Wyniki 2016 – II Grupa

L.p.Imię i nazwiskoImię i nazwiskoWynikWynik rewanż
1Mieczysław KochmańskiŁukasz Kujawa
2Mieczysław KochmańskiIreneusz Sobieski
3Mieczysław KochmańskiJanusz Truskowski
4Mieczysław KochmańskiPaweł Matracki
5Mieczysław KochmańskiBartłomiej Strot
6Mieczysław KochmańskiPaweł Tetych
7Mieczysław KochmańskiRobert Pachucki
8Mieczysław KochmańskiSławomir Osiński
9Mieczysław KochmańskiTomasz Rapińczuk
10Mieczysław KochmańskiKrzysztof Sobieski
11Mieczysław KochmańskiTomasz Dowgiałło
12Mieczysław KochmańskiPiotr Gryszczuk
13Mieczysław KochmańskiTomasz Wawrzyn
14Mieczysław KochmańskiDariusz Kopeć
15Mieczysław KochmańskiJakub Gorczewski
16Łukasz KujawaIreneusz Sobieski3:6 / 6:73:6 / 1:6
17Łukasz KujawaJanusz Truskowski6:7 / 1:67:6 / 6:4
18Łukasz KujawaPaweł Matracki6:4 / 6:36:3 / 6:2
19Łukasz KujawaBartłomiej Strot6:1 / 6:06:0 / 6:0
20Łukasz KujawaPaweł Tetych6:3 / 6:26:4 / 6:3
21Łukasz KujawaRobert Pachucki
22Łukasz KujawaSławomir Osiński7:5 / 6:36:1 / 6:4
23Łukasz KujawaTomasz Rapińczuk6:0 / 7:62:6 / 6:1 / 8:10
24Łukasz KujawaKrzysztof Sobieski6:2 / 4:6 / 10:86:2 / 6:3
25Łukasz KujawaTomasz Dowgiałło6:0 / 6:26:2 / 6:2
26Łukasz KujawaPiotr Gryszczuk6:3 / 6:02:6 / 4:6
27Łukasz KujawaTomasz Wawrzyn6:0 / 6:26:4 / 6:3
28Łukasz KujawaDariusz Kopeć6:3 / 6:46:3 / 6:1
29Łukasz KujawaJakub Gorczewski
30Ireneusz SobieskiJanusz Truskowski4:6 / 4:66:7 / 6:2 / 8:10
31Ireneusz SobieskiPaweł Matracki6:2 / 6:36:3 / 6:3
32Ireneusz SobieskiBartłomiej Strot6:2 / 6:06:4 / 6:4
33Ireneusz SobieskiPaweł Tetych6:4 / 6:06:1 / 6:3
34Ireneusz SobieskiRobert Pachucki
35Ireneusz SobieskiSławomir Osiński7:5 / 6:16:4 / 6:2
36Ireneusz SobieskiTomasz Rapińczuk6:3 / 6:36:4 / 6:4
37Ireneusz SobieskiKrzysztof Sobieski7:6 / 6:06:2 / 6:1
38Ireneusz SobieskiTomasz Dowgiałło6:4 / 6:46:2 / 6:1
39Ireneusz SobieskiPiotr Gryszczuk6:1 / 6:1
40Ireneusz SobieskiTomasz Wawrzyn6:1 / 6:16:2 / 6:2
41Ireneusz SobieskiDariusz Kopeć6:0 / 6:0 walkower6:0 / 6:0 walkower
42Ireneusz SobieskiJakub Gorczewski3:6 / 6:2 / 8:10
43Janusz TruskowskiPaweł Matracki7:5 / 1:6 / 10:66:3 / 4:6 / 11:9
44Janusz TruskowskiBartłomiej Strot6:3 / 3:6 / 7:106:4 / 6:4
45Janusz TruskowskiPaweł Tetych4:6 / 2:66:2 / 7:5
46Janusz TruskowskiRobert Pachucki
47Janusz TruskowskiSławomir Osiński6:3 / 6:37:5 / 7:5
48Janusz TruskowskiTomasz Rapińczuk6:2 / 6:7 / 10:56:4 / 6:4
49Janusz TruskowskiKrzysztof Sobieski6:7 / 6:3 / 9:116:2 / 6:3
50Janusz TruskowskiTomasz Dowgiałło6:2 / 6:36:2 /6:3
51Janusz TruskowskiPiotr Gryszczuk7:6 / 6:22:6 / 6:3 / 10:7
52Janusz TruskowskiTomasz Wawrzyn6:1 / 6:16:2 / 6:2
53Janusz TruskowskiDariusz Kopeć6:2 / 6:26:0 / 6:0 walkower
54Janusz TruskowskiJakub Gorczewski6:1 / 6:36:3 / 6:3
55Paweł MatrackiBartłomiej Strot6:3 / 7:66:1 / 3:6 / 11:9
56Paweł MatrackiPaweł Tetych2:6 / 2:64:6 / 6:3 / 9:11
57Paweł MatrackiRobert Pachucki6:3 / 4:6 / 10:30:6 / 4:6
58Paweł MatrackiSławomir Osiński4:6 / 6:0 / 5:106:7 / 3:6
