Wyniki 2015 – grupa zaawansowana

L.p.Imię i NazwiskoImię i NazwiskoWyniki
1Zbigniew WojtyczkaMariusz Wysocki
2Zbigniew WojtyczkaArtur Zientek
3Zbigniew WojtyczkaTomasz Kasietczuk
4Zbigniew WojtyczkaTomasz Święcki
5Zbigniew WojtyczkaAndrzej Strot
6Zbigniew WojtyczkaBartłomiej Strot
7Zbigniew WojtyczkaPaweł Matracki
8Zbigniew WojtyczkaTomasz Warykiewicz
9Zbigniew WojtyczkaPiotr Jasiński
10Zbigniew WojtyczkaTomasz Trembicki
11Zbigniew WojtyczkaBartosz Stempień
12Zbigniew WojtyczkaPrzemysław Sobiech
13Zbigniew WojtyczkaMieczysław Kochmański
14Zbigniew WojtyczkaIreneusz Sobieski
15Zbigniew WojtyczkaMarcin Podliński
16Zbigniew WojtyczkaMichał Aszkiełowicz
17Zbigniew WojtyczkaPaweł Dąbrowski
18Zbigniew WojtyczkaKrzysztof Drajkopel
19Zbigniew WojtyczkaWitold Mocarski
20Zbigniew WojtyczkaŁukasz Kujawa
21Zbigniew WojtyczkaPiotr Gryszczuk
22Zbigniew WojtyczkaRobert Pachucki
23Zbigniew WojtyczkaPaweł Tetych
24Zbigniew WojtyczkaMariusz Stefanowicz
25Zbigniew WojtyczkaTomasz Rapińczuk
26Zbigniew WojtyczkaKrzysztof Sobieski
27Zbigniew WojtyczkaMarcin Rapacki
28-Zbigniew WojtyczkaRyszard Nowotka
29Zbigniew WojtyczkaTomasz Dowgiałło
 30Zbigniew Wojtyczka Marek Roszkowski
32Mariusz WysockiArtur Zientek 3:6 / 6:7
33Mariusz WysockiTomasz Kasietczuk 6:1 / 5:7 / 10:8
34Mariusz WysockiTomasz Święcki6:3 / 6:3
35Mariusz WysockiAndrzej Strot 7:6 / 6:3
36Mariusz WysockiBartłomiej Strot6:4 / 6:2
37Mariusz WysockiPaweł Matracki6:2 / 1:6 / 10:7
38Mariusz WysockiTomasz Warykiewicz –
39Mariusz WysockiPiotr Jasiński1:6 / 1:6
40Mariusz WysockiTomasz Trembicki 0:6 / 2:6
41Mariusz WysockiBartosz Stempień 1:6 / 0:6
42Mariusz WysockiPrzemysław Sobiech1:6 / 3:6
43Mariusz WysockiMieczysław Kochmański3:6 / 2:6
44Mariusz WysockiIreneusz Sobieski 4:6 / 4:6
45Mariusz WysockiMarcin Podliński1:6 / 0:6
46Mariusz WysockiMichał Aszkiełowicz 2:6 / 0:6
47Mariusz WysockiPaweł Dąbrowski1:6 / 1:6
48Mariusz WysockiKrzysztof Drajkopel6:1 / 6:0
49Mariusz WysockiWitold Mocarski6:1 / 5:7 / 7:10
50Mariusz WysockiŁukasz Kujawa 4:6 / 6:4 / 3:10
51Mariusz WysockiPiotr Gryszczuk7:5 / 1:6 / 10:7
52Mariusz WysockiRobert Pachucki4:6 / 6:3 / 10:4
53Mariusz WysockiPaweł Tetych6:3 / 6:1
54Mariusz WysockiMariusz Stefanowicz 6:1 / 6:2
55Mariusz WysockiTomasz Rapińczuk 2:6 / 6:4 / 10:4
56Mariusz WysockiKrzysztof Sobieski6:1 / 6:3
57Mariusz WysockiMarcin Rapacki1:6 / 0:6
58Mariusz WysockiRyszard Nowotka1:6 / 1:6
59Mariusz WysockiTomasz Dowgiałło6:2 / 6:2
60Mariusz WysockiMarek Roszkowski2:6 / 2:6
62Artur ZientekTomasz Kasietczuk6:1 / 6:2
63Artur ZientekTomasz Święcki6:4 / 6:3
64Artur ZientekAndrzej Strot 6:0 / 6:0
65Artur ZientekBartłomiej Strot 7:6 / 6:1
66Artur ZientekPaweł Matracki6:2 / 6:2
67Artur ZientekTomasz Warykiewicz
68Artur ZientekPiotr Jasiński0:6 / 1:6
69Artur ZientekTomasz Trembicki7:5 / 4:6 / 10:5
70Artur ZientekBartosz Stempień0:6 / 3:6
71Artur ZientekPrzemysław Sobiech1:6 / 1:6
72Artur ZientekMieczysław Kochmański 4:6 / 1:6
73Artur ZientekIreneusz Sobieski4:6 / 3:6
74Artur ZientekMarcin Podliński6:3 / 0:6 / 4:10
75Artur ZientekMichał Aszkiełowicz1:6 / 2:6
76Artur ZientekPaweł Dąbrowski4:6 / 5:7
77Artur ZientekKrzysztof Drajkopel 6:3 / 6:3
78Artur ZientekWitold Mocarski2:6 / 2:6
79Artur ZientekŁukasz Kujawa4:6 / 4:6
80Artur ZientekPiotr Gryszczuk 3:6 / 6:1 / 10:7
81Artur ZientekRobert Pachucki6:3 / 6:0
82Artur ZientekPaweł Tetych5:7 / 6:1 / 10:6
83Artur ZientekMariusz Stefanowicz6:0 / 6:0 wo.
