Zakończyliśmy największą Ligę Tenisa Ziemnego w województwie Warmińsko – Mazurskim i jedną z największych lig w Polsce.
Szczegóły na mailu.
Zgodnie z regulaminem czterech najlepszych zawodników z każdej grupy awansuje do grupy wyższej, natomiast czterech zawodników z ostatnimi miejscami w rankingu spada do grupy niższej w następnych rozgrywkach. Zawodnicy z grupy zaawansowanej I nie awansują, natomiast zawodnicy z grupy średniozaawansowanej III nie spadają. Tutaj podgląd jak wyglądają grupy po sezonie letnim uwzględniając awanse i spadki na kolejną VI edycję Ligi.
Oficjalnie w dniu dzisiejszym zakończyliśmy rozgrywki V edycji Ligi Tenisa Ziemnego 2016.
Na stronie zostały zaktualizowane wyniki, rankingi oraz galeria zdjęć. Uczestnicy w tegorocznych rozgrywkach od 6 maja do 2 października włącznie rozegrali ponad tysiąc meczy, co uważam za rewelacyjny wynik. Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękuję za udział w tegorocznych rozgrywkach ligowych i gratuluję zwycięzcom poszczególnych grup!!!
NIEDZIELA 02.10.2016
1016) Piotr Gryszczuk – Sławomir Osiński rewanż 6:3 / 1:6 / 8:10
1015) Janusz Góralczyk – Patryk Ciemięga rewanż 6:3 / 7:5
1014) Patryk Ciemięga – Piotr Kuck rewanż 6:1 / 5:7 / 10:7
1013) Radosław Gopaniuk – Przemysław Sowiński rewanż 5:7 / 6:4 / 10:8
1012) Paweł Matracki – Krzysztof Sobieski rewanż 4:6 / 6:7
1011) Michał Zaworski – Tomasz Wawrzyn rewanż 4:6 / 4:6
1010) Sławomir Osiński – Ireneusz Sobieski rewanż 4:6 / 2:6
SOBOTA 01.10.2016
1009) Radosław Gopaniuk – Patryk Ciemięga rewanż 6:2 / 6:4
1008) Ireneusz Sobieski – Łukasz Kujawa rewanż 6:3 / 6:1
1007) Przemysław Sowiński – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:2 / 6:4
1006) Ireneusz Sobieski – Paweł Tetych rewanż 6:1 / 6:3
1005) Janusz Truskowski – Dariusz Kopeć 6:0 / 6:0 walkower
1004) Paweł Dąbrowski – Marcin Podliński rewanż 3:6 / 4:6
1003) Tomasz Wawrzyn – Michał Zaworski 7:5 / 6:0
1002) Sławomir Osiński – Paweł Matracki rewanż 7:6 / 6:3
1001) Piotr Kuck – Piotr Łojewski rewanż 6:1 / 6:0
1000) Piotr Kuck – Piotr Łojewski 6:2 / 6:3
PIĄTEK 30.09.2016
999) Piotr Gryszczuk – Tomasz Dowgiałło rewanż 2:6 / 6:1 / 11:13
998) Piotr Gryszczuk – Tomasz Dowgiałło 2:6 / 6:1 / 11:13
997) Sławomir Osiński – Łukasz Kujawa rewanż 1:6 / 4:6
996) Kamil Bojarski – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:2 / 6:4
995) Piotr Woike – Przemysław Sowiński rewanż 3:6 / 6:4 / 9:11
994) Piotr Walczak – Robert Jurkiewicz rewanż 6:1 / 6:3
993) Marcin Poroszewski – Zbigniew Żęgota rewanż 6:1 / 4:6 / 10:12
CZWARTEK 29.09.2016
992) Ireneusz Sobieski – Tomasz Dowgiałło rewanż 6:2 / 6:1
991) Ireneusz Sobieski – Tomasz Dowgiałło 6:4 / 6:4
990) Kamil Bojarski – Patryk Ciemięga rewanż 6:7 / 6:4 / 10:6
989) Marek Roszkowski – Tomasz Trembicki rewanż 6:1 / 6:4
ŚRODA 28.09.2016
988) Paweł Matracki – Ireneusz Sobieski rewanż 3:6 / 3:6
987) Janusz Bil – Witold Mocarski rewanż 4:6 / 4:6
986) Janusz Bil – Witold Mocarski 7:5 / 6:4
985) Piotr Kuck – Przemysław Kalinowski rewanż 4:6 / 4:6
WTOREK 27.09.2016
984) Ireneusz Sobieski – Bartłomiej Strot rewanż 6:4 / 6:4
983) Kamil Bojarski – Piotr Kuck rewanż 3:6 / 7:5 / 10:6
982) Dariusz Kardaś – Łukasz Kujawa rewanż 6:3 / 6:2
981) Dariusz Niklewski – Krzysztof Drajkopel rewanż 6:0 / 6:0 walkower
980) Bartosz Stempień – Michał Aszkiełowicz rewanż 6:3 / 6:4
979) Bartosz Stempień –Michał Aszkiełowicz 6:4 / 6:3
978) Bartosz Stempień – Przemysław Wyszyński rewanż 6:4 / 6:4
977) Bartosz Stempień – Przemysław Wyszyński 7:5 / 6:3
976) Piotr Kuck – Sebastian Gajlewicz 6:2 / 7:5
975) Michał Krysiński – Piotr Łojewski rewanż 6:7 / 6:3 / 3:10
974) Ireneusz Sobieski – Tomasz Rapińczuk rewanż 6:4 / 6:4
973) Ireneusz Sobieski – Tomasz Rapińczuk 6:3 / 6:3
972) Ireneusz Sobieski – Dariusz Kopeć rewanż 6:0 / 6:0 walkower
