Aktualności

Sukcesem zakończyła się VIII edycja Ligi Tenisa Zimnego Olsztyn-Kortowo 2019. W okresie od kwietnia do października 150 zawodników: 136 mężczyzn podzielonych na 7. grup zróżnicowanych pod względem poziomu zaawansowania oraz 14 kobiet rywalizowało na kortach w Kortowie przy ul. Kanafojskiego 14. W rozgrywkach brali udział amatorzy oraz byli zawodnicy z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Odbyło się 1060 meczów.

25 października 2019 roku w Browarze Warmia odbyła się impreza podsumowująca tegoroczną edycję Ligi, w trakcie której wręczono nagrody zwycięzcom poszczególnych grup oraz złożono podziękowania sponsorom: Browar Warmia, MBANK, Grupa DBK, Babolat Polska, English Perfect, Mir-Wit Toyota i Lexus, EVENT POLSKA, Firma Dystrybucyjna Kabanos, Piekarnia Tyrolska, Virtualmedia, Nature Science, Kuck Zegarki i biżuteria, Akademia, Dabro Geodezja, Meblolux, Ceramoteka, Recman, Restauracja Casablanca, Dynamic Fitness.

Więcej informacji TUTAJ

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.