Wyniki Liga Letnia 2020

940) Środa 07.10.2020 / 14:30 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Ryszard Nowotka - Ryszard Miśków zakończony6:2 / 6:2
939) Środa 07.10.2020 / 19:00 (Średniozaawansowana II)Mariusz Wesołowski - Rafał Rojek zakończony6:0 / 6:2
938) Środa 07.10.2020 / 16:30 (Zaawansowana II)Adam Molenda - Paweł Wołodkowicz zakończony6:4 / 3:6 / 8:10
937) Środa 07.10.2020 / 16:00 (Średniozaawansowana IV)Arkadiusz Fudali - Łukasz Dubilas zakończony5:7 / 6:3 / 11:9
936) Wtorek 06.10.2020 / 16:00 (Kobiety - Grupa B)Agata Winiarska - Mariola Sokołowska zakończony6:3 / 6:2
935) Poniedziałek 05.10.2020 / 15:15 (Średniozaawansowana I)Tomasz Gryglicki - Sebastian Podlecki zakończony2:6 / 7:5 / 10:8
934) Niedziela 04.10.2020 / 16:00 (Średniozaawansowana I)Ireneusz Górski - Piotr Walczak zakończony6:4 / 4:6 / 2:10
933) Niedziela 04.10.2020 / 09:30 (Średniozaawansowana II)Tomasz Gryglicki - Rafał Wołodkowicz zakończony6:2 / 7:6 (7:3)
932) Niedziela 04.10.2020 / 09:00 (Zaawansowana III)Michał Korwek - Artur Stempień zakończony7:5 / 6:2
931) Niedziela 04.10.2020 / 14:15 (Zaawansowana I)Marcin Podliński - Przemysław Zieliński zakończony6:7 (5:7) / 4:6
930) Niedziela 04.10.2020 / 10:00 (Zaawansowana II)Adam Fiedorowicz - Paweł Tetych zakończonynie podano wyniku!
929) Sobota 03.10.2020 / 19:00 (Zaawansowana III)Tomasz Niedźwiedź - Wojciech Ratyński zakończony4:6 / 7:5 / 15:13
928) Sobota 03.10.2020 / 17:00 (Zaawansowana III)Wojciech Ratyński - Tomasz Niedźwiedź zakończony6:3 / 6:2
927) Sobota 03.10.2020 / 11:00 (Kobiety - Grupa A)Aleksandra Łojewska - Natalia Jarmołowicz – Aniołkowska zakończonynie podano wyniku!
926) Sobota 03.10.2020 / 09:00 (Średniozaawansowana I)Piotr Kuck - Jarosław Lemański zakończony3:6 / 3:6
925) Sobota 03.10.2020 / 12:30 (Zaawansowana I)Paweł Dąbrowski - Marcin Poroszewski zakończony4:6 / 4:6
924) Sobota 03.10.2020 / 11:00 (Średniozaawansowana I)Tomasz Gryglicki - Sławomir Trojanowski zakończony6:4 / 6:2
923) Sobota 03.10.2020 / 15:00 (Zaawansowana II)Cezary Mróz - Rafał Pietrzak zakończony4:6 / 3:6
922) Sobota 03.10.2020 / 13:00 (Średniozaawansowana IV)Cezary Kisiel - Szymon Wierzchowski zakończony3:6 / 3:6
921) Sobota 03.10.2020 / 10:00 (Kobiety - Grupa B)Anna Kaniewska - Agata Winiarska zakończony3:6 / 2:6
920) Sobota 03.10.2020 / 16:00 (Średniozaawansowana II)Arkadiusz Szymoszyn - Rafał Rojek zakończony6:1 / 6:4
919) Sobota 03.10.2020 / 11:30 (Średniozaawansowana IV)Arkadiusz Fudali - Maciej Nasiadko zakończony6:3 / 7:5
918) Sobota 03.10.2020 / 09:30 (Średniozaawansowana II)Rafał Wołodkowicz - Zbigniew Dominik zakończonynie podano wyniku!