971) Ireneusz Sobieski – Dariusz Kopeć 6:0 / 6:0 walkower
PONIEDZIAŁEK 26.09.2016
970) Janusz Truskowski – Ireneusz Sobieski rewanż 7:6 / 2:6 / 10:8
969) Mirosław Capłap – Krzysztof Szepioła 7:6 / 6:4
968) Piotr Kuck – Jarosław Goszczycki rewanż 6:0 / 6:0
967) Przemysław Sowiński – Patryk Ciemięga 6:2 / 6:2
NIEDZIELA 25.09.2016
966) Janusz Wójcicki – Piotr Kuck rewanż 4:6 / 6:0 / 6:10
965) Sławomir Osiński – Tomasz Dowgiałło 4:6 / 1:6
964) Michał Goszczycki – Jakub Połowianiuk rewanż 6:2 / 6:4
963) Tomasz Kasietczuk – Janusz Bil rewanż 6:0 / 6:2
962) Łukasz Sztych – Krystian Topa rewanż 7:6 / 7:5
961) Marek Roszkowski – Przemysław Wyszyński rewanż 6:2 / 6:2
960) Michał Krysiński – Grzegorz Borkowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
959) Janusz Bil – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
958) Krzysztof Stypułkowski – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
957) Krzysztof Stypułkowski – Tobiasz Sadowski 6:0 / 6:0 walkower
956) Piotr Ostaszyk – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
955) Dariusz Niklewski – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
954) Tomasz Kasietczuk – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
953) Dariusz Turek – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
952) Jan Koliwer – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
951) Jan Koliwer – Tobiasz Sadowski 6:0 / 6:0 walkower
950) Krzysztof Drajkopel – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
949) Krzysztof Drajkopel – Tobiasz Sadowski 6:0 / 6:0 walkower
948) Ryszard Nowotka – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
947) Witold Mocarski – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
946) Tomasz Święcki – Tobiasz Sadowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
945) Krzysztof Stypułkowski – Bohdan Bieniek rewanż 6:0 / 6:0 walkower
944) Tomasz Kasietczuk – Bohdan Bieniek rewanż 6:0 / 6:0 walkower
943) Krzysztof Rapkowski – Bohdan Bieniek rewanż 6:0 / 6:0 walkower
942) Krzysztof Drajkopel – Bohdan Bieniek rewanż 6:0 / 6:0 walkower
941) Witold Mocarski – Bohdan Bieniek rewanż 6:0 / 6:0 walkower
940) Łukasz Sztych – Grzegorz Borkowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
939) Łukasz Sztych – Grzegorz Borkowski 6:0 / 6:0 walkower
938) Józef Paluczuk – Grzegorz Borkowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
937) Piotr Łojewski – Grzegorz Borkowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
936) Przemysław Kalinowski – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
935) Kamil Bojarski – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
934) Janusz Wójcicki – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
933) Andrzej Kaliszewicz – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
932) Sebastian Gajlewicz – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
931) Sebastian Gajlewicz – Jakub Szwajkiewicz 6:0 / 6:0 walkower
930) Piotr Woike – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
929) Tomasz Wawrzyn – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
928) Patryk Ciemięga – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
927) Patryk Ciemięga – Jakub Szwajkiewicz 6:0 / 6:0 walkower
926) Michał Zaworski – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
925) Radosław Gopaniuk – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
924) Sławomir Jaskółowski – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
923) Przemysław Sowiński – Jakub Szwajkiewicz rewanż 6:0 / 6:0 walkower
922) Przemysław Sowiński – Jakub Szwajkiewicz 6:0 / 6:0 walkower
SOBOTA 24.09.2016
921) Piotr Gryszczuk – Paweł Matracki rewanż 6:1 / 6:3
920) Krzysztof Kocięda – Michał Goszczycki rewanż 6:4 / 6:4
