Wyniki 2016 – I Grupa

L.p.Imię i nazwiskoImię i nazwiskoWynikiWynik rewanż
1Marek RoszkowskiTomasz Trembicki6:1 / 6:26:1 / 6:4
2Marek RoszkowskiMarcin Podliński6:3 / 7:66:4 / 6:3
3Marek RoszkowskiBartosz Stempień6:1 / 6:36:4 / 6:4
4Marek RoszkowskiMichał Aszkiełowicz6:1 / 6:36:4 / 6:4
5Marek RoszkowskiPatryk Rusak6:3 / 6:2
6Marek RoszkowskiKrzysztof Kapiszka6:1 / 2:6 / 13:116:2 / 6:1
7Marek RoszkowskiPaweł Dąbrowski6:2 / 6:27:5 / 6:1
8Marek RoszkowskiMarek Dzieńkowski6:3 / 6:26:1 / 6:4
9Marek RoszkowskiZbigniew Żęgota6:3 / 6:26:1 / 6:2
10Marek RoszkowskiMarcin Rapacki4:6 / 6:1 / 6:102:6 / 3:6
11Marek RoszkowskiŁukasz Kujawa6:3 / 6:46:1 / 6:2
12Marek RoszkowskiDariusz Kardaś6:7 /6:3 / 10:36:2 / 3:6 / 10:7
13Marek RoszkowskiPrzemysław Wyszyński6:3 / 6:16:2 / 6:2
14Marek RoszkowskiSzymon Borowski
15Tomasz TrembickiMarcin Podliński4:6 / 3:6
16Tomasz TrembickiBartosz Stempień
17Tomasz TrembickiMichał Aszkiełowicz
18Tomasz TrembickiPatryk Rusak6:4 / 2:6 / 10:4
19Tomasz TrembickiKrzysztof Kapiszka
20Tomasz TrembickiPaweł Dąbrowski1:6 / 5:7
21Tomasz TrembickiMarek Dzieńkowski6:3 / 6:3
22Tomasz TrembickiZbigniew Żęgota4:6 / 3:6
23Tomasz TrembickiMarcin Rapacki3:6 / 3:62:6 / 4:6
24Tomasz TrembickiŁukasz Kujawa6:1 / 6:36:3 / 6:2
25Tomasz TrembickiDariusz Kardaś5:7 / 7:5 / 6:10
26Tomasz TrembickiPrzemysław Wyszyński7:5 / 6:03:6 / 2:6
27Tomasz TrembickiSzymon Borowski
28Marcin PodlińskiBartosz Stempień6:2 / 6:46:3 / 6:2
29Marcin PodlińskiMichał Aszkiełowicz
30Marcin PodlińskiPatryk Rusak6:3 / 6:3
31Marcin PodlińskiKrzysztof Kapiszka6:4 / 6:16:7 / 2:6
32Marcin PodlińskiPaweł Dąbrowski0:6 / 6:4 / 4:106:3 / 6:4
33Marcin PodlińskiMarek Dzieńkowski6:3 / 6:36:2 / 6:0 krecz
34Marcin PodlińskiZbigniew Żęgota
35Marcin PodlińskiMarcin Rapacki3:6 / 1:6
36Marcin PodlińskiŁukasz Kujawa6:3 / 6:46:1 / 6:0
37Marcin PodlińskiDariusz Kardaś5:7 / 6:71:6 / 2:6
38Marcin PodlińskiPrzemysław Wyszyński6:2 / 3:6 / 10:64:6 / 6:1 / 12:10
39Marcin PodlińskiSzymon Borowski
40Bartosz StempieńMichał Aszkiełowicz6:4 / 6:36:3 / 6:4
41Bartosz StempieńPatryk Rusak6:3 / 6:4
42Bartosz StempieńKrzysztof Kapiszka7:5 / 4:6 / 16:146:3 / 2:6 / 11:9
43Bartosz StempieńPaweł Dąbrowski7:5 / 1:6 / 6:105:7 / 4:6
44Bartosz StempieńMarek Dzieńkowski
45Bartosz StempieńZbigniew Żęgota
46Bartosz StempieńMarcin Rapacki1:6 / 2:64:6 / 4:6
47Bartosz StempieńŁukasz Kujawa6:1 / 6:36:1 / 6:4
48Bartosz StempieńDariusz Kardaś1:6 / 2:63:6 / 2:6
49Bartosz StempieńPrzemysław Wyszyński7:5 / 6:36:4 / 6:4
50Bartosz StempieńSzymon Borowski
51Michał AszkiełowiczPatryk Rusak
52Michał AszkiełowiczKrzysztof Kapiszka1:6 / 1:6
53Michał AszkiełowiczPaweł Dąbrowski2:6 / 1:61:6 / 2:6
54Michał AszkiełowiczMarek Dzieńkowski
55Michał AszkiełowiczZbigniew Żęgota0:6 / 1:6
56Michał AszkiełowiczMarcin Rapacki2:6 / 2:6
57Michał AszkiełowiczŁukasz Kujawa7:5 / 4:6 / 5:101:6 / 2:6
58Michał AszkiełowiczDariusz Kardaś
59Michał AszkiełowiczPrzemysław Wyszyński
60Michał AszkiełowiczSzymon Borowski
