Wyniki 2016 – IV Grupa

L.p.Imię i nazwiskoImię i nazwiskoWynikWynik rewanż
1Przemysław SowińskiSławomir Jaskółowski7:5 / 6:46:3 / 1:6 / 10:6
2Przemysław SowińskiRadosław Gopaniuk1:6 / 2:67:5 / 4:6 / 8:10
3Przemysław SowińskiAndrzej Strot6:3 / 6:1
4Przemysław SowińskiJakub Szwajkiewicz6:0 / 6:0 walkower6:0 / 6:0 walkower
5Przemysław SowińskiMichał Zaworski4:6 / 2:66:2 / 7:5
6Przemysław SowińskiPatryk Ciemięga6:2 / 6:2
7Przemysław SowińskiJanusz Góralczyk6:4 / 7:66:2 / 7:5
8Przemysław SowińskiTomasz Wawrzyn6:0 / 6:0 walkower
9Przemysław SowińskiPiotr Woike6:4 / 7:56:3 / 4:6 / 11:9
10Przemysław SowińskiSebastian Gajlewicz3:6 / 6:1 / 10:26:2 / 6:4
11Przemysław SowińskiAndrzej Kaliszewicz6:4 / 6:46:1 / 6:3
12Przemysław SowińskiJanusz Wójcicki6:1 / 6:16:2 / 6:2
13Przemysław SowińskiKamil Bojarski2:6 / 3:65:7 / 6:0 / 12:10
14Przemysław SowińskiPrzemysław Kalinowski3:6 / 7:5 / 12:106:3 / 7:6
15Przemysław SowińskiPiotr Kuck7:5 / 3:6 / 10:16:3 / 7:6
16Sławomir JaskółowskiRadosław Gopaniuk3:6 / 4:66:7 / 3:6
17Sławomir JaskółowskiAndrzej Strot
18Sławomir JaskółowskiJakub Szwajkiewicz2:6 / 2:66:0 / 6:0 walkower
19Sławomir JaskółowskiMichał Zaworski3:6 / 3:67:5 / 6:2
20Sławomir JaskółowskiPatryk Ciemięga3:6 / 6:2 / 8:10
21Sławomir JaskółowskiJanusz Góralczyk6:0 / 6:7 / 10:87:5 / 6:3
22Sławomir JaskółowskiTomasz Wawrzyn6:3 / 6:1
23Sławomir JaskółowskiPiotr Woike6:4 / 6:26:4 / 6:1
24Sławomir JaskółowskiSebastian Gajlewicz6:3 / 6:3
25Sławomir JaskółowskiAndrzej Kaliszewicz6:3 / 1:6 / 10:26:3 / 6:0
26Sławomir JaskółowskiJanusz Wójcicki6:3 / 7:66:0 / 6:0 walkower
27Sławomir JaskółowskiKamil Bojarski2:6 / 7:5 / 8:103:6 / 6:3 / 10:12
28Sławomir JaskółowskiPrzemysław Kalinowski1:6 / 2:66:7 / 1:6
29Sławomir JaskółowskiPiotr Kuck6:0 / 6:1
30Radosław GopaniukAndrzej Strot6:2 / 6:2
31Radosław GopaniukJakub Szwajkiewicz1:6 / 6:4 / 7:106:0 / 6:0 walkower
32Radosław GopaniukMichał Zaworski4:6 / 6:0 / 9:116:1 / 6:3
33Radosław GopaniukPatryk Ciemięga6:4 / 6:16:2 / 6:4
34Radosław GopaniukJanusz Góralczyk7:5 / 6:26:4 / 6:0
35Radosław GopaniukTomasz Wawrzyn6:4 / 3:6 / 10:76:0 / 6:0 walkower
36Radosław GopaniukPiotr Woike7:5 / 2:6 / 11:97:5 / 6:3
37Radosław GopaniukSebastian Gajlewicz6:1 / 6:26:4 / 7:5