84Artur ZientekTomasz Rapińczuk6:1 / 4:6 / 4:10
85Artur ZientekKrzysztof Sobieski6:2 / 7:6
86Artur ZientekMarcin Rapacki0:6 / 1:6
87Artur ZientekRyszard Nowotka4:6 / 2:6
88Artur ZientekTomasz Dowgiałło 5:7 / 6:0 / 10:7
89Artur ZientekMarek Roszkowski0:6 / 0:6
91Tomasz KasietczukTomasz Święcki3:6 / 6:2 / 10:8
92Tomasz KasietczukAndrzej Strot6:1 / 6:1
93Tomasz KasietczukBartłomiej Strot 6:1 / 6:4
94Tomasz KasietczukPaweł Matracki4:6 / 6:4 / 5:10
95Tomasz KasietczukTomasz Warykiewicz –
96Tomasz KasietczukPiotr Jasiński3:6 / 2:6
97Tomasz KasietczukTomasz Trembicki1:6 / 1:6
98Tomasz KasietczukBartosz Stempień 1:6 / 3:6
99Tomasz KasietczukPrzemysław Sobiech 7:6 / 4:6 / 2:10
100Tomasz KasietczukMieczysław Kochmański 6:3 / 0:6 / 5:10
101Tomasz KasietczukIreneusz Sobieski
102Tomasz KasietczukMarcin Podliński3:6 / 4:6
103Tomasz KasietczukMichał Aszkiełowicz 2:6 / 6:3 / 5:10
104Tomasz KasietczukPaweł Dąbrowski2:6 / 4:6
105Tomasz KasietczukKrzysztof Drajkopel 6:2 / 6:1
106Tomasz KasietczukWitold Mocarski 6:1 / 6:3
107Tomasz KasietczukŁukasz Kujawa2:6 / 3:6
108Tomasz KasietczukPiotr Gryszczuk 6:0 / 7:5
109Tomasz KasietczukRobert Pachucki0:6 / 6:2 / 10:5
110Tomasz KasietczukPaweł Tetych 3:6 / 6:4 / 16:14
111Tomasz KasietczukMariusz Stefanowicz –
112Tomasz KasietczukTomasz Rapińczuk6:4 / 6:4
113Tomasz KasietczukKrzysztof Sobieski6:4 / 7:5
114Tomasz KasietczukMarcin Rapacki1:6 / 1:6
115Tomasz KasietczukRyszard Nowotka1:6 / 2:6
116Tomasz KasietczukTomasz Dowgiałło6:3 / 6:1
117Tomasz KasietczukMarek Roszkowski2:6 / 4:6
119Tomasz ŚwięckiAndrzej Strot 6:1 / 6:3
120Tomasz ŚwięckiBartłomiej Strot6:1 / 6:1
121Tomasz ŚwięckiPaweł Matracki6:4 / 7:5
122Tomasz ŚwięckiTomasz Warykiewicz6:1 / 6:3
123Tomasz ŚwięckiPiotr Jasiński1:6 / 0:6
124Tomasz ŚwięckiTomasz Trembicki3:6 / 1:6
125Tomasz ŚwięckiBartosz Stempień 2:6 / 3:6
126Tomasz ŚwięckiPrzemysław Sobiech7:6 / 2:6 / 5:10
127Tomasz ŚwięckiMieczysław Kochmański 1:6 / 3:6
128Tomasz ŚwięckiIreneusz Sobieski4:6 / 3:6
129Tomasz ŚwięckiMarcin Podliński1:6 / 1:6
130Tomasz ŚwięckiMichał Aszkiełowicz2:6 / 1:6
131Tomasz ŚwięckiPaweł Dąbrowski0:6 / 3:6
132Tomasz ŚwięckiKrzysztof Drajkopel6:3 / 6:3
133Tomasz ŚwięckiWitold Mocarski6:4 / 6:3
134Tomasz ŚwięckiŁukasz Kujawa3:6 / 6:3 / 8:10
135Tomasz ŚwięckiPiotr Gryszczuk4:6 / 4:6
136Tomasz ŚwięckiRobert Pachucki6:2 / 6:1
137Tomasz ŚwięckiPaweł Tetych 6:1 / 3:6 / 10:2
138Tomasz ŚwięckiMariusz Stefanowicz6:0 / 6:0 wo.
