Ranking 2015 – grupa średniozaawansowana

miejsceimię i nazwiskopunktymeczeWINLOSE
1Łukasz Kujawa7726260
2Patryk Ciemięga7227252
3Kamil Bojarski7127234
4Jakub Szwajkiewicz6927243
5Radosław Gopaniuk6727234
6Sławomir Jaskółowski 6427216
7Dariusz Niklewski6327216
8Piotr Woike6027216
9Janusz Góralczyk6027207
10Przemysław Sowiński4523167
11Jarosław Krymski44271512
12Jarosław Goszczycki41261412
12Maciej Deja41261412
14Dariusz Turek35271116
15Piotr Kuck34271116
16Ireneusz Górski32251015
17Tomasz Wawrzyn261789
18Krzysztof Kocięda2526818
19Krystian Topa2324816
20Robert Jurkiewicz1724717
21Edward Bieńkiewicz1521516
22Mirosław Capłap1527522
23Zbigniew Dominik1426422
24Łukasz Kamiński1327423
25Krzysztof Szepioła1220317
26Tomasz Osmański823320
27Piotr Jakubowski715213
28Jarosław Olejnik027027

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.