61Patryk RusakKrzysztof Kapiszka6:4 / 5:7 / 10:8
62Patryk RusakPaweł Dąbrowski1:6 / 0:6
63Patryk RusakMarek Dzieńkowski
64Patryk RusakZbigniew Żęgota2:6 / 6:0 / 10:7
65Patryk RusakMarcin Rapacki2:6 / 3:6
66Patryk RusakŁukasz Kujawa3:6 / 6:4 / 10:7
67Patryk RusakDariusz Kardaś4:6 / 2:6
68Patryk RusakPrzemysław Wyszyński3:6 / 6:3 / 3:10
69Patryk RusakSzymon Borowski1:6 / 3:6
70Krzysztof KapiszkaPaweł Dąbrowski4:6 / 3:62:6 / 7:5 / 10:3
71Krzysztof KapiszkaMarek Dzieńkowski7:5 / 3:6 / 10:46:0 / 6:0 walkower
72Krzysztof KapiszkaZbigniew Żęgota1:6 / 6:4 / 10:6
73Krzysztof KapiszkaMarcin Rapacki1:6 / 1:61:6 / 2:6
74Krzysztof KapiszkaŁukasz Kujawa6:3 / 6:16:1 / 6:4
75Krzysztof KapiszkaDariusz Kardaś3:6 / 4:62:6 / 1:6
76Krzysztof KapiszkaPrzemysław Wyszyński6:1 / 7:57:6 / 6:3
77Krzysztof KapiszkaSzymon Borowski
78Paweł DąbrowskiMarek Dzieńkowski6:3 / 6:16:1 / 6:3
79Paweł DąbrowskiZbigniew Żęgota4:6 / 6:3 / 6:102:6 / 6:3 / 10:8
80Paweł DąbrowskiMarcin Rapacki6:3 / 6:41:6 / 2:6
81Paweł DąbrowskiŁukasz Kujawa6:3 / 6:36:2 / 6:1
82Paweł DąbrowskiDariusz Kardaś5:7 / 6:4 / 10:125:7 / 2:6
83Paweł DąbrowskiPrzemysław Wyszyński6:4 / 6:46:3 / 7:6
84Paweł DąbrowskiSzymon Borowski3:6 / 6:4/ 10:8
85Marek DzieńkowskiZbigniew Żęgota
86Marek DzieńkowskiMarcin Rapacki1:6 / 2:60:6 / 2:6
87Marek DzieńkowskiŁukasz Kujawa6:4 / 6:2
88Marek DzieńkowskiDariusz Kardaś3:6 / 1:64:6 / 2:6
89Marek DzieńkowskiPrzemysław Wyszyński2:6 / 2:62:6 / 3:6
90Marek DzieńkowskiSzymon Borowski
91Zbigniew ŻęgotaMarcin Rapacki3:6 / 1:61:6 / 5:7
92Zbigniew ŻęgotaŁukasz Kujawa6:1 / 6:16:1 / 6:1
93Zbigniew ŻęgotaDariusz Kardaś2:6 / 2:60:6 / 2:6
94Zbigniew ŻęgotaPrzemysław Wyszyński7:5 / 3:6 / 10:46:3 / 6:1
95Marcin RapackiŁukasz Kujawa6:3 / 6:26:1 / 6:2
96Marcin RapackiDariusz Kardaś6:2 / 4:6 / 14:12
97Marcin RapackiPrzemysław Wyszyński7:5 / 6:26:0 / 6:1
98Marcin RapackiSzymon Borowski
99Łukasz KujawaDariusz Kardaś2:6 / 1:63:6 / 2:6
100Łukasz KujawaPrzemysław Wyszyński
101Łukasz KujawaSzymon Borowski
102Dariusz KardaśPrzemysław Wyszyński6:2 / 6:16:4 / 6:2
103Dariusz KardaśSzymon Borowski
104Marcin PoroszewskiMarek Roszkowski1:6 / 6:1 / 10:70:6 / 0:6
105Marcin PoroszewskiTomasz Trembicki6:2 / 6:46:2 / 6:4
106Marcin PoroszewskiMarcin Podliński3:6 / 4:66:4 / 7:5
107Marcin PoroszewskiBartosz Stempień4:6 / 4:67:6 / 6:3
108Marcin PoroszewskiMichał Aszkiełowicz6:1 / 6:16:0 / 6:1
109Marcin PoroszewskiPatryk Rusak6:3 / 6:3
110Marcin PoroszewskiKrzysztof Kapiszka6:4 / 6:26:2 / 3:6 / 5:10
111Marcin PoroszewskiPaweł Dąbrowski4:6 / 7:6 / 7:103:6 / 5:7
112Marcin PoroszewskiMarek Dzieńkowski6:3 / 6:16:1 / 6:2
113Marcin PoroszewskiZbigniew Żęgota4:6 / 6:76:1 / 4:6 / 10:12
114Marcin PoroszewskiMarcin Rapacki5:7 / 2:64:6 / 5:7
115Marcin PoroszewskiŁukasz Kujawa6:3 / 6:26:2 / 6:2
116Marcin PoroszewskiDariusz Kardaś7:5 / 0:6 / 8:106:1 / 1:6 / 8:10
117Marcin PoroszewskiPrzemysław Wyszyński6:4 / 6:26:1 / 6:4


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.