38Radosław GopaniukAndrzej Kaliszewicz6:1 / 6:26:3 / 6:2
39Radosław GopaniukJanusz Wójcicki6:1 / 6:16:2 / 6:3
40Radosław GopaniukKamil Bojarski2:6 / 7:5 / 8:107:6 / 6:2
41Radosław GopaniukPrzemysław Kalinowski6:1 / 6:25:7 / 6:4 / 10:5
42Radosław GopaniukPiotr Kuck6:0 / 6:23:6 / 6:2 / 11:9
43Andrzej StrotJakub Szwajkiewicz6:3 / 0:6 / 8:10
44Andrzej StrotMichał Zaworski
45Andrzej StrotPatryk Ciemięga0:6 / 4:6
46Andrzej StrotJanusz Góralczyk4:6 / 2:6
47Andrzej StrotTomasz Wawrzyn3:6 / 6:7
48Andrzej StrotPiotr Woike
49Andrzej StrotSebastian Gajlewicz6:7 / 6:7
50Andrzej StrotAndrzej Kaliszewicz
51Andrzej StrotJanusz Wójcicki
52Andrzej StrotKamil Bojarski5:7 / 3:6
53Andrzej StrotPrzemysław Kalinowski
54Andrzej StrotPiotr Kuck
55Jakub SzwajkiewiczMichał Zaworski6:2 / 6:10:6 / 0:6 walkower
56Jakub SzwajkiewiczPatryk Ciemięga0:6 / 0:6 walkower0:6 / 0:6 walkower
57Jakub SzwajkiewiczJanusz Góralczyk6:2 / 6:36:2 / 6:3
58Jakub SzwajkiewiczTomasz Wawrzyn6:2 / 6:00:6 / 0:6 walkower
59Jakub SzwajkiewiczPiotr Woike6:1 / 6:40:6 / 0:6 walkower
60Jakub SzwajkiewiczSebastian Gajlewicz0:6 / 0:6 walkower0:6 / 0:6 walkower
61Jakub SzwajkiewiczAndrzej Kaliszewicz6:0 / 6:10:6 / 0:6 walkower
62Jakub SzwajkiewiczJanusz Wójcicki6:0 / 6:30:6 / 0:6 walkower
63Jakub SzwajkiewiczKamil Bojarski6:0 / 6:00:6 / 0:6 walkower
64Jakub SzwajkiewiczPrzemysław Kalinowski6:1 / 6:10:6 / 0:6 walkower
65Jakub SzwajkiewiczPiotr Kuck6:1 / 6:26:0 / 6:2
66Michał ZaworskiPatryk Ciemięga6:2 / 6:44:6 / 5:7
67Michał ZaworskiJanusz Góralczyk6:1 / 6:47:6 / 7:6
68Michał ZaworskiTomasz Wawrzyn5:7 / 0:64:6 / 4:6
69Michał ZaworskiPiotr Woike7:6 / 2:6 / 10:46:2 / 6:2
70Michał ZaworskiSebastian Gajlewicz6:0 / 6:2
71Michał ZaworskiAndrzej Kaliszewicz6:4 / 6:26:3 / 6:2
72Michał ZaworskiJanusz Wójcicki6:4 / 6:16:1 / 6:7 / 4:10
73Michał ZaworskiKamil Bojarski6:3 / 6:46:3 / 1:6 / 10:8
74Michał ZaworskiPrzemysław Kalinowski6:1 / 7:56:7 / 6:7
75Michał ZaworskiPiotr Kuck6:2 / 6:36:2 / 6:4
76Patryk CiemięgaJanusz Góralczyk3:6 / 6:3 / 10:63:6 / 5:7
77Patryk CiemięgaTomasz Wawrzyn6:2 / 6:1
78Patryk CiemięgaPiotr Woike7:5 / 6:41:6 / 6:2 / 3:10
79Patryk CiemięgaSebastian Gajlewicz6:2 / 6:46:1 / 6:1
80Patryk CiemięgaAndrzej Kaliszewicz6:2 / 6:2
