Wyniki 2015 – grupa średniozaawansowana

L.p.Imię i NazwiskoImię i NazwiskoWyniki
1Łukasz KujawaDariusz Niklewski1:6 / 6:1 / 10:8
2Łukasz KujawaRadosław Gopaniuk6:2 / 7:5
3Łukasz KujawaPiotr Woike 6:3 / 7:6
4Łukasz KujawaMirosław Capłap 6:2 / 6:0
5Łukasz KujawaEdward Bieńkiewicz 6:0 / 6:3
6Łukasz KujawaRobert Jurkiewicz 6:1 / 6:0
7Łukasz KujawaJarosław Goszczycki6:0 / 6:1
8Łukasz KujawaDariusz Turek6:2 / 6:4
9Łukasz KujawaIreneusz Górski6:3 / 6:1
10Łukasz KujawaMariusz Jabłoński –
11Łukasz KujawaZbigniew Dominik6:1 / 6:0
12Łukasz KujawaJanusz Góralczyk7:5 / 6:2
13Łukasz KujawaSławomir Jaskółowski6:3 / 6:2
14Łukasz KujawaPiotr Jakubowski –
15Łukasz KujawaPatryk Ciemięga 6:1 / 6:4
16Łukasz KujawaPrzemysław Sowiński 6:0 / 6:1
17Łukasz KujawaTomasz Osmański6:0 / 6:2
18Łukasz KujawaKrzysztof Kocięda 6:1 / 6:3
19Łukasz KujawaJarosław Krymski6:0 / 6:2
20Łukasz KujawaPrzemysław Chojnowski –
21Łukasz KujawaTomasz Wawrzyn6:0 / 6:4
22Łukasz KujawaMaciej Deja 6:4 / 6:4
23Łukasz KujawaŁukasz Kamiński6:1 / 6:0
24Łukasz KujawaJarosław Olejnik6:0 / 6:0
25Łukasz KujawaPiotr Kuck6:3 / 6:3
26Łukasz KujawaKrzysztof Szepioła6:3 / 6:3
27Łukasz KujawaJakub Szwajkiewicz6:2 / 6:1
28Łukasz KujawaKamil Bojarski6:4 / 6:2
29Łukasz KujawaKrystian Topa6:2 / 6:0
30Dariusz NiklewskiRadosław Gopaniuk 2:6 / 4:6
31Dariusz NiklewskiPiotr Woike3:6 / 6:2 / 11:9
32Dariusz NiklewskiMirosław Capłap6:0 / 6:0
33Dariusz NiklewskiEdward Bieńkiewicz 6:0 / 6:0
34Dariusz NiklewskiRobert Jurkiewicz 6:1 / 6:0
35Dariusz NiklewskiJarosław Goszczycki 6:4 / 6:1
36Dariusz NiklewskiDariusz Turek6:4 / 6:1
37Dariusz NiklewskiIreneusz Górski6:2 / 6:2
38Dariusz NiklewskiMariusz Jabłoński –
39Dariusz NiklewskiZbigniew Dominik6:0 / 6:0
40Dariusz NiklewskiJanusz Góralczyk2:6 / 0:6
41Dariusz NiklewskiSławomir Jaskółowski6:2 / 6:0
42Dariusz NiklewskiPiotr Jakubowski –
43Dariusz NiklewskiPatryk Ciemięga1:6 / 3:6
44Dariusz NiklewskiPrzemysław Sowiński 6:1 / 2:6 / 6:10
45Dariusz NiklewskiTomasz Osmański 6:0 / 6:0 wo.