919) Piotr Walczak – Ireneusz Górski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
918) Andrzej Domański – Ireneusz Górski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
917) Radosław Gopaniuk – Tomasz Wawrzyn rewanż 6:0 / 6:0 walkower
916) Jan Koliwer – Janusz Bil rewanż 1:6 / 6:0 / 10:7
915) Krzysztof Kapiszka – Piotr Kuck rewanż 6:0 / 6:4
914) Krzysztof Kapiszka – Dariusz Adamiuk rewanż 6:0 / 6:2
913) Marek Roszkowski – Bartosz Stempień rewanż 6:4 / 6:4
912) Marcin Podliński – Zbigniew Żęgota 7:6 / 3:3 DOKOŃCZENIE
CZWARTEK 22.09.2016
911) Marek Roszkowski – Marek Dzieńkowski rewanż 6:1 / 6:4
910) Marek Roszkowski – Marek Dzieńkowski 6:3 / 6:2
ŚRODA 21.09.2016
909) Radosław Gopaniuk – Sławomir Jaskółowski rewanż 7:6 / 6:3
908) Patryk Ciemięga – Kamil Bojarski 6:0 / 6:0 walkower
907) Krzysztof Rapkowski – Jan Koliwer rewanż 6:0 / 6:0
906) Paweł Tetych – Tomasz Wawrzyn rewanż 6:0 / 6:0 walkower
905) Tomasz Dowgiałło – Bartłomiej Strot rewanż 7:5 / 6:4
904) Zbigniew Żęgota – Przemysław Wyszyński rewanż 6:3 / 6:1
WTOREK 20.09.2016
903) Ireneusz Sobieski – Krzysztof Sobieski rewanż 6:2 / 6:1
902) Andrzej Kaliszewicz – Sebastian Gajlewicz rewanż 5:7 / 6:1 / 17:15
901) Marcin Rapacki – Bartosz Stempień rewanż 6:4 / 6:4
900) Robert Jurkiewicz – Edward Bieńkiewicz rewanż 6:4 / 4:6 / 10:6
899) Piotr Łojewski – Michał Krysiński 6:0 / 6:0 walkower
898) Arkadiusz Curulak – Przemysław Wojciechowicz rewanż 6:3 / 6:4
PONIEDZIAŁEK 19.09.2016
897) Krzysztof Kapiszka – Marek Dzieńkowski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
896) Marek Roszkowski – Łukasz Kujawa rewanż 6:1 / 6:2
895) Marek Roszkowski – Łukasz Kujawa 6:3 / 6:4
894) Przemysław Wyszyński – Tomasz Trembicki rewanż 6:3 / 6:2
893) Janusz Truskowski – Tomasz Dowgiałło rewanż 6:2 /6:3
892) Marcin Podliński – Marek Dzieńkowski rewanż 6:2 / 6:0 krecz
891) Patryk Ciemięga – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:1 / 6:1
NIEDZIELA 18.09.2016
890) Janusz Wójcicki – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:0 / 6:1
889) Ireneusz Sobieski – Sławomir Osiński 7:5 / 6:1
888) Patryk Ciemięga – Michał Zaworski rewanż 6:4 / 7:5
887) Paweł Tetych – Tomasz Dowgiałło rewanż 6:1 / 6:3
886) Krzysztof Kapiszka – Michał Aszkiełowicz 6:1 / 6:1
885) Dariusz Adamiuk – Przemysław Wojciechowicz rewanż 6:2 / 7:5
884) Radosław Gopaniuk – Przemysław Kalinowski rewanż 5:7 / 6:4 / 10:5
SOBOTA 17.09.2016
883) Ireneusz Sobieski – Tomasz Wawrzyn rewanż 6:2 / 6:2
882) Michał Zaworski – Sławomir Jaskółowski rewanż 5:7 / 2:6
881) Przemysław Kalinowski – Patryk Ciemięga rewanż 6:0 / 6:1
880) Krzysztof Rapkowski – Piotr Ostaszyk rewanż 6:3 / 6:0
879) Krzysztof Sobieski – Tomasz Rapińczuk rewanż 6:3 / 6:4
878) Sławomir Osiński – Bartłomiej Strot rewanż 6:1 / 6:1
877) Zbigniew Żęgota – Tomasz Trembicki 6:4 / 6:3
876) Michał Zaworski – Sebastian Gajlewicz 6:0 / 6:2
875) Andrzej Domański – Michał Goszczycki rewanż 6:2 / 6:1
874) Ireneusz Sobieski – Tomasz Wawrzyn 6:1 / 6:1
PIĄTEK 16.09.2016
873) Krzysztof Kapiszka – Łukasz Kujawa rewanż 6:1 / 6:4
872) Przemysław Kalinowski – Tomasz Wawrzyn 6:2 / 6:4
871) Radosław Gopaniuk – Tomasz Wawrzyn 6:4 / 3:6 / 10:7
870) Zbigniew Żęgota – Marcin Poroszewski 6:4 / 7:6
CZWARTEK 15.09.2016
869) Ireneusz Sobieski – Paweł Tetych 6:4 / 6:0
868) Michał Zaworski – Piotr Kuck rewanż 6:2 / 6:4
867) Bartosz Stempień – Krzysztof Kapiszka rewanż 6:3 / 2:6 / 11:9
866) Marcin Poroszewski – Michał Aszkiełowicz rewanż 6:0 / 6:1
865) Krzysztof Sobieski – Dariusz Kopeć rewanż 6:0 / 1:0 krecz
864) Piotr Kuck – Przemysław Wojciechowicz rewanż 6:3 / 6:4
863) Łukasz Kujawa – Tomasz Dowgiałło rewanż 6:2 / 6:2
862) Łukasz Kujawa – Tomasz Dowgiałło 6:0 / 6:2
861) Piotr Woike – Patryk Ciemięga rewanż 6:1 / 2:6 / 10:3
ŚRODA 14.09.2016
