Wyniki 2016 – VI Grupa

Lp.Imię i nazwiskoImię i nazwiskoWynikWynik rewanż
1Ireneusz GórskiArtur Stempień6:0 / 6:37:6 / 6:1
2Ireneusz GórskiTomasz Osmański
3Ireneusz GórskiMichał Goszczycki
4Ireneusz GórskiWojciech Gębura6:2 / 1:6 / 10:27:5 / 6:3
5Ireneusz GórskiEdward Bieńkiewicz7:6 / 6:06:1 / 6:0
6Ireneusz GórskiMirosław Capłap6:0 / 6:16:2 / 6:1
7Ireneusz GórskiKrzysztof Kocięda6:0 / 6:06:0 / 6:2
8Ireneusz GórskiKrzysztof Szepioła6:3 / 6:0
9Ireneusz GórskiPiotr Walczak2:6 / 6:0 / 10:40:6 / 0:6 walkower
10Ireneusz GórskiRobert Jurkiewicz6:2 / 6:06:3 / 6:7 / 11:9
11Ireneusz GórskiZbigniew Dominik6:0 / 6:16:3 / 6:2
12Ireneusz GórskiAndrzej Domański7:6 / 4:6 / 9:110:6 / 0:6 walkower
13Ireneusz GórskiJakub Połowianiuk6:1 / 6:06:2 / 6:1
14Artur StempieńTomasz Osmański
15Artur StempieńMichał Goszczycki4:6 / 6:1 / 10:46:4 / 6:0
16Artur StempieńWojciech Gębura4:6 / 0:63:6 / 6:7 / 2:7
17Artur StempieńEdward Bieńkiewicz6:1 / 3:6 / 10:73:6 / 4:6
18Artur StempieńMirosław Capłap6:2 / 6:46:2 / 6:3
19Artur StempieńKrzysztof Kocięda7:5 / 3:6 / 10:56:7 / 6:4 / 1:10
20Artur StempieńKrzysztof Szepioła
21Artur StempieńPiotr Walczak2:6 / 1:64:6 / 4:6
22Artur StempieńRobert Jurkiewicz2:6 / 6:4 / 5:106:1 / 4:6 / 10:8
23Artur StempieńZbigniew Dominik4:6 / 7:6 / 10:87:6 / 6:1
24Artur StempieńAndrzej Domański6:1 / 6:7 / 10:81:6 / 3:6
25Artur StempieńJakub Połowianiuk5:7 / 2:66:4 / 6:3
26Tomasz OsmańskiMichał Goszczycki
27Tomasz OsmańskiWojciech Gębura
28Tomasz OsmańskiEdward Bieńkiewicz
29Tomasz OsmańskiMirosław Capłap
30Tomasz OsmańskiKrzysztof Kocięda
31Tomasz OsmańskiKrzysztof Szepioła
32Tomasz OsmańskiPiotr Walczak
33Tomasz OsmańskiRobert Jurkiewicz
34Tomasz OsmańskiZbigniew Dominik2:6 / 3:6
35Tomasz OsmańskiAndrzej Domański
36Tomasz OsmańskiJakub Połowianiuk
37Michał GoszczyckiWojciech Gębura5:7 / 3:6
38Michał GoszczyckiEdward Bieńkiewicz6:2 / 6:7 / 10:7
39Michał GoszczyckiMirosław Capłap7:6 / 6:26:2 / 0:5 krecz
40Michał GoszczyckiKrzysztof Kocięda4:6 / 1:64:6 / 4:6
41Michał GoszczyckiKrzysztof Szepioła
42Michał GoszczyckiPiotr Walczak2:6 / 0:62:6 / 2:6
43Michał GoszczyckiRobert Jurkiewicz
44Michał GoszczyckiZbigniew Dominik6:4 / 6:4
45Michał GoszczyckiAndrzej Domański0:6 / 2:62:6 / 1:6
46Michał GoszczyckiJakub Połowianiuk6:4 / 6:36:2 / 6:4
47Wojciech GęburaEdward Bieńkiewicz5:7 / 6:3 / 8:101:6 / 2:6
48Wojciech GęburaMirosław Capłap6:4 / 7:66:3 / 6:4