139Tomasz ŚwięckiTomasz Rapińczuk6:3 / 6:4
140Tomasz ŚwięckiKrzysztof Sobieski6:4 / 0:6 / 10:7
141Tomasz ŚwięckiMarcin Rapacki0:6 / 1:6
142Tomasz ŚwięckiRyszard Nowotka1:6 / 1:6
143Tomasz ŚwięckiTomasz Dowgiałło6:1 / 6:4
144Tomasz ŚwięckiMarek Roszkowski2:6 / 1:6
146Andrzej StrotBartłomiej Strot
147Andrzej StrotPaweł Matracki1:6 / 4:6
148Andrzej StrotTomasz Warykiewicz –
149Andrzej StrotPiotr Jasiński0:6 / 0:6
150Andrzej StrotTomasz Trembicki0:6 / 3:6
151Andrzej StrotBartosz Stempień 0:6 / 0:6 wo.
152Andrzej StrotPrzemysław Sobiech 0:6 / 0:6 wo.
153Andrzej StrotMieczysław Kochmański1:6 / 0:6
154Andrzej StrotIreneusz Sobieski1:6 / 2:6
155Andrzej StrotMarcin Podliński1:6 / 3:6
156Andrzej StrotMichał Aszkiełowicz 1:6 / 2:6
157Andrzej StrotPaweł Dąbrowski 0:6 / 0:6
158Andrzej StrotKrzysztof Drajkopel1:6 / 4:6
159Andrzej StrotWitold Mocarski0:6 / 1:6
160Andrzej StrotŁukasz Kujawa0:6 / 0:6
161Andrzej StrotPiotr Gryszczuk 3:6 / 1:6
162Andrzej StrotRobert Pachucki0:6 / 0:6 wo.
163Andrzej StrotPaweł Tetych0:6 / 0:6 wo.
164Andrzej StrotMariusz Stefanowicz
165Andrzej StrotTomasz Rapińczuk2:6 / 2:6
166Andrzej StrotKrzysztof Sobieski3:6 / 2:6
167Andrzej StrotMarcin Rapacki 0:6 / 1:6
168Andrzej StrotRyszard Nowotka1:6 / 1:6
169Andrzej StrotTomasz Dowgiałło 3:6 / 2:6
170Andrzej StrotMarek Roszkowski0:6 / 3:6
172Bartłomiej StrotPaweł Matracki 2:6 / 2:6
173Bartłomiej StrotTomasz Warykiewicz –
174Bartłomiej StrotPiotr Jasiński 0:6 / 1:6
175Bartłomiej StrotTomasz Trembicki1:6 / 2:6
176Bartłomiej StrotBartosz Stempień0:6 / 1:6
177Bartłomiej StrotPrzemysław Sobiech0:6 / 1:6
178Bartłomiej StrotMieczysław Kochmański1:6 / 1:6
179Bartłomiej StrotIreneusz Sobieski1:6 / 0:6
180Bartłomiej StrotMarcin Podliński 0:6 / 0:6
181Bartłomiej StrotMichał Aszkiełowicz 0:6 / 1:6
182Bartłomiej StrotPaweł Dąbrowski 0:6 / 1:6
183Bartłomiej StrotKrzysztof Drajkopel6:3 / 7:6
184Bartłomiej StrotWitold Mocarski0:6 / 0:6
185Bartłomiej StrotŁukasz Kujawa1:6 / 1:6
186Bartłomiej StrotPiotr Gryszczuk0:6 / 0:6
187Bartłomiej StrotRobert Pachucki 1:6 / 2:6
188Bartłomiej StrotPaweł Tetych1:6 / 5:7
189Bartłomiej StrotMariusz Stefanowicz 2:6 / 1:6
190Bartłomiej StrotTomasz Rapińczuk4:6 / 2:6
191Bartłomiej StrotKrzysztof Sobieski3:6 / 1:6
192Bartłomiej StrotMarcin Rapacki0:6 / 0:6
193Bartłomiej StrotRyszard Nowotka2:6 / 1:6
194Bartłomiej StrotTomasz Dowgiałło 5:7 / 0:6
195Bartłomiej StrotMarek Roszkowski 0:6 / 0:6
197Paweł MatrackiTomasz Warykiewicz –
198Paweł MatrackiPiotr Jasiński 0:6 / 0:6 wo.
