Ostatnio rozegrane

531) Piątek 12.07.2024 / 19:00 (Średniozaawansowana III)Paweł Tołoczko - Michał Trojanowski zakończony 6:4 / 1:6 / 10:5
530) Piątek 12.07.2024 / 19:00 (Średniozaawansowana III)Juliusz Mićko - Janusz Syczyło zakończony 6:1 / 7:5
529) Piątek 12.07.2024 / 17:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Mirosław Piotrowski - Marian Stempniak zakończony 6:0 / 6:1
528) Piątek 12.07.2024 / 19:00 (Zaawansowana II)Radosław Gopaniuk - Przemysław Wawrzyniak zakończony 6:2 / 7:6 (7:4)
527) Piątek 12.07.2024 / 17:00 (Średniozaawansowana IV)Łukasz Urbaniec - Michał Zwada zakończony 6:4 / 6:2
526) Piątek 12.07.2024 / 17:00 (Kobiety - Średniozaawansowana I)Emilia Kulmaczewska - Mariola Sokołowska zakończony nie podano wyniku!
525) Piątek 12.07.2024 / 18:50 (Zaawansowana III)Daniel Tchórzewski - Arkadiusz Sztandera zakończony 6:3 / 7:5
524) Piątek 12.07.2024 / 17:00 (Zaawansowana III)Dawid Czerniawski - Kamil Piotrkowski zakończony 6:1 / 6:4
523) Piątek 12.07.2024 / 15:20 (Zaawansowana I)Przemysław Zieliński - Adam Molenda zakończony 6:1 / 6:0
522) Piątek 12.07.2024 / 18:00 (Średniozaawansowana IV)Tomasz Szmitkowski - Piotr Jankowski zakończony 6:3 / 6:1

Najbliższe mecze

532) Sobota 13.07.2024 / 19:00 (Zaawansowana III), Kort numer 6 - HEWELIUSZADaniel Tchórzewski - Kamil Piotrkowski first blood
533) Sobota 13.07.2024 / 19:00 (Średniozaawansowana IV), Kort numer 7 - HEWELIUSZAJuliusz Mićko - Michał Zwada rewanż
536) Niedziela 14.07.2024 / 07:50 (Średniozaawansowana I), Kort numer 3 - HEWELIUSZAAdrian Pietnoczka - Ireneusz Górski rewanż
534) Niedziela 14.07.2024 / 08:45 (Średniozaawansowana III), Kort numer 2 - HEWELIUSZAKamil Kaczyński - Jakub Półtorak first blood
537) Niedziela 14.07.2024 / 10:00 (Średniozaawansowana II), Kort numer 3 - HEWELIUSZAŁukasz Kolendo - Bartosz Tomaszek first blood
538) Niedziela 14.07.2024 / 16:00 (Zaawansowana III), Kort numer 3 - HEWELIUSZARafał Szarejko - Dawid Czerniawski first blood
535) Niedziela 14.07.2024 / 17:00 (Zaawansowana II), Kort numer 2 - HEWELIUSZARafał Rojek - Arkadiusz Szymoszyn first blood
540) Niedziela 14.07.2024 / 17:00 (Kobiety - Średniozaawansowana I), Kort numer 4 - HEWELIUSZAAdriana Orłowska - Elżbieta Głodkowska first blood
541) Niedziela 14.07.2024 / 17:00 (Kobiety - Zaawansowana), Kort numer 5 - HEWELIUSZAKatarzyna Matejeska - Alicja Kochmańska rewanż
539) Niedziela 14.07.2024 / 18:00 (Średniozaawansowana I), Kort numer 3 - HEWELIUSZAMarcin Rudziński - Alessandro Lot first blood

AKTUALNOŚCI

95% meczy rozegranych co roku
200 osób zaufało nam w ciągu 9 lat
10 grup podzielonych wg poziomu gry

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.