46Dariusz NiklewskiKrzysztof Kocięda 6:1 / 6:1
47Dariusz NiklewskiJarosław Krymski6:1 / 7:5
48Dariusz NiklewskiPrzemysław Chojnowski –
49Dariusz NiklewskiTomasz Wawrzyn6:3 / 3:6 / 10:7
50Dariusz NiklewskiMaciej Deja 6:3 / 6:1
51Dariusz NiklewskiŁukasz Kamiński6:0 / 6:1
52Dariusz NiklewskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
53Dariusz NiklewskiPiotr Kuck6:2 / 6:2
54Dariusz NiklewskiKrzysztof Szepioła 6:0 / 6:0
55Dariusz NiklewskiJakub Szwajkiewicz6:4 / 7:6
56Dariusz NiklewskiKamil Bojarski4:6 / 4:6
57Dariusz NiklewskiKrystian Topa6:1 / 6:2
58Radosław GopaniukPiotr Woike 7:6 / 7:6
59Radosław GopaniukMirosław Capłap 6:3 / 6:2
60Radosław GopaniukEdward Bieńkiewicz 6:2 / 6:1
61Radosław GopaniukRobert Jurkiewicz6:1 / 6:0
62Radosław GopaniukJarosław Goszczycki 6:1 / 6:3
63Radosław GopaniukDariusz Turek 6:4 / 6:1
64Radosław GopaniukIreneusz Górski 6:2 / 6:1
65Radosław GopaniukMariusz Jabłoński
66Radosław GopaniukZbigniew Dominik 6:0 / 6:1
67Radosław GopaniukJanusz Góralczyk7:5 / 6:3
68Radosław GopaniukSławomir Jaskółowski 6:3 / 6:3
69Radosław GopaniukPiotr Jakubowski6:0 / 6:0
70Radosław GopaniukPatryk Ciemięga4:6 / 3:6
71Radosław GopaniukPrzemysław Sowiński 6:4 / 3:6 / 7:10
72Radosław GopaniukTomasz Osmański 6:1 / 6:0
73Radosław GopaniukKrzysztof Kocięda6:0 / 6:3
74Radosław GopaniukJarosław Krymski6:1 / 5:7 / 10:6
75Radosław GopaniukPrzemysław Chojnowski –
76Radosław GopaniukTomasz Wawrzyn 7:5 / 6:4
77Radosław GopaniukMaciej Deja 6:3 / 6:1
78Radosław GopaniukŁukasz Kamiński6:1 / 6:1
79Radosław GopaniukJarosław Olejnik 6:0 / 6:0
80Radosław GopaniukPiotr Kuck 6:1 / 6:1
81Radosław GopaniukKrzysztof Szepioła 6:0 / 6:0 wo.
82Radosław GopaniukJakub Szwajkiewicz2:6 / 6:1 / 7:10
83Radosław GopaniukKamil Bojarski1:6 / 3:6
84Radosław GopaniukKrystian Topa6:0 / 6:3
85Piotr WoikeMirosław Capłap6:2 / 6:3
86Piotr WoikeEdward Bieńkiewicz 7:5 / 6:3
87Piotr WoikeRobert Jurkiewicz6:1 / 6:0
88Piotr WoikeJarosław Goszczycki4:6 / 6:2 / 10:6
89Piotr WoikeDariusz Turek6:2 / 6:2
90Piotr WoikeIreneusz Górski 6:0 / 6:2
91Piotr WoikeMariusz Jabłoński
92Piotr WoikeZbigniew Dominik 6:0 / 6:1
93Piotr WoikeJanusz Góralczyk7:6 / 6:0
94Piotr WoikeSławomir Jaskółowski1:6 / 4:6
95Piotr WoikePiotr Jakubowski6:4 / 6:1
96Piotr WoikePatryk Ciemięga0:6 / 4:6
97Piotr WoikePrzemysław Sowiński 6:4 / 6:2
98Piotr WoikeTomasz Osmański6:0 / 6:0
99Piotr WoikeKrzysztof Kocięda6:3 / 6:1
100Piotr WoikeJarosław Krymski6:2 / 7:5
101Piotr WoikePrzemysław Chojnowski –
102Piotr WoikeTomasz Wawrzyn 3:6 / 6:4 / 10:6
103Piotr WoikeMaciej Deja6:4 / 3:6 / 10:4