860) Krzysztof Rapkowski – Jan Koliwer 2:6 / 6:1 / 12:10
859) Marek Roszkowski – Dariusz Kardaś rewanż 6:2 / 3:6 / 10:7
858) Mirosław Capłap – Robert Jurkiewicz rewanż 6:3 / 6:4
857) Łukasz Kujawa – Krzysztof Sobieski rewanż 6:2 / 6:3
856) Tomasz Rapińczuk – Dariusz Kopeć rewanż 6:0 / 6:4
855) Krystian Topa – Michał Krysiński rewanż 7:5 / 6:3
854) Tomasz Dowgiałło – Paweł Matracki rewanż 3:6 / 6:3 / 10:8
853) Dariusz Adamiuk – Piotr Kuck rewanż 6:0 / 6:3
WTOREK 13.09.2016
852) Przemysław Sowiński – Tomasz Wawrzyn 6:0 / 6:0 walkower
851) Marek Roszkowski – Zbigniew Żęgota rewanż 6:1 / 6:2
850) Marek Roszkowski – Zbigniew Żęgota 6:3 / 6:2
849) Piotr Łojewski – Krystian Topa rewanż 6:3 / 7:6
848) Paweł Dąbrowski – Bartosz Stempień rewanż 7:5 / 6:4
847) Tomasz Rapińczuk – Łukasz Kujawa rewanż 6:2 / 1:6 / 10:8
PONIEDZIAŁEK 12.09.2016
846) Marcin Podliński – Bartosz Stempień rewanż 6:3 / 6:2
845) Paweł Dąbrowski – Michał Aszkiełowicz rewanż 6:1 / 6:2
844) Ireneusz Sobieski – Krzysztof Sobieski 7:6 / 6:0
843) Kamil Bojarski – Piotr Kuck 6:0 / 6:2
842) Przemysław Kalinowski – Janusz Wójcicki rewanż 6:1 / 5:7 / 10:5
841) Radosław Gopaniuk – Piotr Woike rewanż 7:5 / 6:3
840) Marcin Rapacki – Tomasz Trembicki rewanż 6:2 / 6:4
NIEDZIELA 11.09.2016
839) Krzysztof Kapiszka – Przemysław Wyszyński rewanż 7:6 / 6:3
838) Marek Roszkowski – Paweł Dąbrowski rewanż 7:5 / 6:1
837) Marcin Poroszewski – Michał Aszkiełowicz 6:1 / 6:1
SOBOTA 10.09.2016
836) Janusz Góralczyk – Tomasz Wawrzyn rewanż 6:4 / 6:3
835) Krzysztof Sobieski – Bartłomiej Strot rewanż 6:1 / 6:2
834) Janusz Bil – Krzysztof Stypułkowski rewanż 5:7 / 1:6
833) Paweł Tetych – Sławomir Osiński rewanż 7:5 / 6:3
832) Marcin Podliński – Przemysław Wyszyński rewanż 4:6 / 6:1 / 12:10
PIĄTEK 09.09.2016
831) Mirosław Capłap – Michał Goszczycki rewanż 2:6 / 5:0 krecz
830) Marcin Poroszewski – Tomasz Trembicki rewanż 6:2 / 6:4
829) Andrzej Domański – Robert Jurkiewicz rewanż 6:3 / 6:2
828) Artur Stempień – Robert Jurkiewicz rewanż 6:1 / 4:6 / 10:8
827) Krzysztof Sobieski – Tomasz Dowgiałło 6:4 / 6:1
826) Jarosław Goszczycki – Przemysław Wojciechowicz rewanż 4:6 / 7:6 / 10:8
825) Marcin Rapacki – Marek Roszkowski rewanż 6:2 / 6:3
CZWARTEK 08.09.2016
824) Krystian Topa – Piotr Łojewski 6:2 / 7:6
823) Przemysław Kalinowski – Kamil Bojarski rewanż 3:6 / 6:4 / 10:4
822) Mirosław Capłap – Zbigniew Dominik rewanż 6:3 / 7:5
821) Marcin Poroszewski – Bartosz Stempień rewanż 7:6 / 6:3
820) Tomasz Rapińczuk – Dariusz Kopeć 6:1 / 6:1
819) Paweł Dąbrowski – Marek Dzieńkowski rewanż 6:1 / 6:3
818) Krzysztof Rapkowski – Tomasz Święcki rewanż 6:0 / 6:2
817) Janusz Truskowski – Ireneusz Sobieski 6:4 / 6:4
ŚRODA 07.09.2016
816) Józef Pawluczuk – Jarosław Goszczycki rewanż 6:4 / 6:2
815) Marcin Podliński – Tomasz Trembicki 6:4 / 6:3
814) Paweł Dąbrowski – Tomasz Trembicki 6:1 / 7:5
813) Tomasz Rapińczuk – Tomasz Dowgiałło 6:2 / 6:2
812) Łukasz Kujawa – Krzysztof Sobieski 6:2 / 4:6 / 10:8
811) Krzysztof Rapkowski – Janusz Bil rewanż 6:1 / 6:0
WTOREK 06.09.2016
810) Krzysztof Sobieski – Piotr Gryszczuk rewanż 7:6 / 0:6 / 10:3
809) Janusz Truskowski – Sławomir Osiński rewanż 7:5 / 7:5
808) Marcin Rapacki – Tomasz Trembicki 6:3 / 6:3
807) Jarosław Krymski – Łukasz Sztych rewanż 6:7 / 6:3 / 10:5
806) Zbigniew Żęgota – Łukasz Kujawa rewanż 6:1 / 6:1
805) Piotr Walczak – Michał Goszczycki rewanż 6:2 / 6:2
804) Radosław Gopaniuk – Piotr Kuck rewanż 3:6 / 6:2 / 11:9
803) Marek Roszkowski – Michał Aszkiełowicz rewanż 6:4 / 6:4
802) Marek Roszkowski – Michał Aszkiełowicz 6:1 / 6:3
801) Krzysztof Rapkowski – Witold Mocarski rewanż 6:2 / 6:0
PONIEDZIAŁEK 05.09.2016
800) Przemysław Sowiński – Przemysław Kalinowski rewanż 6:3 / 7:6
799) Michał Zaworski – Piotr Woike rewanż 6:2 / 6:2