81Patryk CiemięgaJanusz Wójcicki6:4 / 6:26:3 / 6:3
82Patryk CiemięgaKamil Bojarski6:0 / 6:0 walkower7:6 / 4:6 / 6:10
83Patryk CiemięgaPrzemysław Kalinowski6:2 / 6:40:6 / 1:6
84Patryk CiemięgaPiotr Kuck6:2 / 6:36:1 / 5:7 / 10:7
85Janusz GóralczykTomasz Wawrzyn7:5 / 1:6 / 7:106:4 / 6:3
86Janusz GóralczykPiotr Woike6:2 / 6:7 / 6:106:1 / 6:2
87Janusz GóralczykSebastian Gajlewicz6:4 / 4:6 / 10:66:2 / 6:2
88Janusz GóralczykAndrzej Kaliszewicz4:6 / 7:6 / 10:56:4 / 4:6 / 5:10
89Janusz GóralczykJanusz Wójcicki6:2 / 6:46:3 / 6:4
90Janusz GóralczykKamil Bojarski6:3 / 2:6 / 9:111:6 / 2:6
91Janusz GóralczykPrzemysław Kalinowski6:4 / 6:30:6 / 1:6
92Janusz GóralczykPiotr Kuck6:2 / 6:43:6 / 6:0 / 10:7
93Tomasz WawrzynPiotr Woike6:1 / 6:17:5 / 6:4
94Tomasz WawrzynSebastian Gajlewicz
95Tomasz WawrzynAndrzej Kaliszewicz
96Tomasz WawrzynJanusz Wójcicki
97Tomasz WawrzynKamil Bojarski
98Tomasz WawrzynPrzemysław Kalinowski2:6 / 4:6
99Tomasz WawrzynPiotr Kuck
100Piotr WoikeSebastian Gajlewicz6:3 / 6:07:6 / 6:1
101Piotr WoikeAndrzej Kaliszewicz6:0 / 6:36:3 / 6:1
102Piotr WoikeJanusz Wójcicki6:2 / 6:43:6 / 7:6 / 7:10
103Piotr WoikeKamil Bojarski5:7 / 4:66:7 / 7:5 / 10:6
104Piotr WoikePrzemysław Kalinowski7:6 / 6:26:0 / 6:4
105Piotr WoikePiotr Kuck6:4 / 6:46:2 / 7:5
106Sebastian GajlewiczAndrzej Kaliszewicz2:6 / 3:67:5 / 1:6 / 15:17
107Sebastian GajlewiczJanusz Wójcicki3:6 / 0:60:6 / 1:6
108Sebastian GajlewiczKamil Bojarski3:6 / 2:62:6 / 4:6
109Sebastian GajlewiczPrzemysław Kalinowski0:6 / 1:64:6 / 0:6
110Sebastian GajlewiczPiotr Kuck2:6 / 5:7
111Andrzej KaliszewiczJanusz Wójcicki6:4 / 6:14:6 / 7:5 / 10:4
112Andrzej KaliszewiczKamil Bojarski6:7 / 1:66:7 / 0:6
113Andrzej KaliszewiczPrzemysław Kalinowski2:6 / 2:63:6 / 4:6
114Andrzej KaliszewiczPiotr Kuck6:3 / 6:07:5 / 6:0
115Janusz WójcickiKamil Bojarski2:6 / 4:62:6 / 6:4 / 10:12
116Janusz WójcickiPrzemysław Kalinowski1:6 / 6:3 / 4:101:6 / 7:5 / 5:10
117Janusz WójcickiPiotr Kuck6:2 / 6:7 / 10:74:6 / 6:0 / 6:10
118Kamil BojarskiPrzemysław Kalinowski6:2 / 6:26:3 / 4:6 / 4:10
119Kamil BojarskiPiotr Kuck6:0 / 6:23:6 / 7:5 / 10:6
120Przemysław KalinowskiPiotr Kuck6:2 / 6:36:4 / 6:4


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.