917) Piątek 02.10.2020 / 16:00 (Średniozaawansowana I)Marcin Majewski - Piotr Walczak zakończony6:1 / 6:0
916) Piątek 02.10.2020 / 15:00 (Zaawansowana II)Radosław Gopaniuk - Adam Fiedorowicz zakończony6:2 / 6:7 (4:7) / 6:10
915) Piątek 02.10.2020 / 08:30 (Średniozaawansowana IV)Adam Mioduszewski - Jerzy Drzazga zakończony6:3 / 4:6 / 10:7
914) Czwartek 01.10.2020 / 17:30 (Średniozaawansowana IV)Piotr Dreszer - Artur Sadowski zakończony6:2 / 6:4
913) Czwartek 01.10.2020 / 15:30 (Średniozaawansowana II)Tomasz Gryglicki - Zbigniew Dominik zakończony6:1 / 6:2
912) Czwartek 01.10.2020 / 17:00 (Kobiety - Grupa A)Aleksandra Łojewska - Wioleta Dubilas zakończony6:7 (6:8) / 3:6
911) Czwartek 01.10.2020 / 16:00 (Zaawansowana II)Adam Molenda - Paweł Wołodkowicz zakończonynie podano wyniku!
910) Środa 30.09.2020 / 17:30 (Średniozaawansowana II)Tobiasz Marciniuk - Mariusz Wesołowski zakończony1:6 / 2:6
909) Środa 30.09.2020 / 16:30 (Zaawansowana I)Paweł Dąbrowski - Łukasz Kujawa zakończony6:1 / 6:4
908) Środa 30.09.2020 / 17:00 (Średniozaawansowana IV)Arkadiusz Fudali - Maciej Nasiadko zakończony6:3 / 6:4
907) Środa 30.09.2020 / 15:00 (Kobiety - Grupa B)Iwona Filipska - Agata Winiarska zakończony5:7 / 3:6
906) Środa 30.09.2020 / 11:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Adam Jabłoński - Włodzimierz Amielańczyk zakończony3:6 / 0:6
905) Wtorek 29.09.2020 / 16:30 (Zaawansowana I)Paweł Dąbrowski - Piotr Gryszczuk zakończony4:6 / 6:4 / 7:10
904) Wtorek 29.09.2020 / 15:00 (Kobiety - Grupa A)Joanna Korycińska - Agata Szczęsna zakończony0:6 / 3:6
903) Wtorek 29.09.2020 / 16:00 (Średniozaawansowana II)Tomasz Gryglicki - Krzysztof Drajkopel zakończony6:3 / 7:6 (7:4)
902) Wtorek 29.09.2020 / 09:00 (Średniozaawansowana I)Ireneusz Górski - Marek Siudak zakończony6:7 (3:7) / 6:1 / 10:12
901) Poniedziałek 28.09.2020 / 19:30 (Średniozaawansowana IV)Arkadiusz Fudali - Łukasz Bogacz zakończony6:4 / 6:7 (6:0) / 10:8
900) Poniedziałek 28.09.2020 / 16:30 (Zaawansowana III)Bartłomiej Strot - Wojciech Ratyński zakończony3:6 / 6:4 / 6:10
899) Poniedziałek 28.09.2020 / 14:00 (Kobiety - Grupa A)Wioleta Dubilas - Agata Szczęsna zakończony3:6 / 6:4 / 6:10
898) Poniedziałek 28.09.2020 / 15:30 (Średniozaawansowana I)Sebastian Podlecki - Marcin Majewski zakończony6:1 / 1:6 / 2:10
897) Niedziela 27.09.2020 / 09:00 (Średniozaawansowana I)Ireneusz Górski - Jarosław Lemański zakończony7:6 (8:6) / 6:4
896) Sobota 26.09.2020 / 10:30 (Średniozaawansowana I)Tomasz Gryglicki - Piotr Walczak zakończony6:3 / 6:3
895) Sobota 26.09.2020 / 13:00 (Średniozaawansowana I)Michał Kątek - Marcin Majewski zakończony7:6 (7:5) / 4:6 / 8:10
894) Piątek 25.09.2020 / 18:30 (Zaawansowana III)Michał Korwek - Kamil Bojarski zakończony6:3 / 6:3
893) Piątek 25.09.2020 / 16:30 (Zaawansowana II)Artur Zientek - Michał Kątek zakończony6:3 / 6:3
892) Piątek 25.09.2020 / 18:30 (Zaawansowana II)Radosław Gopaniuk - Mieczysław Kochmański zakończony6:4 / 0:6 / 4:10
891) Piątek 25.09.2020 / 16:30 (Zaawansowana II)Józef Pawluczuk - Adam Molenda zakończony2:6 / 2:6


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.