798) Józef Pawluczuk – Piotr Kuck rewanż 6:4 / 7:5
797) Tomasz Kasietczuk – Krzysztof Drajkopel 6:3 / 6:3
796) Dariusz Kardaś – Paweł Dąbrowski rewanż 7:5 / 6:2
795) Janusz Bil – Jan Koliwer 6:3 / 6:3
794) Łukasz Kujawa – Paweł Matracki rewanż 6:3 / 6:2
793) Łukasz Kujawa – Paweł Matracki 6:4 / 6:3
NIEDZIELA 04.09.2016
794) Tomasz Rapińczuk – Jakub Gorczewski rewanż 6:0 / 6:0 walkower
793) Ryszard Nowotka – Witold Mocarski rewanż 6:2 / 6:2
792) Krzysztof Kapiszka – Piotr Kuck 6:2 / 6:0
791) Krzysztof Kapiszka – Michał Krysiński rewanż 6:1 / 6:0
790) Tomasz Święcki – Dariusz Turek rewanż 6:3 / 7:5
789) Piotr Gryszczuk – Dariusz Kopeć rewanż 6:1 / 6:0
788) Radosław Gopaniuk – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:4 / 7:5
787) Piotr Woike – Kamil Bojarski rewanż 6:7 / 7:5 / 10:6
786) Janusz Bil – Krzysztof Stypułkowski 2:6 / 2:6
SOBOTA 03.09.2016
785) Tomasz Święcki – Piotr Ostaszyk rewanż 6:1 / 6:1
784) Józef Pawluczuk – Dariusz Adamiuk rewanż 7:5 / 6:0
783) Radosław Gopaniuk – Janusz Góralczyk rewanż 6:4 / 6:0
782) Adam Smoczyński – Jarosław Goszczycki rewanż 5:7 / 4:6
PIĄTEK 02.09.2016
781) Tomasz Trembicki – Łukasz Kujawa rewanż 6:3 / 6:2
780) Jan Koliwer – Piotr Ostaszyk rewanż 6:3 / 6:2
779) Piotr Kuck – Michał Krysiński rewanż 6:1 / 6:3
778) Michał Zaworski – Piotr Woike 7:6 / 2:6 / 10:4
777) Marek Roszkowski – Bartosz Stempień 6:1 / 6:3
776) Tomasz Święcki – Krzysztof Drajkopel rewanż 6:4 / 6:1
775) Dariusz Kopeć – Bartłomiej Strot rewanż 6:4 / 6:2
774) Piotr Gryszczuk – Tomasz Rapińczuk rewanż 6:4 / 6:3
773) Krzysztof Rapkowski – Dariusz Turek rewanż 6:0 / 6:0
CZWARTEK 01.09.2016
772) Jarosław Krymski – Piotr Łojewski rewanż 6:0 / 6:3
771) Sławomir Osiński – Bartłomiej Strot 2:6 / 6:2 / 10:5
770) Janusz Truskowski – Tomasz Wawrzyn rewanż 6:2 / 6:2
769) Dariusz Kardaś – Bartosz Stempień rewanż 6:3 / 6:2
768) Tomasz Święcki – Dariusz Niklewski rewanż 4:6 / 6:4 / 10:5
767) Robert Jurkiewicz – Artur Stempień 6:2 / 4:6 / 10:5
766) Dariusz Adamiuk – Łukasz Sztych rewanż 6:0 / 6:0
765) Paweł Matracki – Dariusz Kopeć rewanż 6:2 / 6:1
764) Krzysztof Rapkowski – Tomasz Kasietczuk 6:4 / 6:0
763) Paweł Tetych – Jakub Gorczewski 6:1 / 4:1 krecz
762) Marek Roszkowski – Marcin Podliński rewanż 6:4 / 6:3
761) Przemysław Kalinowski – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:4 / 6:0
ŚRODA 31.08.2016
760) Adam Smoczyński – Michał Krysiński rewanż 6:2 / 7:5
759) Piotr Woike – Tomasz Wawrzyn rewanż 5:7 / 4:6
758) Dariusz Niklewski – Krzysztof Drajkopel 6:4 / 6:1
757) Tomasz Święcki – Jan Koliwer rewanż 6:4 / 6:0
756) Krzysztof Kapiszka – Marcin Podliński rewanż 7:6 / 6:2
755) Paweł Dąbrowski – Łukasz Kujawa rewanż 6:2 / 6:1
754) Krzysztof Rapkowski – Janusz Bil 6:2 / 6:3
753) Dariusz Kardaś – Tomasz Trembicki 7:5/ 5:7 / 10:6
752) Józef Pawluczuk – Krystian Topa rewanż 6:2 / 6:4
751) Józef Pawluczuk – Krystian Topa 6:3 / 7:5
WTOREK 30.08.2016
750) Krzysztof Kapiszka – Paweł Dąbrowski rewanż 2:6 / 7:5 / 10:3
749) Janusz Wójcicki – Michał Zaworski rewanż 1:6 / 7:6 / 10:4
748) Łukasz Kujawa – Sławomir Osiński 7:5 / 6:3
747) Tomasz Święcki – Krzysztof Stypułkowski rewanż 7:6 / 4:6 / 10:4
746) Sławomir Jaskółowski – Piotr Woike rewanż 6:4 / 6:1
745) Jarosław Krymski – Piotr Łojewski 6:0 / 6:3
PONIEDZIAŁEK 29.08.2016
744) Witold Mocarski – Piotr Ostaszyk rewanż 6:4 / 7:5
743) Artur Stempień – Mirosław Capłap rewanż 6:2 / 6:3
742) Marcin Poroszewski – Marek Dzieńkowski rewanż 6:1 / 6:2
741) Ryszard Nowotka – Krzysztof Stypułkowski rewanż 3:6 / 6:2 / 10:4
740) Adam Smoczyński – Piotr Kuck rewanż 4:6 / 6:4 / 10:7
739) Tomasz Kasietczuk – Dariusz Turek rewanż 6:2 / 6:1
738) Piotr Gryszczuk – Łukasz Kujawa rewanż 6:2 / 6:4
737) Krzysztof Drajkopel – Janusz Bil rewanż 3:6 / 4:6
736) Kamil Bojarski – Andrzej Kaliszewicz rewanż 7:6 / 6:0