104Piotr WoikeŁukasz Kamiński6:1 / 6:0
105Piotr WoikeJarosław Olejnik6:0 / 6:0
106Piotr WoikePiotr Kuck6:3 / 6:1
107Piotr WoikeKrzysztof Szepioła6:3 / 6:1
108Piotr WoikeJakub Szwajkiewicz1:6 / 5:7
109Piotr WoikeKamil Bojarski6:4 / 4:6 / 10:4
110Piotr WoikeKrystian Topa6:3 / 6:1
111Mirosław CapłapEdward Bieńkiewicz 6:7 / 7:5 / 7:10
112Mirosław CapłapRobert Jurkiewicz1:6 / 3:6
113Mirosław CapłapJarosław Goszczycki 1:6 / 3:6
114Mirosław CapłapDariusz Turek 3:6 / 4:6
115Mirosław CapłapIreneusz Górski5:7 / 1:6
116Mirosław CapłapMariusz Jabłoński –
117Mirosław CapłapZbigniew Dominik 6:4 / 5:7 / 8:10
118Mirosław CapłapJanusz Góralczyk 2:6 / 3:6
119Mirosław CapłapSławomir Jaskółowski0:6 / 0:6
120Mirosław CapłapPiotr Jakubowski6:2 / 6:7 / 10:5
121Mirosław CapłapPatryk Ciemięga0:6 / 0:6
122Mirosław CapłapPrzemysław Sowiński2:6 / 1:6
123Mirosław CapłapTomasz Osmański 6:4 / 6:3
124Mirosław CapłapKrzysztof Kocięda 3:6 / 1:6
125Mirosław CapłapJarosław Krymski2:6 / 4:6
126Mirosław CapłapPrzemysław Chojnowski –
127Mirosław CapłapTomasz Wawrzyn 1:6 / 2:6
128Mirosław CapłapMaciej Deja 0:6 / 1:6
129Mirosław CapłapŁukasz Kamiński6:1 / 6:4
130Mirosław CapłapJarosław Olejnik6:0 / 6:0
131Mirosław CapłapPiotr Kuck3:6 / 0:6
132Mirosław CapłapKrzysztof Szepioła 4:6 / 3:6
133Mirosław CapłapJakub Szwajkiewicz2:6 / 1:6
134Mirosław CapłapKamil Bojarski2:6 / 2:6
135Mirosław CapłapKrystian Topa2:6 / 6:4 / 10:8
136Edward BieńkiewiczRobert Jurkiewicz –
137Edward BieńkiewiczJarosław Goszczycki 0:6 / 1:6
138Edward BieńkiewiczDariusz Turek3:6 / 7:6 / 7:10
139Edward BieńkiewiczIreneusz Górski4:6 / 2:6
140Edward BieńkiewiczMariusz Jabłoński
141Edward BieńkiewiczZbigniew Dominik –
142Edward BieńkiewiczJanusz Góralczyk1:6 / 0:6
143Edward BieńkiewiczSławomir Jaskółowski1:6 / 2:6
144Edward BieńkiewiczPiotr Jakubowski –
145Edward BieńkiewiczPatryk Ciemięga1:6 / 2:6
146Edward BieńkiewiczPrzemysław Sowiński –
147Edward BieńkiewiczTomasz Osmański 6:3 / 6:0
148Edward BieńkiewiczKrzysztof Kocięda 6:4 / 3:6 / 9:11
149Edward BieńkiewiczJarosław Krymski2:6 / 2:6
150Edward BieńkiewiczPrzemysław Chojnowski –
151Edward BieńkiewiczTomasz Wawrzyn –
152Edward BieńkiewiczMaciej Deja0:6 / 0:6
153Edward BieńkiewiczŁukasz Kamiński6:0 / 6:1
154Edward BieńkiewiczJarosław Olejnik 6:0 / 6:0
155Edward BieńkiewiczPiotr Kuck 5:7 / 1:6
156Edward BieńkiewiczKrzysztof Szepioła –
157Edward BieńkiewiczJakub Szwajkiewicz0:6 / 1:6
158Edward BieńkiewiczKamil Bojarski 0:6 / 1:6
159Edward BieńkiewiczKrystian Topa5:7 / 6:2 / 10:2
160Robert JurkiewiczJarosław Goszczycki 2:6 / 3:6
161Robert JurkiewiczDariusz Turek 2:6 / 2:6