199Paweł MatrackiTomasz Trembicki3:6 / 6:3 / 10:6
200Paweł MatrackiBartosz Stempień  0:6 / 0:6 wo.
201Paweł MatrackiPrzemysław Sobiech 5:7 / 2:6
202Paweł MatrackiMieczysław Kochmański 0:6 / 0:6 wo.
203Paweł MatrackiIreneusz Sobieski2:6 / 7:6 / 11:9
204Paweł MatrackiMarcin Podliński2:6 / 1:6
205Paweł MatrackiMichał Aszkiełowicz 0:6 / 0:6 wo.
206Paweł MatrackiPaweł Dąbrowski3:6 / 1:6
207Paweł MatrackiKrzysztof Drajkopel 6:4 / 6:2
208Paweł MatrackiWitold Mocarski 6:7 / 6:3 / 5:10
209Paweł MatrackiŁukasz Kujawa0:6 / 3:6
210Paweł MatrackiPiotr Gryszczuk 6:4 / 6:3
211Paweł MatrackiRobert Pachucki6:7 / 6:2 / 17:15
212Paweł MatrackiPaweł Tetych7:5 / 6:3
213Paweł MatrackiMariusz Stefanowicz 0:6 / 0:6 wo.
214Paweł MatrackiTomasz Rapińczuk 0:6 / 0:6 wo.
215Paweł MatrackiKrzysztof Sobieski7:6 / 6:2
216Paweł MatrackiMarcin Rapacki0:6 / 0:6
217Paweł MatrackiRyszard Nowotka 0:6 / 0:6 wo.
218Paweł MatrackiTomasz Dowgiałło1:6 / 6:7
 219Paweł MatrackiMarek Roszkowski2:6 / 1:6
221Tomasz WarykiewiczPiotr Jasiński0:6 / 0:6
222Tomasz WarykiewiczTomasz Trembicki –
223Tomasz WarykiewiczBartosz Stempień –
224Tomasz WarykiewiczPrzemysław Sobiech
225Tomasz WarykiewiczMieczysław Kochmański –
226Tomasz WarykiewiczIreneusz Sobieski –
227Tomasz WarykiewiczMarcin Podliński –
228Tomasz WarykiewiczMichał Aszkiełowicz –
229Tomasz WarykiewiczPaweł Dąbrowski
230Tomasz WarykiewiczKrzysztof Drajkopel –
231Tomasz WarykiewiczWitold Mocarski
232Tomasz WarykiewiczŁukasz Kujawa1:6 / 2:6
233Tomasz WarykiewiczPiotr Gryszczuk
234Tomasz WarykiewiczRobert Pachucki –
235Tomasz WarykiewiczPaweł Tetych
236Tomasz WarykiewiczMariusz Stefanowicz –
237Tomasz WarykiewiczTomasz Rapińczuk –
238Tomasz WarykiewiczKrzysztof Sobieski –
239Tomasz WarykiewiczMarcin Rapacki
240Tomasz WarykiewiczRyszard Nowotka –
241Tomasz WarykiewiczTomasz Dowgiałło –
 242Tomasz WarykiewiczMarek Roszkowski –
244Piotr JasińskiTomasz Trembicki6:2 / 7:6
245Piotr JasińskiBartosz Stempień 7:5 / 7:6
246Piotr JasińskiPrzemysław Sobiech 6:0 / 6:2
247Piotr JasińskiMieczysław Kochmański 7:6 / 6:4
248Piotr JasińskiIreneusz Sobieski 6:0 / 6:0 wo.