735) Michał Zaworski – Przemysław Kalinowski rewanż 6:7 / 6:7
734) Marcin Poroszewski – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
733) Przemysław Wyszyński – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
732) Dariusz Kardaś – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
731) Łukasz Kujawa – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
730) Marcin Rapacki – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
729) Zbigniew Żęgota – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
728) Marek Dzieńkowski – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
727) Marek Dzieńkowski – Patryk Rusak 6:0 / 6:0 walkower
726) Paweł Dąbrowski – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
725) Krzysztof Kapiszka – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
724) Michał Aszkiełowicz – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
723) Michał Aszkiełowicz – Patryk Rusak 6:0 / 6:0 walkower
722) Bartosz Stempień – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
721) Marcin Podliński – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
720) Tomasz Trembicki – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
719) Marek Roszkowski – Patryk Rusak rewanż 6:0 / 6:0 walkower
NIEDZIELA 28.08.2016
718) Edward Bieńkiewicz – Zbigniew Dominik rewanż 6:2 / 6:0
717) Janusz Góralczyk – Janusz Wójcicki rewanż 6:3 / 6:4
716) Sławomir Jaskółowski – Sebastian Gajlewicz 6:3 / 6:3
715) Przemysław Sowiński – Kamil Bojarski rewanż 5:7 / 6:0 / 12:10
714) Przemysław Wojciechowicz – Grzegorz Borkowski rewanż 7:5 / 6:4
SOBOTA 27.08.2016
713) Kamil Bojarski – Janusz Góralczyk rewanż 6:1 / 6:2
712) Arkadiusz Curulak – Dariusz Adamiuk rewanż 6:4 / 6:1
711) Tomasz Dowgiałło – Paweł Matracki 6:3 / 5:7 / 10:8
710) Sławomir Osiński – Dariusz Kopeć rewanż 6:3 / 6:3
709) Ryszard Nowotka – Janusz Bil rewanż 6:2 / 6:1
708) Piotr Kuck – Adam Smoczyński 6:0 / 6:3
PIĄTEK 26.08.2016
707) Krzysztof Kapiszka – Marek Dzieńkowski 7:5 / 3:6 / 10:4
706) Marek Roszkowski – Marcin Podliński 6:3 / 7:6
705) Jarosław Krymski – Jarosław Goszczycki rewanż 6:2 / 6:1
704) Piotr Gryszczuk – Paweł Tetych rewanż 6:3 / 6:3
703) Sebastian Gajlewicz – Piotr Woike rewanż 6:7 / 1:6
702) Krzysztof Rapkowski – Dariusz Niklewski rewanż 4:6 / 6:0 / 10:5
701) Adam Smoczyński – Michał Krysiński 6:1 / 6:2
700) Ryszard Nowotka – Krzysztof Drajkopel rewanż 6:1 / 6:1
699) Piotr Kuck – Przemysław Wojciechowicz 3:6 / 6:4/ 10:7
698) Jan Koliwer – Tomasz Kasietczuk rewanż 1:6 / 4:6
697) Piotr Walczak – Zbigniew Dominik rewanż 6:4 / 6:0
696) Janusz Truskowski – Sławomir Osiński 6:3 / 6:3
CZWARTEK 25.08.2016
695) Przemysław Sowiński – Andrzej Strot 6:3 / 6:1
694) Adam Smoczyński – Piotr Łojewski rewanż 5:7 / 6:2 / 10:5
693) Łukasz Sztych – Adam Smoczyński rewanż 6:4 / 7:6
692) Łukasz Kujawa – Tomasz Rapińczuk 6:0 / 7:6
691) Dariusz Kardaś – Marek Dzieńkowski rewanż 6:4 / 6:2
690) Janusz Truskowski – Jakub Gorczewski rewanż 6:3 / 6:3
689) Tomasz Kasietczuk – Dariusz Niklewski rewanż 6:0 / 6:0
688) Tomasz Dowgiałło – Dariusz Kopeć rewanż 6:2 / 2:0 krecz
687) Marcin Rapacki – Krzysztof Kapiszka rewanż 6:1 / 6:2
686) Janusz Bil – Dariusz Turek rewanż 6:3 / 3:6 / 10:4
ŚRODA 24.08.2016
685) Jarosław Goszczycki – Grzegorz Borkowski rewanż 2:6 / 2:6
684) Dariusz Adamiuk – Jarosław Krymski rewanż 6:1 / 6:2
683) Marek Roszkowski – Krzysztof Kapiszka rewanż 6:2 / 6:1
682) Krzysztof Stypułkowski – Jan Koliwer rewanż 6:4 / 6:3
681) Przemysław Wyszyński – Marek Dzieńkowski rewanż 6:2 / 6:3
680) Ireneusz Sobieski – Piotr Gryszczuk 6:1 / 6:1
679) Marcin Poroszewski – Marcin Podliński rewanż 6:4 / 7:5
678) Przemysław Sowiński – Janusz Góralczyk rewanż 6:2 / 7:5
677) Łukasz Kujawa – Janusz Truskowski rewanż 7:6 / 6:4