49Wojciech GęburaKrzysztof Kocięda3:6 / 6:4 / 5:107:5 / 2:6 / 10:12
50Wojciech GęburaKrzysztof Szepioła
51Wojciech GęburaPiotr Walczak2:6 / 6:75:7 / 6:1 / 10:6
52Wojciech GęburaRobert Jurkiewicz
53Wojciech GęburaZbigniew Dominik5:7 / 7:6 / 10:86:4 / 6:3
54Wojciech GęburaAndrzej Domański4:6 / 1:64:6 / 3:6
55Wojciech GęburaJakub Połowianiuk7:5 / 6:36:3 / 6:4
56Edward BieńkiewiczMirosław Capłap7:6 / 4:6 / 7:106:3 / 6:1
57Edward BieńkiewiczKrzysztof Kocięda1:6 / 2:66:4 / 6:3
58Edward BieńkiewiczKrzysztof Szepioła6:4 / 6:37:6 / 7:5
59Edward BieńkiewiczPiotr Walczak0:6 / 1:63:6 / 6:7
60Edward BieńkiewiczRobert Jurkiewicz6:2 / 6:24:6 / 6:4 / 6:10
61Edward BieńkiewiczZbigniew Dominik6:3 / 6:16:2 / 6:0
62Edward BieńkiewiczAndrzej Domański1:6 / 6:4 / 7:103:6 / 1:6
63Edward BieńkiewiczJakub Połowianiuk7:6 / 6:26:0 / 6:1
64Mirosław CapłapKrzysztof Kocięda6:7 / 4:62:6 / 0:6
65Mirosław CapłapKrzysztof Szepioła7:6 / 6:4
66Mirosław CapłapPiotr Walczak4:6 / 1:61:6 / 1:6
67Mirosław CapłapRobert Jurkiewicz6:7 / 3:66:3 / 6:4
68Mirosław CapłapZbigniew Dominik6:3 / 6:36:3 / 7:5
69Mirosław CapłapAndrzej Domański2:6 / 0:61:6 / 2:6
70Mirosław CapłapJakub Połowianiuk6:2 / 6:46:4 / 6:0
71Krzysztof KociędaKrzysztof Szepioła6:7 / 6:4 / 7:106:1 / 6:3
72Krzysztof KociędaPiotr Walczak2:6 / 1:63:6 / 1:6
73Krzysztof KociędaRobert Jurkiewicz6:0 / 5:7 / 10:56:4 / 2:6 / 10:7
74Krzysztof KociędaZbigniew Dominik6:4 / 7:66:0 / 6:2
75Krzysztof KociędaAndrzej Domański7:6 / 2:6 / 4:102:6 / 1:6
76Krzysztof KociędaJakub Połowianiuk2:6 / 2:67:6 / 6:0
77Krzysztof SzepiołaPiotr Walczak2:6 / 5:7
78Krzysztof SzepiołaRobert Jurkiewicz3:6 / 6:4/ 11:9
79Krzysztof SzepiołaZbigniew Dominik4:6 / 6:4 / 12:10
80Krzysztof SzepiołaAndrzej Domański1:6 /1:64:6 / 1:6
81Krzysztof SzepiołaJakub Połowianiuk7:6 / 7:56:3 / 6:4
82Piotr WalczakRobert Jurkiewicz6:2 / 7:56:1 / 6:3
83Piotr WalczakZbigniew Dominik6:2 / 6:46:4 / 6:0
84Piotr WalczakAndrzej Domański3:6 / 4:60:6 / 2:6
85Piotr WalczakJakub Połowianiuk6:1 / 6:26:2 / 6:1
86Robert JurkiewiczZbigniew Dominik7:6 / 6:4 / 10:3
87Robert JurkiewiczAndrzej Domański1:6 / 3:63:6 / 2:6
88Robert JurkiewiczJakub Połowianiuk4:6 / 6:4 / 10:810:6 / 2:6 / 10:5
89Zbigniew DominikAndrzej Domański2:6 / 2:62:6 / 1:6
90Zbigniew DominikJakub Połowianiuk6:7 / 6:26:2 / 6:0
91Andrzej DomańskiJakub Połowianiuk6:4 / 6:16:1 / 7:5


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.