249Piotr JasińskiMarcin Podliński6:3 / 5:7 / 10:6
250Piotr JasińskiMichał Aszkiełowicz 6:4 / 6:0
251Piotr JasińskiPaweł Dąbrowski3:6 / 6:4 / 10:8
252Piotr JasińskiKrzysztof Drajkopel6:3 / 6:1
253Piotr JasińskiWitold Mocarski 6:0 / 6:0
254Piotr JasińskiŁukasz Kujawa6:4 / 6:4
255Piotr JasińskiPiotr Gryszczuk6:3 krecz
256Piotr JasińskiRobert Pachucki6:1 / 6:0
257Piotr JasińskiPaweł Tetych6:1 / 6:0
258Piotr JasińskiMariusz Stefanowicz 6:0 / 6:0 wo.
259Piotr JasińskiTomasz Rapińczuk6:1 / 6:1
260Piotr JasińskiKrzysztof Sobieski 6:1 / 6:1
261Piotr JasińskiMarcin Rapacki 4:6 / 1:6
262Piotr JasińskiRyszard Nowotka 6:4 / 6:2
263Piotr JasińskiTomasz Dowgiałło6:1 / 6:0
264Piotr JasińskiMarek Roszkowski3:6 / 1:6
266Tomasz TrembickiBartosz Stempień0:6 / 1:6
267Tomasz TrembickiPrzemysław Sobiech3:6 / 6:4 / 10:4
268Tomasz TrembickiMieczysław Kochmański 5:7 / 6:3 / 8:10
269Tomasz TrembickiIreneusz Sobieski –
270Tomasz TrembickiMarcin Podliński3:6 / 2:6
271Tomasz TrembickiMichał Aszkiełowicz 7:6 / 6:4
272Tomasz TrembickiPaweł Dąbrowski 6:1 / 1:6 / 7:10
273Tomasz TrembickiKrzysztof Drajkopel 6:0 / 6:0 wo.
274Tomasz TrembickiWitold Mocarski6:1 / 6:3
275Tomasz TrembickiŁukasz Kujawa 6:1 / 6:1
276Tomasz TrembickiPiotr Gryszczuk6:1 / 6:3
277Tomasz TrembickiRobert Pachucki7:6 / 6:2
278Tomasz TrembickiPaweł Tetych6:0 / 6:2
279Tomasz TrembickiMariusz Stefanowicz 6:1 / 6:4
280Tomasz TrembickiTomasz Rapińczuk6:1 / 6:4
281Tomasz TrembickiKrzysztof Sobieski6:0 / 6:1
282Tomasz TrembickiMarcin Rapacki 4:6 / 4:6
283Tomasz TrembickiRyszard Nowotka7:5 / 2:6 / 5:10
284Tomasz TrembickiTomasz Dowgiałło6:2 / 6:2
285Tomasz TrembickiMarek Roszkowski 4:6 / 0:6
287Bartosz StempieńPrzemysław Sobiech6:1 / 6:3
288Bartosz StempieńMieczysław Kochmański6:1 / 6:4
289Bartosz StempieńIreneusz Sobieski 6:0 / 6:0 wo.
290Bartosz StempieńMarcin Podliński6:0 / 6:2
291Bartosz StempieńMichał Aszkiełowicz6:4 / 6:4
292Bartosz StempieńPaweł Dąbrowski 4:6 / 6:3 / 10:6
293Bartosz StempieńKrzysztof Drajkopel6:1 / 7:5
294Bartosz StempieńWitold Mocarski6:2 / 6:2
295Bartosz StempieńŁukasz Kujawa6:3 / 6:1
296Bartosz StempieńPiotr Gryszczuk6:2 / 6:0
297Bartosz StempieńRobert Pachucki6:1 / 6:1
298Bartosz StempieńPaweł Tetych6:0 / 6:0
299Bartosz StempieńMariusz Stefanowicz 6:0 / 6:3
300Bartosz StempieńTomasz Rapińczuk 6:1 / 6:2
301Bartosz StempieńKrzysztof Sobieski6:2 / 6:2
302Bartosz StempieńMarcin Rapacki1:6 / 2:6
303Bartosz StempieńRyszard Nowotka 7:5 / 6:3
304Bartosz StempieńTomasz Dowgiałło6:1 / 6:0
305Bartosz StempieńMarek Roszkowski 0:6 / 6:4 / 5:10
307Przemysław SobiechMieczysław Kochmański7:5 / 6:4
308Przemysław SobiechIreneusz Sobieski6:3 / 6:2
309Przemysław SobiechMarcin Podliński 6:3 / 6:2
310Przemysław SobiechMichał Aszkiełowicz 6:3 / 1:6 / 6:10
311Przemysław SobiechPaweł Dąbrowski3:6 / 2:6
312Przemysław SobiechKrzysztof Drajkopel6:2 / 6:3
313Przemysław SobiechWitold Mocarski6:3 / 6:4
314Przemysław SobiechŁukasz Kujawa2:6 / 6:2 / 10:5
315Przemysław SobiechPiotr Gryszczuk6:7 / 6:2 / 10:5
316Przemysław SobiechRobert Pachucki6:1 / 6:3
317Przemysław SobiechPaweł Tetych6:3 / 6:4
318Przemysław SobiechMariusz Stefanowicz 6:0 / 6:0 wo.
