Sponsorzy i nagrody

Sponsorzy i nagrody

Lista nagród dla uczestników Ligi Tenisa Ziemnego 2024:

 • Nagroda ufundowana przez Akademię Tenisa Ziemnego Krzysztof Malinowski za zajęcie I miejsca w wybranych grupach: SZPULA NACIĄGU 200 METRÓW MARKI LUXILON. Łączna wartość nagród 9000 PLN.
 • Nagroda ufundowana przez Babolat Polska za zajęcie II miejsca w każdej grupie: TORBA, THERMOBAG LUB PLECAK MARKI BABOLAT (do wyboru z gamy dostępnych u dystrybutora). Łączna wartość nagród 8000 PLN.
 • Nagroda ufundowana przez markę Recman, producenta odzieży męskiej, której salon mieści się m. in. w Galerii Warmińskiej w Olsztynie za zajęcie III miejsca w każdej grupie: ZESTAW każdy o wartości 500 PLN. Każdy zestaw zawiera: perfumy Legend Łukasz Kubot, mini ręcznik, krawat Platinum, poszetka z motywem tenisowym, spinki do mankietów, książka pt. „etykieta w biznesie”, notes z kalendarzem, plecak worek, czarna torba Recman + gadżety. Łączna wartość nagród 5000 PLN.
 • Nagroda ufundowana przez Akademię Tenisa Ziemnego Krzysztof MalinowskiRZEŹBIONE STATUETKI w postaci tenisisty dla najlepszych trzech zawodników w każdej grupie. Łączna wartość nagród 6000 PLN.
 • Nagroda ufundowana przez Szkołę Języków Obcych English Perfect za zajęcie I miejsca w wybranej grupie: ROCZNY KURS JĘZYKA OBCEGO W ENGLISH PERFECT (do wyboru język: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski lub japoński) o wartości 3000 PLN.
 • Nagroda ufundowana przez Virtualmedia w Olsztynie za zajęcie I miejsca w wybranej grupie: JEDEN VOUCHER o wartości 3000 PLN na wykonanie strony internetowej lub sklepu internetowego.
 • Nagroda ufundowana przez Kuck Zegarki i Biżuteria w Olsztynie za zajęcie I miejsca w wybranej grupie: zegarek naręczny (do wyboru) o wartości 1000 PLN.
 • Nagroda ufundowana przez Meblolux w Olsztynie: FOTEL BIUROWY PREZESA o wartości 1000 PLN dla zawodnika, który jako pierwszy rozegra wszystkie przewidziane mecze, bez względu na to, w której gra grupie.
 • Nagroda ufundowana przez Dynamic Fitness w Olsztynie za zajęcie II miejsca w każdej grupie: MIESIĘCZNY VOUCHER OPEN NA SIŁOWNIĘ każdy o wartości 160 PLN. Łączna wartość nagród 2000 PLN.

Ponadto spośród wszystkich Uczestników Ligi zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe na gali podsumowującej sezon 2024:

 • Nagroda ufundowana przez Lexus Olsztyn: DWA VOUCHERY „LEXUS NA WEEKEND Z PEŁNYM BAKIEM PALIWA” do wyboru spośród modeli dostępnych u dealer’a. Łączna wartość nagród 2000 PLN.
 • Nagroda ufundowana przez markę Recman, producenta odzieży męskiej, której salon mieści się m. in. w Galerii Warmińskiej w Olsztynie  VOUCHER NA GARNITUR do wyboru spośród garniturów dostępnych w salonie o wartości do 1000 PLN.


Liczba sponsorów oraz nagród może ulec zmianie do momentu startu ligi, dlatego też zainteresowanych zachęcam do śledzenia zmian zamieszczanych na stronie.Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.