59Paweł MatrackiTomasz Rapińczuk6:4 / 6:01:6 / 7:6 / 10:7
60Paweł MatrackiKrzysztof Sobieski1:6 / 2:64:6 / 6:7
61Paweł MatrackiTomasz Dowgiałło3:6 / 7:5 / 8:106:3 / 3:6 / 8:10
62Paweł MatrackiPiotr Gryszczuk6:1 / 3:6 / 10:41:6 / 3:6
63Paweł MatrackiTomasz Wawrzyn6:2 / 6:26:1 / 6:2
64Paweł MatrackiDariusz Kopeć6:2 / 6:16:2 / 6:1
65Paweł MatrackiJakub Gorczewski
66Bartłomiej StrotPaweł Tetych0:6 / 5:76:4 / 3:6 / 6:10
67Bartłomiej StrotRobert Pachucki
68Bartłomiej StrotSławomir Osiński6:2 / 2:6 / 5:101:6 / 1:6
69Bartłomiej StrotTomasz Rapińczuk2:6 / 1:63:6 / 1:6
70Bartłomiej StrotKrzysztof Sobieski1:6 / 2:61:6 / 2:6
71Bartłomiej StrotTomasz Dowgiałło6:4 / 1:6 / 6:105:7 / 4:6
72Bartłomiej StrotPiotr Gryszczuk0:6 / 3:60:6 / 1:6
73Bartłomiej StrotTomasz Wawrzyn
74Bartłomiej StrotDariusz Kopeć6:4 / 6:04:6 / 2:6
75Bartłomiej StrotJakub Gorczewski5:7 / 1:6
76Paweł TetychRobert Pachucki6:2 / 6:2
77Paweł TetychSławomir Osiński0:6 / 4:67:5 / 6:3
78Paweł TetychTomasz Rapińczuk5:7 / 6:72:6 / 3:6
79Paweł TetychKrzysztof Sobieski6:4 / 6:36:4 / 6:3
80Paweł TetychTomasz Dowgiałło6:2 / 6:36:1 / 6:3
81Paweł TetychPiotr Gryszczuk1:6 / 3:63:6 / 3:6
82Paweł TetychTomasz Wawrzyn6:3 / 6:26:0 / 6:0 walkower
83Paweł TetychDariusz Kopeć6:0 / 6:46:1 / 6:1
84Paweł TetychJakub Gorczewski6:1 / 4:1 krecz
85Robert PachuckiSławomir Osiński
86Robert PachuckiTomasz Rapińczuk
87Robert PachuckiKrzysztof Sobieski
88Robert PachuckiTomasz Dowgiałło
89Robert PachuckiPiotr Gryszczuk3:6 / 7:6 / 9:11
90Robert PachuckiTomasz Wawrzyn
91Robert PachuckiDariusz Kopeć
92Robert PachuckiJakub Gorczewski
93Sławomir OsińskiTomasz Rapińczuk0:6 / 3:0 / krecz
94Sławomir OsińskiKrzysztof Sobieski7:6 / 5:7 / 6:10
95Sławomir OsińskiTomasz Dowgiałło6:2 / 6:34:6 / 1:6
96Sławomir OsińskiPiotr Gryszczuk1:6 / 2:6
97Sławomir OsińskiTomasz Wawrzyn
98Sławomir OsińskiDariusz Kopeć6:1 / 6:46:3 / 6:3
99Sławomir OsińskiJakub Gorczewski
100Tomasz RapińczukKrzysztof Sobieski6:4 / 6:33:6 / 4:6
101Tomasz RapińczukTomasz Dowgiałło6:2 / 6:2
102Tomasz RapińczukPiotr Gryszczuk1:6 / 3:64:6 / 3:6
103Tomasz RapińczukTomasz Wawrzyn
104Tomasz RapińczukDariusz Kopeć6:1 / 6:16:0 / 6:4
105Tomasz RapińczukJakub Gorczewski4:4 krecz6:0 / 6:0 walkower
106Krzysztof SobieskiTomasz Dowgiałło6:4 / 6:1
107Krzysztof SobieskiPiotr Gryszczuk1:6 / 5:77:6 / 0:6 / 10:3
108Krzysztof SobieskiTomasz Wawrzyn6:4 / 6:2
109Krzysztof SobieskiDariusz Kopeć6:2 / 6:36:0 / 1:0 krecz
110Krzysztof SobieskiJakub Gorczewski6:4 / 6:7 / 5:10
111Tomasz DowgiałłoPiotr Gryszczuk6:2 / 1:6 / 13:116:2 / 1:6 / 13:11
112Tomasz DowgiałłoTomasz Wawrzyn
113Tomasz DowgiałłoDariusz Kopeć6:1 / 6:26:2 / 2:0 krecz
114Tomasz DowgiałłoJakub Gorczewski
115Piotr GryszczukTomasz Wawrzyn6:2 / 6:1
116Piotr GryszczukDariusz Kopeć6:3 / 6:16:1 / 6:0
117Piotr GryszczukJakub Gorczewski6:1 / 6:3
118Tomasz WawrzynDariusz Kopeć
119Tomasz WawrzynJakub Gorczewski
120Dariusz KopećJakub Gorczewski2:6 / 2:6


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.