319Przemysław SobiechTomasz Rapińczuk7:5 / 7:6
320Przemysław SobiechKrzysztof Sobieski 6:3 / 6:1
321Przemysław SobiechMarcin Rapacki0:6 / 0:6
322Przemysław SobiechRyszard Nowotka 7:5 / 6:4
323Przemysław SobiechTomasz Dowgiałło 6:1 / 6:2
 324Przemysław SobiechMarek Roszkowski2:6 / 1:6
326Mieczysław KochmańskiIreneusz Sobieski 7:5 / 5:7 / 10:7
327Mieczysław KochmańskiMarcin Podliński1:6 / 2:6
328Mieczysław KochmańskiMichał Aszkiełowicz5:7 / 2:6
329Mieczysław KochmańskiPaweł Dąbrowski2:6 / 4:6
330Mieczysław KochmańskiKrzysztof Drajkopel 6:2 / 6:0
331Mieczysław KochmańskiWitold Mocarski7:5 / 4:1 krecz
332Mieczysław KochmańskiŁukasz Kujawa6:1 / 6:4
333Mieczysław KochmańskiPiotr Gryszczuk6:0 / 6:2
334Mieczysław KochmańskiRobert Pachucki6:3 / 6:3
335Mieczysław KochmańskiPaweł Tetych 6:2 / 6:3
336Mieczysław KochmańskiMariusz Stefanowicz 6:3 / 6:3
337Mieczysław KochmańskiTomasz Rapińczuk6:2 / 6:0
338Mieczysław KochmańskiKrzysztof Sobieski6:2 / 6:0
339Mieczysław KochmańskiMarcin Rapacki1:6 / 4:6
340Mieczysław KochmańskiRyszard Nowotka 0:6 / 1:6
341Mieczysław KochmańskiTomasz Dowgiałło 6:0 / 6:2
 342Mieczysław KochmańskiMarek Roszkowski 4:6 / 3:6
344Ireneusz SobieskiMarcin Podliński3:6 / 6:4 / 8:10
345Ireneusz SobieskiMichał Aszkiełowicz 6:1 / 2:6 / 10:7
346Ireneusz SobieskiPaweł Dąbrowski 0:6 / 0:6 wo.
347Ireneusz SobieskiKrzysztof Drajkopel6:2 / 6:2
348Ireneusz SobieskiWitold Mocarski 0:6 / 0:6 wo.
349Ireneusz SobieskiŁukasz Kujawa 1:6 / 4:6
350Ireneusz SobieskiPiotr Gryszczuk 1:6 / 7:6 / 8:10
351Ireneusz SobieskiRobert Pachucki6:1 / 6:4
352Ireneusz SobieskiPaweł Tetych6:4 / 6:1
353Ireneusz SobieskiMariusz Stefanowicz6:0 / 6:0 wo.
354Ireneusz SobieskiTomasz Rapińczuk6:0 / 6:1
355Ireneusz SobieskiKrzysztof Sobieski6:3 / 6:2
356Ireneusz SobieskiMarcin Rapacki 1:6 / 1:6
357Ireneusz SobieskiRyszard Nowotka 0:6 / 0:6 wo.
358Ireneusz SobieskiTomasz Dowgiałło6:1 / 6:1
359Ireneusz SobieskiMarek Roszkowski
361Marcin PodlińskiMichał Aszkiełowicz 4:6 / 5:7
362Marcin PodlińskiPaweł Dąbrowski4:6 / 2:6
363Marcin PodlińskiKrzysztof Drajkopel6:0 / 6:1
364Marcin PodlińskiWitold Mocarski6:1 / 6:3
365Marcin PodlińskiŁukasz Kujawa 6:2 / 6:3
366Marcin PodlińskiPiotr Gryszczuk6:3 / 6:3
367Marcin PodlińskiRobert Pachucki6:0 / 6:0
368Marcin PodlińskiPaweł Tetych7:5 / 6:1
369Marcin PodlińskiMariusz Stefanowicz 6:0 / 6:0 wo.
