Przemysław SobiechPiotr Ostaszyk
11Przemysław SobiechKrzysztof Stypułkowski
12Przemysław SobiechWojciech Kocięcki
13Przemysław SobiechBohdan Bieniek
14Przemysław SobiechTobiasz Sadowski
15Przemysław SobiechJanusz Bil
16Tomasz ŚwięckiWitold Mocarski6:0 / 7:66:3 / 7:6
17Tomasz ŚwięckiRyszard Nowotka2:6 / 1:62:6 / 3:6
18Tomasz ŚwięckiKrzysztof Drajkopel6:2 / 6:26:4 / 6:1
19Tomasz ŚwięckiJan Koliwer6:0 / 6:06:4 / 6:0
20Tomasz ŚwięckiKrzysztof Rapkowski3:6 / 5:70:6 / 2:6
21Tomasz ŚwięckiDariusz Turek6:2 / 6:16:3 / 7:5
22Tomasz ŚwięckiTomasz Kasietczuk6:1 / 3:6 / 7:10
23Tomasz ŚwięckiDariusz Niklewski4:6 / 6:1 / 10:74:6 / 6:4 / 10:5
24Tomasz ŚwięckiPiotr Ostaszyk6:2 / 6:06:1 / 6:1
25Tomasz ŚwięckiKrzysztof Stypułkowski6:3 / 6:47:6 / 4:6 / 10:4
26Tomasz ŚwięckiWojciech Kocięcki
27Tomasz ŚwięckiBohdan Bieniek7:6 / 1:6 / 10:86:4 / 3:6 / 10:5
28Tomasz ŚwięckiTobiasz Sadowski6:3 / 6:46:0 / 6:0 walkower
29Tomasz ŚwięckiJanusz Bil6:4 / 1:6 / 10:46:4 / 6:4
30Witold MocarskiRyszard Nowotka3:6 / 7:6 / 6:102:6 / 2:6
31Witold MocarskiKrzysztof Drajkopel
32Witold MocarskiJan Koliwer4:6 / 6:0 / 7:106:2 / 6:3
33Witold MocarskiKrzysztof Rapkowski6:2 / 1:6 / 2:102:6 / 0:6
34Witold MocarskiDariusz Turek6:3 / 6:16:4 / 6:3
35Witold MocarskiTomasz Kasietczuk5:7 / 6:4 / 11:96:4 / 4:6 / 6:10
36Witold MocarskiDariusz Niklewski6:0 / 6:36:3 / 6:3
37Witold MocarskiPiotr Ostaszyk6:2/ 6:16:4 / 7:5
38Witold MocarskiKrzysztof Stypułkowski6:1 / 4:6 / 6:103:6 / 5:7
39Witold MocarskiWojciech Kocięcki
40Witold MocarskiBohdan Bieniek4:6 /3:66:0 / 6:0 walkower
41Witold MocarskiTobiasz Sadowski6:3 / 6:06:0 / 6:0 walkower
42Witold MocarskiJanusz Bil5:7 / 4:66:4 / 6:4
43Ryszard NowotkaKrzysztof Drajkopel6:0 / 6:0 walkower6:1 / 6:1
44Ryszard NowotkaJan Koliwer6:1 / 6:16:1 / 6:2
45Ryszard NowotkaKrzysztof Rapkowski6:0 / krecz2:6 / 5:7
46Ryszard NowotkaDariusz Turek6:0 / 6:06:0 / 6:1
47Ryszard NowotkaTomasz Kasietczuk6:3 / 6:16:0 / 6:2
48Ryszard NowotkaDariusz Niklewski6:1 / 6:16:0 / 6:1
49Ryszard NowotkaPiotr Ostaszyk6:2 / 6:06:0 / 6:3
50Ryszard NowotkaKrzysztof Stypułkowski6:1 / 6:33:6 / 6:2 / 10:4
51Ryszard NowotkaWojciech Kocięcki
52Ryszard NowotkaBohdan Bieniek6:2 / 6:06:0 / 6:0
53Ryszard NowotkaTobiasz Sadowski6:0 / 6:16:0 / 6:0 walkower
54Ryszard NowotkaJanusz Bil6:2 / 6:06:2 / 6:1
55Krzysztof DrajkopelJan Koliwer2:6 / 0:6
56Krzysztof DrajkopelKrzysztof Rapkowski
57Krzysztof DrajkopelDariusz Turek6:7 / 2:6
58Krzysztof DrajkopelTomasz Kasietczuk3:6 / 3:6
59Krzysztof DrajkopelDariusz Niklewski4:6 / 1:60:6 / 0:6 walkower
60Krzysztof DrajkopelPiotr Ostaszyk0:6 / 6:1 / 14:126:3 / 6:3
61Krzysztof DrajkopelKrzysztof Stypułkowski4:6 / 0:63:6 / 4:6
62Krzysztof DrajkopelWojciech Kocięcki
63Krzysztof DrajkopelBohdan Bieniek0:6 / 4:66:0 / 6:0 walkower
64Krzysztof DrajkopelTobiasz Sadowski6:0 / 6:0 walkower6:0 / 6:0 walkower
65Krzysztof DrajkopelJanusz Bil6:3 / 3:6 / 5:103:6 / 4:6
66Jan KoliwerKrzysztof Rapkowski6:2 / 1:6 / 10:120:6 / 0:6