162Robert JurkiewiczIreneusz Górski1:6 / 4:6
163Robert JurkiewiczMariusz Jabłoński –
164Robert JurkiewiczZbigniew Dominik6:4 / 6:2
165Robert JurkiewiczJanusz Góralczyk 1:6 / 2:6
166Robert JurkiewiczSławomir Jaskółowski1:6 / 2:6
167Robert JurkiewiczPiotr Jakubowski –
168Robert JurkiewiczPatryk Ciemięga2:6 / 2:6
169Robert JurkiewiczPrzemysław Sowiński4:6 / 1:6
170Robert JurkiewiczTomasz Osmański –
171Robert JurkiewiczKrzysztof Kocięda 2:6 / 7:5 / 10:4
172Robert JurkiewiczJarosław Krymski1:6 / 1:6
173Robert JurkiewiczPrzemysław Chojnowski –
174Robert JurkiewiczTomasz Wawrzyn –
175Robert JurkiewiczMaciej Deja 1:6 / 0:6
176Robert JurkiewiczŁukasz Kamiński 2:6 / 6:4 / 11:9
177Robert JurkiewiczJarosław Olejnik 6:0 / 6:0
178Robert JurkiewiczPiotr Kuck4:6 / 4:6
179Robert JurkiewiczKrzysztof Szepioła 6:2 / 2:6 / 10:7
180Robert JurkiewiczJakub Szwajkiewicz2:6 / 5:7
181Robert JurkiewiczKamil Bojarski2:6 / 0:6
182Robert JurkiewiczKrystian Topa6:3 / 5:7 / 11:9
183Jarosław GoszczyckiDariusz Turek4:6 / 2:6
184Jarosław GoszczyckiIreneusz Górski6:3 / 6:3
185Jarosław GoszczyckiMariusz Jabłoński –
186Jarosław GoszczyckiZbigniew Dominik3:6 / 6:2 / 10:5
187Jarosław GoszczyckiJanusz Góralczyk 2:6 / 1:6
188Jarosław GoszczyckiSławomir Jaskółowski 3:6 / 0:6
189Jarosław GoszczyckiPiotr Jakubowski –
190Jarosław GoszczyckiPatryk Ciemięga 3:6 / 1:6
191Jarosław GoszczyckiPrzemysław Sowiński 1:6 / 5:7
192Jarosław GoszczyckiTomasz Osmański 6:3 / 6:4
193Jarosław GoszczyckiKrzysztof Kocięda 6:3 / 6:4
194Jarosław GoszczyckiJarosław Krymski1:6 / 6:7
195Jarosław GoszczyckiPrzemysław Chojnowski –
196Jarosław GoszczyckiTomasz Wawrzyn4:6 / 7:6 / 12:10
197Jarosław GoszczyckiMaciej Deja –
198Jarosław GoszczyckiŁukasz Kamiński6:1 / 6:3
199Jarosław GoszczyckiJarosław Olejnik 6:0 / 6:0
200Jarosław GoszczyckiPiotr Kuck 7:5 / 6:2
201Jarosław GoszczyckiKrzysztof Szepioła6:7 / 6:0 / 10:5
202Jarosław GoszczyckiJakub Szwajkiewicz1:6 / 3:6
203Jarosław GoszczyckiKamil Bojarski3:6 / 5:7
204Jarosław GoszczyckiKrystian Topa7:5 / 4:6 / 9:11
205Dariusz TurekIreneusz Górski3:6 / 2:6
206Dariusz TurekMariusz Jabłoński –
207Dariusz TurekZbigniew Dominik 6:2 / 6:1
208Dariusz TurekJanusz Góralczyk4:6 / 3:6
209Dariusz TurekSławomir Jaskółowski1:6 / 1:6
210Dariusz TurekPiotr Jakubowski6:4 / 6:1
211Dariusz TurekPatryk Ciemięga 3:6 / 4:6
212Dariusz TurekPrzemysław Sowiński 3:6 / 6:4 / 15:17
213Dariusz TurekTomasz Osmański7:6 / 3:6 / 3:10
214Dariusz TurekKrzysztof Kocięda7:6 / 6:3
215Dariusz TurekJarosław Krymski 5:7 / 3:6
216Dariusz TurekPrzemysław Chojnowski –