676) Przemysław Wojciechowicz – Michał Krysiński rewanż 6:1 / 6:0
675) Witold Mocarski – Krzysztof Drajkopel NIE ROZEGRANO
674) Krzysztof Rapkowski – Ryszard Nowotka rewanż 6:2 / 7:5
673) Arkadiusz Curulak – Grzegorz Borkowski rewanż 7:6 / 6:3
WTOREK 23.08.2016
672) Adam Smoczyński – Józef Pawluczuk rewanż 6:1 / 6:2
671) Witold Mocarski – Dariusz Turek rewanż 6:4 / 6:3
670) Paweł Dąbrowski – Marcin Poroszewski rewanż 6:3 / 7:5
669) Paweł Tetych – Tomasz Dowgiałło 6:2 / 6:3
668) Marcin Podliński – Krzysztof Kapiszka 6:4 / 6:1
667) Artur Stempień – Zbigniew Dominik rewanż 7:6 / 6:1
666) Przemysław Sowiński – Janusz Wójcicki rewanż 6:2 / 6:2
665) Arkadiusz Curulak – Piotr Kuck rewanż 6:2 / 6:3
664) Tomasz Rapińczuk – Jakub Gorczewski 4:4 krecz
663) Łukasz Kujawa – Dariusz Kopeć rewanż 6:3 / 6:1
662) Piotr Woike – Tomasz Wawrzyn 1:6 / 1:6
PONIEDZIAŁEK 22.08.2016
661) Andrzej Kaliszewicz – Janusz Wójcicki rewanż 4:6 / 7:5 / 10:4
660) Krzysztof Kapiszka – Przemysław Wojciechowicz rewanż 6:2 / 6:1
659) Arkadiusz Curulak – Dariusz Adamiuk 6:1 / 6:2
658) Paweł Tetych – Tomasz Wawrzyn 6:3 / 6:2
657) Jarosław Krymski – Piotr Kuck rewanż 6:0 / 6:0
656) Marek Roszkowski – Paweł Dąbrowski 6:2 / 6:2
655) Krzysztof Stypułkowski – Krzysztof Drajkopel rewanż 6:3 / 6:4
654) Przemysław Sowiński – Piotr Woike 6:4 / 7:5
653) Krzysztof Kapiszka – Grzegorz Borkowski rewanż 6:1 / 6:2
652) Marcin Poroszewski – Łukasz Kujawa rewanż 6:2 / 6:2
651) Przemysław Wojciechowicz – Adam Smoczyński rewanż 6:2 / 6:3
NIEDZIELA 21.08.2016
650) Marcin Podliński – Łukasz Kujawa rewanż 6:1 / 6:0
649) Krzysztof Kapiszka – Marcin Poroszewski rewanż 2:6 / 6:3 / 10:5
648) Ireneusz Górski – Artur Stempień rewanż 7:6 / 6:1
SOBOTA 20.08.2016
647) Dariusz Niklewski – Tobiasz Sadowski 6:3 / 6:2
646) Ireneusz Górski – Wojciech Gębura rewanż 7:5 / 6:3
645) Dariusz Adamiuk – Adam Smoczyński rewanż 6:0 / 6:1
644) Józef Pawluczuk – Piotr Kuck 7:5 / 6:4
643) Przemysław Wojciechowicz – Józef Pawluczuk rewanż 0:6 / 6:4 / 10:2
PIĄTEK 19.08.2016
642) Dariusz Adamiuk – Łukasz Sztych 6:3/ 6:1
641) Piotr Kuck – Jarosław Goszczycki 7:6 / 6:7 / 10:12
640) Ireneusz Górski – Krzysztof Kocięda rewanż 6:0 / 6:2
639) Krzysztof Rapkowski – Dariusz Turek 6:2 / 6:3
638) Marcin Podliński – Marcin Poroszewski 6:3 / 6:4
637) Tomasz Święcki – Witold Mocarski rewanż 6:3 / 7:6
WTOREK 16.08.2016
636) Edward Bieńkiewicz – Krzysztof Szepioła rewanż 7:6 / 7:5
635) Krzysztof Kapiszka – Łukasz Kujawa 6:3 / 6:1
634) Dariusz Adamiuk – Piotr Łojewski rewanż 6:0 / 6:0
633) Marcin Rapacki – Paweł Dąbrowski rewanż 6:1 / 6:2
631) Marcin Podliński – Bartosz Stempień 6:2 / 6:4
630) Paweł Matracki – Tomasz Rapińczuk rewanż 1:6 / 7:6 / 10:7
629) Michał Zaworski – Sławomir Jaskółowski 6:3 / 6:3
PONIEDZIAŁEK 15.08.2016
628) Krzysztof Kocięda – Robert Jurkiewicz rewanż 6:4 / 2:6 / 10:7
627) Grzegorz Borkowski – Adam Smoczyński rewanż 6:4 / 6:3
626) Krystian Topa – Michał Krysiński 6:2/ 6:1
625) Zbigniew Dominik – Jakub Połowianiuk rewanż 6:2 / 6:0
624) Andrzej Domański – Krzysztof Szepioła rewanż 6:4 / 6:1
623) Tomasz Święcki – Dariusz Niklewski 4:6 / 6:1 / 10:7
622) Witold Mocarski – Tomasz Kasietczuk rewanż 6:4 / 4:6 / 6:10
621) Przemysław Sowiński – Michał Zaworski rewanż 6:2 / 7:5
620) Paweł Tetych – Krzysztof Sobieski rewanż 6:4 / 6:3
619) Sławomir Jaskółowski – Piotr Kuck 6:0 / 6:1
618) Przemysław Kalinowski – Andrzej Kaliszewicz rewanż 6:3 / 6:4
NIEDZIELA 14.08.2016
617) Łukasz Sztych – Krystian Topa 7:5 / 2:6 / 10:8
616) Robert Jurkiewicz – Jakub Połowianiuk rewanż 10:6 / 2:6 / 10:5
615) Michał Zaworski – Kamil Bojarski rewanż 6:3 / 1:6 / 10:8
614) Mirosław Capłap – Zbigniew Dominik 6:3 / 6:3
613) Przemysław Wojciechowicz – Jarosław Krymski rewanż 7:6 / 4:6 / 10:6
