Ostatnio rozegrane

Najbliższe mecze

108) Czwartek 23.05.2019 / 19:15 (Zaawansowana II)Artur Zientek - Marcin Kuś zakończony2:6 / 4:6
107) Czwartek 23.05.2019 / 19:00 (Średniozaawansowana III)Michał Kątek - Jarosław Lemański zakończony6:0 / 6:2
106) Czwartek 23.05.2019 / 18:30 (Średniozaawansowana II)Marcin Majewski - Jarosław Krymski zakończony4:6 / 6:0 / 6:10
104) Czwartek 23.05.2019 / 17:00 (Zaawansowana III)Sebastian Sowiński - Artur Stempień zakończony0:6 / 0:6
103) Czwartek 23.05.2019 / 17:00 (Średniozaawansowana II)Tomasz Gryglicki - Adam Smoczyński zakończony6:7 (5:7) / 6:2 / 8:10
102) Czwartek 23.05.2019 / 15:00 (Zaawansowana II)Ryszard Nowotka - Ryszard Jabłoński zakończony6:2 / 6:2
101) Czwartek 23.05.2019 / 15:00 (Średniozaawansowana I)Rafał Szarejko - Marek Siudak zakończony7:6 (7:4) / 3:6 / 6:10
100) Środa 22.05.2019 / 20:00 (Zaawansowana II)Jakub Szwajkiewicz - Hubert Sobieski zakończony5:7 / 6:2 / 10:5
99) Środa 22.05.2019 / 19:00 (Zaawansowana I)Ireneusz Sobieski - Dariusz Kardaś zakończony3:6 / 1:6
98) Środa 22.05.2019 / 18:30 (Zaawansowana III)Janusz Góralczyk - Piotr Ostaszyk zakończony1:6 / 5:7
109) Piątek 24.05.2019 / 11:00 (Średniozaawansowana II), Kort numer 2Sebastian Podlecki - Adam Smoczyński first blood
110) Piątek 24.05.2019 / 13:30 (Średniozaawansowana III), Kort numer 3Marcin Szewczyk - Mariusz Wesołowski first blood
111) Piątek 24.05.2019 / 15:00 (Średniozaawansowana I), Kort numer 2Jacek Romański - Marek Siudak first blood
112) Piątek 24.05.2019 / 17:00 (Zaawansowana III), Kort numer 2Leszek Winiarski - Bartłomiej Strot first blood
113) Piątek 24.05.2019 / 17:00 (Średniozaawansowana I), Kort numer 4Dariusz Turek - Piotr Walczak first blood
114) Piątek 24.05.2019 / 17:00 (Średniozaawansowana III), Kort numer 5Maciej Nasiadko - Arkadiusz Szymoszyn first blood
115) Piątek 24.05.2019 / 17:30 (Średniozaawansowana I), Kort numer 3Wojciech Gębura - Mirosław Piotrowski first blood

AKTUALNOŚCI

95% meczy rozegranych co roku
150 osób zaufało nam w ciągu 8 lat
8 grup podzielonych wg poziomu gry

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.