217Dariusz TurekTomasz Wawrzyn2:6 / 3:6
218Dariusz TurekMaciej Deja 7:5 / 6:3
219Dariusz TurekŁukasz Kamiński7:5 / 6:1
220Dariusz TurekJarosław Olejnik6:0 / 6:0
221Dariusz TurekPiotr Kuck3:6 / 4:6
222Dariusz TurekKrzysztof Szepioła6:4 / 6:2
223Dariusz TurekJakub Szwajkiewicz1:6 / 2:6
224Dariusz TurekKamil Bojarski 4:6 / 1:6
225Dariusz TurekKrystian Topa7:5 / 3:6 / 7:10
226Ireneusz GórskiMariusz Jabłoński –
227Ireneusz GórskiZbigniew Dominik 6:1 / 6:2
228Ireneusz GórskiJanusz Góralczyk 2:6 / 3:6
229Ireneusz GórskiSławomir Jaskółowski 0:6 / 0:6
230Ireneusz GórskiPiotr Jakubowski 6:2 / 6:0
231Ireneusz GórskiPatryk Ciemięga1:6 / 1:6
232Ireneusz GórskiPrzemysław Sowiński 6:4 / 4:6 / 2:10
233Ireneusz GórskiTomasz Osmański 6:3 / 6:4
234Ireneusz GórskiKrzysztof Kocięda –
235Ireneusz GórskiJarosław Krymski4:6 / 7:5 / 7:10
236Ireneusz GórskiPrzemysław Chojnowski –
237Ireneusz GórskiTomasz Wawrzyn 1:6 / 0:6
238Ireneusz GórskiMaciej Deja6:7 / 2:6
239Ireneusz GórskiŁukasz Kamiński5:7 / 6:4 / 10:8
240Ireneusz GórskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
241Ireneusz GórskiPiotr Kuck 6:2 / 6:4
242Ireneusz GórskiKrzysztof Szepioła6:0 / 6:0 wo.
243Ireneusz GórskiJakub Szwajkiewicz0:6 / 1:6
244Ireneusz GórskiKamil Bojarski3:6 / 4:6
245Ireneusz GórskiKrystian Topa6:3 / 5:7 / 9:11
246Mariusz JabłońskiZbigniew Dominik –
247Mariusz JabłońskiJanusz Góralczyk –
248Mariusz JabłońskiSławomir Jaskółowski
249Mariusz JabłońskiPiotr Jakubowski
250Mariusz JabłońskiPatryk Ciemięga
251Mariusz JabłońskiPrzemysław Sowiński
252Mariusz JabłońskiTomasz Osmański
253Mariusz JabłońskiKrzysztof Kocięda
254Mariusz JabłońskiJarosław Krymski
255Mariusz JabłońskiPrzemysław Chojnowski
256Mariusz JabłońskiTomasz Wawrzyn
257Mariusz JabłońskiMaciej Deja
258Mariusz JabłońskiŁukasz Kamiński
259Mariusz JabłońskiJarosław Olejnik
260Mariusz JabłońskiPiotr Kuck
261Mariusz JabłońskiKrzysztof Szepioła
262Mariusz JabłońskiJakub Szwajkiewicz
263Mariusz JabłońskiKamil Bojarski
264Mariusz JabłońskiKrystian Topa
265Zbigniew DominikJanusz Góralczyk0:6 / 1:6
266Zbigniew DominikSławomir Jaskółowski5:7 / 0:6
267Zbigniew DominikPiotr Jakubowski1:6 / 7:6 / 7:10
268Zbigniew DominikPatryk Ciemięga 1:6 / 0:6
269Zbigniew DominikPrzemysław Sowiński 1:6 / 1:6
270Zbigniew DominikTomasz Osmański6:2 / 4:6 / 7:10
271Zbigniew DominikKrzysztof Kocięda1:6 / 2:6
272Zbigniew DominikJarosław Krymski6:3 / 2:6 / 4:10
273Zbigniew DominikPrzemysław Chojnowski –
274Zbigniew DominikTomasz Wawrzyn –
275Zbigniew DominikMaciej Deja 1:6 / 3:6
276Zbigniew DominikŁukasz Kamiński6:2 / 6:7 / 13:11
277Zbigniew DominikJarosław Olejnik6:0 / 6:0