370Marcin PodlińskiTomasz Rapińczuk6:2 / 6:0
371Marcin PodlińskiKrzysztof Sobieski6:2 / 6:3
372Marcin PodlińskiMarcin Rapacki5:7 / 2:6
373Marcin PodlińskiRyszard Nowotka6:1 / 4:6 / 4:10
374Marcin PodlińskiTomasz Dowgiałło 7:5 / 6:1
375Marcin PodlińskiMarek Roszkowski 7:5 / 0:6 / 2:10
377Michał AszkiełowiczPaweł Dąbrowski 2:6 / 1:6
378Michał AszkiełowiczKrzysztof Drajkopel6:0 / 6:3
379Michał AszkiełowiczWitold Mocarski6:3 / 6:3
380Michał AszkiełowiczŁukasz Kujawa4:6 / 7:5 / 10:4
381Michał AszkiełowiczPiotr Gryszczuk 7:5 / 6:3
382Michał AszkiełowiczRobert Pachucki7:5 / 6:2
383Michał AszkiełowiczPaweł Tetych6:2 / 6:0
384Michał AszkiełowiczMariusz Stefanowicz 6:0 / 6:0 wo.
385Michał AszkiełowiczTomasz Rapińczuk 6:0 / 6:1
386Michał AszkiełowiczKrzysztof Sobieski 6:1 / 6:2
387Michał AszkiełowiczMarcin Rapacki2:6 / 1:6
388Michał AszkiełowiczRyszard Nowotka0:6 / 1:6
389Michał AszkiełowiczTomasz Dowgiałło 6:1 / 6:2
390Michał AszkiełowiczMarek Roszkowski3:6 / 2:6
392Paweł DąbrowskiKrzysztof Drajkopel6:1 / 6:1
393Paweł DąbrowskiWitold Mocarski6:0 / 6:1
394Paweł DąbrowskiŁukasz Kujawa6:3 / 6:3
395Paweł DąbrowskiPiotr Gryszczuk6:2 / 6:4
396Paweł DąbrowskiRobert Pachucki6:1 / 6:3
397Paweł DąbrowskiPaweł Tetych6:1 / 6:1
398Paweł DąbrowskiMariusz Stefanowicz 6:2 / 6:0
399Paweł DąbrowskiTomasz Rapińczuk 6:3 / 6:0
400Paweł DąbrowskiKrzysztof Sobieski6:3 / 6:3
401Paweł DąbrowskiMarcin Rapacki0:6 / 0:6
402Paweł DąbrowskiRyszard Nowotka6:3 / 6:7 / 2:10
403Paweł DąbrowskiTomasz Dowgiałło6:1 / 6:2
404Paweł DąbrowskiMarek Roszkowski0:6 / 0:6
406Krzysztof DrajkopelWitold Mocarski6:0 / 6:1
407Krzysztof DrajkopelŁukasz Kujawa4:6 / 2:6
408Krzysztof DrajkopelPiotr Gryszczuk 6:7 / 2:6
409Krzysztof DrajkopelRobert Pachucki5:7 / 3:6
410Krzysztof DrajkopelPaweł Tetych6:2 / 6:4
411Krzysztof DrajkopelMariusz Stefanowicz –
412Krzysztof DrajkopelTomasz Rapińczuk6:7 / 1:6
413Krzysztof DrajkopelKrzysztof Sobieski 2:6 / 3:6
414Krzysztof DrajkopelMarcin Rapacki0:6 / 0:6 wo.
415Krzysztof DrajkopelRyszard Nowotka1:6 / 0:6
416Krzysztof DrajkopelTomasz Dowgiałło
417Krzysztof DrajkopelMarek Roszkowski2:6 / 0:6
419Witold MocarskiŁukasz Kujawa6:2 / 6:4
420Witold MocarskiPiotr Gryszczuk6:3 / 3:6 / 5:10
421Witold MocarskiRobert Pachucki 0:6 / 0:6
422Witold MocarskiPaweł Tetych6:3 / 6:4
423Witold MocarskiMariusz Stefanowicz 6:0 / 6:0 wo.