67Jan KoliwerDariusz Turek6:3 / 6:06:3 / 6:1
68Jan KoliwerTomasz Kasietczuk5:7 / 5:71:6 / 4:6
69Jan KoliwerDariusz Niklewski1:6 / 6:76:4 / 7:6
70Jan KoliwerPiotr Ostaszyk6:3 / 6:16:3 / 6:2
71Jan KoliwerKrzysztof Stypułkowski1:6 / 4:64:6 / 3:6
72Jan KoliwerWojciech Kocięcki
73Jan KoliwerBohdan Bieniek6:7 / 3:62:6 / 6:4 / 15:13
74Jan KoliwerTobiasz Sadowski6:0 / 6:0 walkower6:0 / 6:0 walkower
75Jan KoliwerJanusz Bil3:6 / 3:61:6 / 6:0 / 10:7
76Krzysztof RapkowskiDariusz Turek6:2 / 6:36:0 / 6:0
77Krzysztof RapkowskiTomasz Kasietczuk6:4 / 6:0
78Krzysztof RapkowskiDariusz Niklewski6:2 / 6:14:6 / 6:0 / 10:5
79Krzysztof RapkowskiPiotr Ostaszyk6:0 / 6:06:3 / 6:0
80Krzysztof RapkowskiKrzysztof Stypułkowski6:2 / 6:27:5 / 6:2
81Krzysztof RapkowskiWojciech Kocięcki
82Krzysztof RapkowskiBohdan Bieniek6:0 / 6:26:0 / 6:0 walkower
83Krzysztof RapkowskiTobiasz Sadowski6:1 / 6:36:3 / 6:3
84Krzysztof RapkowskiJanusz Bil6:2 / 6:36:1 / 6:0
85Dariusz TurekTomasz Kasietczuk1:6 / 4:62:6 / 1:6
86Dariusz TurekDariusz Niklewski2:6 / 2:66:4 / 2:6 / 8:10
87Dariusz TurekPiotr Ostaszyk2:6 / 4:66:3 / 1:6 / 10:7
88Dariusz TurekKrzysztof Stypułkowski2:6 / 1:64:6 / 0:6
89Dariusz TurekWojciech Kocięcki
90Dariusz TurekBohdan Bieniek2:6 / 2:63:6 / 0:6
91Dariusz TurekTobiasz Sadowski0:6 / 3:66:0 / 6:0 walkower
92Dariusz TurekJanusz Bil2:6 / 4:63:6 / 6:3 / 4:10
93Tomasz KasietczukDariusz Niklewski6:0 / 6:26:0 / 6:0
94Tomasz KasietczukPiotr Ostaszyk6:2 / 6:16:1 / 6:0
95Tomasz KasietczukKrzysztof Stypułkowski6:7 / 6:4 / 9:117:5 / 1:6 / 8:10
96Tomasz KasietczukWojciech Kocięcki
97Tomasz KasietczukBohdan Bieniek6:2 / 5:7 / 3:106:0 / 6:0 walkower
98Tomasz KasietczukTobiasz Sadowski6:3 / 6:36:0 / 6:0 walkower
99Tomasz KasietczukJanusz Bil7:5 / 6:16:0 / 6:2
100Dariusz NiklewskiPiotr Ostaszyk6:0 / 6:06:1 / 6:1
101Dariusz NiklewskiKrzysztof Stypułkowski4:6 / 4:64:6 / 0:6
102Dariusz NiklewskiWojciech Kocięcki
103Dariusz NiklewskiBohdan Bieniek6:4 / 2:6 / 5:100:6 / 1:6
104Dariusz NiklewskiTobiasz Sadowski6:3 / 6:26:0 / 6:0 walkower
105Dariusz NiklewskiJanusz Bil6:1 / 6:03:6 / 7:6 / 10:5
106Piotr OstaszykKrzysztof Stypułkowski0:6 / 2:62:6 / 2:6
107Piotr OstaszykWojciech Kocięcki
108Piotr OstaszykBohdan Bieniek0:6 / 1:63:6 / 0:6
109Piotr OstaszykTobiasz Sadowski4:6 / 4:66:0 / 6:0 walkower
110Piotr OstaszykJanusz Bil2:6 / 3:61:6 / 0:6
111Krzysztof StypułkowskiWojciech Kocięcki
112Krzysztof StypułkowskiBohdan Bieniek4:6 / 7:6 /10:46:0 / 6:0 walkower
113Krzysztof StypułkowskiTobiasz Sadowski6:0 / 6:0 walkower6:0 / 6:0 walkower
114Krzysztof StypułkowskiJanusz Bil6:2 / 6:27:5 / 6:1
115Wojciech KocięckiBohdan Bieniek
116Wojciech KocięckiTobiasz Sadowski
117Wojciech KocięckiJanusz Bil
118Bohdan BieniekTobiasz Sadowski6:1 / 6:46:3 / 6:2
119Bohdan BieniekJanusz Bil6:2 / 6:36:0 / 6:1
120Tobiasz SadowskiJanusz Bil2:6 / 1:60:6 / 0:6 walkower


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.