278Zbigniew DominikPiotr Kuck 2:6 / 4:6
279Zbigniew DominikKrzysztof Szepioła –
280Zbigniew DominikJakub Szwajkiewicz0:6 / 0:6
281Zbigniew DominikKamil Bojarski0:6 / 0:6
282Zbigniew DominikKrystian Topa2:6 / 5:7
283Janusz GóralczykSławomir Jaskółowski 2:6 / 4:6
284Janusz GóralczykPiotr Jakubowski 6:4 / 6:2
285Janusz GóralczykPatryk Ciemięga 6:3 / 3:6 / 8:10
286Janusz GóralczykPrzemysław Sowiński 6:3 / 6:7 / 10:3
287Janusz GóralczykTomasz Osmański6:2 / 6:0
288Janusz GóralczykKrzysztof Kocięda 6:3 / 6:3
289Janusz GóralczykJarosław Krymski 6:1 / 6:4
290Janusz GóralczykPrzemysław Chojnowski
291Janusz GóralczykTomasz Wawrzyn6:2 / 6:4
292Janusz GóralczykMaciej Deja6:2 / 6:4
293Janusz GóralczykŁukasz Kamiński6:0 / 6:1
294Janusz GóralczykJarosław Olejnik6:2 / 6:1
295Janusz GóralczykPiotr Kuck6:1 / 5:7 / 10:6
296Janusz GóralczykKrzysztof Szepioła6:0 / 6:1
297Janusz GóralczykJakub Szwajkiewicz7:6 / 3:6 / 7:10
298Janusz GóralczykKamil Bojarski2:6 / 3:6
299Janusz GóralczykKrystian Topa6:2 / 6:3
300Sławomir JaskółowskiPiotr Jakubowski6:1 / 6:1
301Sławomir JaskółowskiPatryk Ciemięga3:6 / 5:7
302Sławomir JaskółowskiPrzemysław Sowiński 6:3 / 6:4
303Sławomir JaskółowskiTomasz Osmański 6:0 / 6:0
304Sławomir JaskółowskiKrzysztof Kocięda7:6 / 7:6
305Sławomir JaskółowskiJarosław Krymski6:1 / 6:2
306Sławomir JaskółowskiPrzemysław Chojnowski –
307Sławomir JaskółowskiTomasz Wawrzyn 7:5 / 6:4
308Sławomir JaskółowskiMaciej Deja 7:6 / 7:6
309Sławomir JaskółowskiŁukasz Kamiński6:1 / 6:0
310Sławomir JaskółowskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
311Sławomir JaskółowskiPiotr Kuck6:0 / 6:1
312Sławomir JaskółowskiKrzysztof Szepioła 6:1 / 6:2
313Sławomir JaskółowskiJakub Szwajkiewicz6:4 / 1:6 / 7:10
314Sławomir JaskółowskiKamil Bojarski1:6 / 4:6
315Sławomir JaskółowskiKrystian Topa6:0 / 6:4
316Piotr JakubowskiPatryk Ciemięga2:6 / 0:6
317Piotr JakubowskiPrzemysław Sowiński –
318Piotr JakubowskiTomasz Osmański –
319Piotr JakubowskiKrzysztof Kocięda –
320Piotr JakubowskiJarosław Krymski3:6 / 5:7
321Piotr JakubowskiPrzemysław Chojnowski –
322Piotr JakubowskiTomasz Wawrzyn –
323Piotr JakubowskiMaciej Deja
324Piotr JakubowskiŁukasz Kamiński6:3 / 6:7 / 9:11
325Piotr JakubowskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
326Piotr JakubowskiPiotr Kuck –
327Piotr JakubowskiKrzysztof Szepioła –
328Piotr JakubowskiJakub Szwajkiewicz0:6 / 0:6
329Piotr JakubowskiKamil Bojarski2:6 / 2:6
330Piotr JakubowskiKrystian Topa2:6 / 2:6
331Patryk CiemięgaPrzemysław Sowiński 6:4 / 7:5
332Patryk CiemięgaTomasz Osmański6:0 / 6:0 wo.