424Witold MocarskiTomasz Rapińczuk2:6 / 6:3 / 10:7
425Witold MocarskiKrzysztof Sobieski6:4 / 6:3
426Witold MocarskiMarcin Rapacki1:6 / 3:6
427Witold MocarskiRyszard Nowotka2:6 / 2:6
428Witold MocarskiTomasz Dowgiałło 3:6 / 6:4 / 8:10
429Witold MocarskiMarek Roszkowski3:6 / 2:6
431Łukasz KujawaPiotr Gryszczuk7:5 / 6:7 / 20:18
432Łukasz KujawaRobert Pachucki 7:6 / 6:0
433Łukasz KujawaPaweł Tetych6:2 / 6:1
434Łukasz KujawaMariusz Stefanowicz 7:6 / 6:2
435Łukasz KujawaTomasz Rapińczuk 7:5 / 6:0
436Łukasz KujawaKrzysztof Sobieski 4:6 / 6:3 / 7:10
437Łukasz KujawaMarcin Rapacki1:6 / 1:6
438Łukasz KujawaRyszard Nowotka2:6 / 1:6
439Łukasz KujawaTomasz Dowgiałło6:3 / 6:4
440Łukasz KujawaMarek Roszkowski0:6 / 2:6
442Piotr GryszczukRobert Pachucki 6:1 / 6:2
443Piotr GryszczukPaweł Tetych6:0 / 6:2
444Piotr GryszczukMariusz Stefanowicz 6:2 / 6:3
445Piotr GryszczukTomasz Rapińczuk6:3 / 6:3
446Piotr GryszczukKrzysztof Sobieski6:2 / 6:3
447Piotr GryszczukMarcin Rapacki0:6 / 1:6
448Piotr GryszczukRyszard Nowotka 4:6 / 0:6
449Piotr GryszczukTomasz Dowgiałło6:3 / 6:3
 450Piotr GryszczukMarek Roszkowski 1:6 / 3:6
452Robert PachuckiPaweł Tetych6:2 / 6:0
453Robert PachuckiMariusz Stefanowicz –
454Robert PachuckiTomasz Rapińczuk6:4 / 7:5
455Robert PachuckiKrzysztof Sobieski6:4 / 6:7 / 10:1
456Robert PachuckiMarcin Rapacki0:6 / 1:6
457Robert PachuckiRyszard Nowotka1:6 / 4:6
458Robert PachuckiTomasz Dowgiałło 6:4 / 6:0
 459Robert PachuckiMarek Roszkowski 4:6 / 3:6
461Paweł TetychMariusz Stefanowicz3:6 / 3:6
462Paweł TetychTomasz Rapińczuk4:6 / 1:6
463Paweł TetychKrzysztof Sobieski 4:6 / 3:6
464Paweł TetychMarcin Rapacki1:6 / 1:6
465Paweł TetychRyszard Nowotka3:6 / 0:6
466Paweł TetychTomasz Dowgiałło7:5 / 6:2
467Paweł TetychMarek Roszkowski0:6 / 0:6
469Mariusz StefanowiczTomasz Rapińczuk0:6 / 0:6 wo.
470Mariusz StefanowiczKrzysztof Sobieski –
471Mariusz StefanowiczMarcin Rapacki0:6 / 1:6
472Mariusz StefanowiczRyszard Nowotka1:6 / 1:6
473Mariusz StefanowiczTomasz Dowgiałło0:6 / 0:6 wo.
474Mariusz StefanowiczMarek Roszkowski2:6 / 4:6
476Tomasz RapińczukKrzysztof Sobieski
477Tomasz RapińczukMarcin Rapacki1:6 / 1:6
478Tomasz RapińczukRyszard Nowotka1:6 / 3:6
479Tomasz RapińczukTomasz Dowgiałło 6:0 / 6:0 wo.
480Tomasz RapińczukMarek Roszkowski0:6 / 0:6
482Krzysztof SobieskiMarcin Rapacki0:6 / 1:6
483Krzysztof SobieskiRyszard Nowotka 2:6 / 1:6
484Krzysztof SobieskiTomasz Dowgiałło6:3 / 2:6 / 9:11
 485Krzysztof SobieskiMarek Roszkowski 1:6 / 2:6
487Marcin RapackiRyszard Nowotka6:2 / 6:1
488Marcin RapackiTomasz Dowgiałło6:0 / 6:2
 489Marcin RapackiMarek Roszkowski6:7 / 6:2 / 4:6
491Ryszard NowotkaTomasz Dowgiałło6:2 / 6:1
492Tomasz DowgiałłoMarek Roszkowski0:6 / 1:6
493Marek RoszkowskiRyszard Nowotka6:1 / 7:6

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.