Jakimi piłkami gramy?

Jakimi piłkami gramy?

Tretorn Swedish Open to specjalna edycja piłki Serie+ Control, którą rozgrywane były turnieje ATP i WTA w Bastad. Piłka ma trójwarstwową membranę, dzięki czemu lepiej utrzymuje naprężenie w czasie. Efekt to zwiększona grywalność i wytrzymałość.

Zasada dotycząca „kto daje piłki na mecz??”

W pierwszej fazie rozgrywek ligowych tzn. ”meczu głównym” losujemy i ten zawodnik, który przegra losowanie daje piłki, a w meczu rewanżowym piłki daje jego przeciwnik.

W sytuacji, gdy zawodnik wyczerpał swój zapas piłek jest możliwość dokupienia piłek TRETORN SWEDISH OPEN (4 piłki w puszce) za 40zł.

Więcej informacji na temat piłek TRETORN SWEDISH OPEN znajdziesz tutaj.Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.