333Patryk CiemięgaKrzysztof Kocięda 6:0 / 6:3
334Patryk CiemięgaJarosław Krymski 6:3 / 4:6 / 10:5
335Patryk CiemięgaPrzemysław Chojnowski –
336Patryk CiemięgaTomasz Wawrzyn6:3 / 6:1
337Patryk CiemięgaMaciej Deja 6:0 / 6:1
338Patryk CiemięgaŁukasz Kamiński6:0 / 6:0
339Patryk CiemięgaJarosław Olejnik
340Patryk CiemięgaPiotr Kuck 6:1 / 6:0
341Patryk CiemięgaKrzysztof Szepioła6:0 / 6:0
342Patryk CiemięgaJakub Szwajkiewicz3:6 / 4:6
343Patryk CiemięgaKamil Bojarski 5:7 / 6:1 / 10:4
344Patryk CiemięgaKrystian Topa6:0 / 6:2
345Przemysław SowińskiTomasz Osmański 6:2 / 6:1
346Przemysław SowińskiKrzysztof Kocięda 6:1 / 6:0
347Przemysław SowińskiJarosław Krymski6:3 / 6:2
348Przemysław SowińskiPrzemysław Chojnowski –
349Przemysław SowińskiTomasz Wawrzyn –
350Przemysław SowińskiMaciej Deja6:0 / 6:0
351Przemysław SowińskiŁukasz Kamiński7:5 / 6:4
352Przemysław SowińskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
353Przemysław SowińskiPiotr Kuck6:2 / 6:2
354Przemysław SowińskiKrzysztof Szepioła6:1 / 6:0
355Przemysław SowińskiJakub Szwajkiewicz3:6 / 2:6
356Przemysław SowińskiKamil Bojarski 2:6 / 2:6
357Przemysław SowińskiKrystian Topa6:3 / 6:4
358Tomasz OsmańskiKrzysztof Kocięda3:6 / 1:6
359Tomasz OsmańskiJarosław Krymski 0:6 / 0:6 wo.
360Tomasz OsmańskiPrzemysław Chojnowski –
361Tomasz OsmańskiTomasz Wawrzyn –
362Tomasz OsmańskiMaciej Deja0:6 / 0:6 wo.
363Tomasz OsmańskiŁukasz Kamiński6:0 / 4:6 / 4:10
364Tomasz OsmańskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
365Tomasz OsmańskiPiotr Kuck
366Tomasz OsmańskiKrzysztof Szepioła –
367Tomasz OsmańskiJakub Szwajkiewicz 0:6 / 0:6 wo.
368Tomasz OsmańskiKamil Bojarski 1:6 / 0:6
369Tomasz OsmańskiKrystian Topa –
370Krzysztof KociędaJarosław Krymski4:6 / 1:6
371Krzysztof KociędaPrzemysław Chojnowski –
372Krzysztof KociędaTomasz Wawrzyn 3:6 / 1:6
373Krzysztof KociędaMaciej Deja3:6 / 3:6
374Krzysztof KociędaŁukasz Kamiński6:3 / 6:2
375Krzysztof KociędaJarosław Olejnik6:0 / 6:0
376Krzysztof KociędaPiotr Kuck3:6 / 4:6
377Krzysztof KociędaKrzysztof Szepioła4:6 / 6:4 / 9:11
378Krzysztof KociędaJakub Szwajkiewicz2:6 / 3:6
379Krzysztof KociędaKamil Bojarski5:7 / 0:6
380Krzysztof KociędaKrystian Topa6:1 / 6:4
381Jarosław KrymskiPrzemysław Chojnowski –
382Jarosław KrymskiTomasz Wawrzyn 1:6 / 3:6
383Jarosław KrymskiMaciej Deja 1:6 / 6:7
384Jarosław KrymskiŁukasz Kamiński6:2 / 6:0
385Jarosław KrymskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
386Jarosław KrymskiPiotr Kuck7:5 / 6:1
387Jarosław KrymskiKrzysztof Szepioła6:0 / 6:7 / 10:5
388Jarosław KrymskiJakub Szwajkiewicz0:6 / 6:7
389Jarosław KrymskiKamil Bojarski6:7 / 1:6
390Jarosław KrymskiKrystian Topa6:2 / 6:1
391Przemysław ChojnowskiTomasz Wawrzyn –
392Przemysław ChojnowskiMaciej Deja –
393Przemysław ChojnowskiŁukasz Kamiński
394Przemysław ChojnowskiJarosław Olejnik
395Przemysław ChojnowskiPiotr Kuck
396Przemysław ChojnowskiKrzysztof Szepioła
39-7Przemysław ChojnowskiJakub Szwajkiewicz
398Przemysław ChojnowskiKamil Bojarski
399Przemysław ChojnowskiKrystian Topa
400Tomasz WawrzynMaciej Deja
401Tomasz WawrzynŁukasz Kamiński6:2 / 7:6
402Tomasz WawrzynJarosław Olejnik6:0 / 6:0
403Tomasz WawrzynPiotr Kuck –
404Tomasz WawrzynKrzysztof Szepioła –
405Tomasz WawrzynJakub Szwajkiewicz3:6 / 2:6
406Tomasz WawrzynKamil Bojarski4:6 / 7:5 / 10:7
407Tomasz WawrzynKrystian Topa –
408Maciej DejaŁukasz Kamiński6:1 / 6:2
409Maciej DejaJarosław Olejnik
410Maciej DejaPiotr Kuck6:2 / 6:0
411Maciej DejaKrzysztof Szepioła 6:0 / 6:0 wo.
412Maciej DejaJakub Szwajkiewicz 3:5 krecz
413Maciej DejaKamil Bojarski1:6 / 7:5 / 8:10
414Maciej DejaKrystian Topa6:1 / 6:1
415Łukasz KamińskiJarosław Olejnik6:0 / 6:0
416Łukasz KamińskiPiotr Kuck 1:6 / 6:3 / 6:10
417Łukasz KamińskiKrzysztof Szepioła 7:6 / 4:6 / 11:9
418Łukasz KamińskiJakub Szwajkiewicz 5:7 / 0:6
419Łukasz KamińskiKamil Bojarski1:6 / 1:6
420Łukasz KamińskiKrystian Topa2:6 / 3:6
421Jarosław OlejnikPiotr Kuck0:6 / 0:6
422Jarosław OlejnikKrzysztof Szepioła2:6 / 1:6
423Jarosław OlejnikJakub Szwajkiewicz1:6 / 3:6
424Jarosław OlejnikKamil Bojarski0:6 / 0:6
425Jarosław OlejnikKrystian Topa0:6 / 0:6
426Piotr KuckKrzysztof Szepioła 6:3 / 7:5
427Piotr KuckJakub Szwajkiewicz 1:6 / 2:6
428Piotr KuckKamil Bojarski1:6 / 1:6
429Piotr KuckKrystian Topa3:6 / 7:6 / 7:10
430Krzysztof SzepiołaJakub Szwajkiewicz1:6 / 1:6
431Krzysztof SzepiołaKamil Bojarski0:6 / 1:6
432Krzysztof SzepiołaKrystian Topa –
433Jakub SzwajkiewiczKamil Bojarski4:6 / 3:6
434Jakub SzwajkiewiczKrystian Topa6:0 / 6:1
435Kamil BojarskiKrystian Topa 6:3 / 6:1

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.