612) Piotr Walczak – Krzysztof Szepioła 6:2 / 7:5
611) Sławomir Osiński – Paweł Tetych 6:0 / 6:4
SOBOTA 13.08.2016
610) Ryszard Nowotka – Dariusz Niklewski rewanż 6:0 / 6:1
609) Dariusz Adamiuk – Michał Krysiński rewanż 6:0 / 6:0
608) Paweł Matracki – Piotr Gryszczuk 6:1 / 3:6 / 10:4
607) Krzysztof Kapiszka – Arkadiusz Curulak rewanż 6:0 / 6:1
606) Edward Bieńkiewicz – Mirosław Capłap rewanż 6:3 / 6:1
605) Andrzej Kaliszewicz – Piotr Kuck rewanż 7:5 / 6:0
604) Kamil Bojarski – Przemysław Sowiński 6:2 / 6:3
603) Krystian Topa – Przemysław Wojciechowicz rewanż 7:5 / 2:6 / 10:4
PIĄTEK 12.08.2016
602) Krzysztof Stypułkowski – Piotr Ostaszyk rewanż 6:2 / 6:2
601) Krzysztof Kapiszka – Grzegorz Borkowski 6:1 / 6:0
600) Piotr Walczak – Mirosław Capłap rewanż 6:1 / 6:1
599) Witold Mocarski – Jan Koliwer rewanż 6:2 / 6:3
598) Przemysław Kalinowski – Janusz Góralczyk rewanż 6:0 / 6:1
597) Piotr Woike – Piotr Kuck rewanż 6:2 / 7:5
596) Edward Bieńkiewicz – Zbigniew Dominik 6:3 / 6:1
CZWARTEK 11.08.2016
595) Dariusz Adamiuk – Piotr Łojewski 6:0 / 6:0 walkower
594) Janusz Wójcicki – Piotr Woike rewanż 6:3 / 6:7 / 10:7
593) Krzysztof Szepioła – Jakub Połowianiuk rewanż 6:3 / 6:4
592) Bohdan Bieniek – Dariusz Niklewski rewanż 6:0 / 6:1
591) Arkadiusz Curulak – Piotr Kuck 6:4 / 6:0
590) Marcin Rapacki – Przemysław Wyszyński rewanż 6:0 / 6:1
ŚRODA 10.08.2016
589) Łukasz Kujawa – Michał Aszkiełowicz rewanż 6:1 / 6:2
588) Krzysztof Sobieski – Paweł Matracki 6:1 / 6:2
587) Arkadiusz Curulak – Jarosław Goszczycki rewanż 6:0 / 6:3
586) Przemysław Sowiński – Andrzej Kaliszewicz rewanż 6:1 / 6:3
585) Dariusz Niklewski – Piotr Ostaszyk rewanż 6:1 / 6:1
584) Dariusz Kardaś – Bartosz Stempień 6:1 / 6:2
583) Witold Mocarski – Krzysztof Stypułkowski rewanż 3:6 / 5:7
582) Marcin Podliński – Marek Dzieńkowski 6:3 / 6:3
581) Krzysztof Kocięda – Artur Stempień rewanż 7:6 / 4:6 / 10:1
580) Ryszard Nowotka – Jan Koliwer rewanż 6:1 / 6:2
WTOREK 09.08.2016
579) Kamil Bojarski – Slawomir Jaskółowski rewanż 6:3 / 3:6 / 12:10
578) Michał Goszczycki – Edward Bieńkiewicz 6:2 / 6:7 / 10:7
577) Przemysław Kalinowski – Sebastian Gajlewicz 6:0 / 6:1
576) Jarosław Krymski – Krystian Topa rewanż 5:7 / 6:2 / 10:7
575) Dariusz Adamiuk – Grzegorz Borkowski rewanż 4:6 / 2:6
574) Paweł Dąbrowski – Marcin Podliński 6:0 / 4:6 / 10:4
573) Grzegorz Borkowski – Piotr Kuck rewanż 0:6 / 0:6 walkower
572) Piotr Walczak – Jakub Połowianiuk rewanż 6:2 / 6:1
571) Marcin Rapacki – Zbigniew Żęgota rewanż 6:1 / 7:5
570) Ryszard Nowotka – Dariusz Turek rewanż 6:0 / 6:1
569) Bartosz Stempień – Łukasz Kujawa rewanż 6:1 / 6:4
568) Marcin Rapacki – Bartosz Stempień 6:1 / 6:2
567) Krzysztof Kocięda – Krzysztof Szepioła rewanż 6:1 / 6:3
PONIEDZIAŁEK 08.08.2016
566) Wojciech Gębura – Mirosław Capłap rewanż 6:3 / 6:4
565) Paweł Matracki – Tomasz Wawrzyn rewanż 6:1 / 6:2
564) Andrzej Kaliszewicz – Piotr Kuck 6:3 / 6:0
563) Krzysztof Kocięda – Michał Goszczycki 6:4 / 6:1
562) Bohdan Bieniek – Piotr Ostaszyk rewanż 6:3 / 6:0
561) Jan Koliwer – Witold Mocarski 6:4 / 0:6 / 10:7
560) Ryszard Nowotka – Dariusz Niklewski 6:1 / 6:1
559) Tomasz Rapińczuk – Paweł Tetych rewanż 6:2 / 6:3
558) Krzysztof Kapiszka – Marek Roszkowski 1:6 / 6:2 / 11:13
557) Marcin Rapacki – Marek Dzieńkowski rewanż 6:0 / 6:2
NIEDZIELA 07.08.2016
556) Sławomir Jaskółowski – Janusz Wójcicki rewanż 6:0 / 6:0 walkower
555) Dariusz Niklewski – Dariusz Turek rewanż 4:6 / 6:2 / 10:8
554) Piotr Walczak – Artur Stempień rewanż 6:4 / 6:4
553) Wojciech Gębura – Piotr Walczak rewanż 5:7 / 6:1 / 10:6
552) Paweł Matracki – Sławomir Osiński 4:6 / 6:0 / 5:10
551) Przemysław Kalinowski – Piotr Kuck 6:2 / 6:3
550) Krzysztof Sobieski – Bartłomiej Strot 6:1 / 6:2
549) Krzysztof Kapiszka – Krystian Topa rewanż 6:1 / 6:1
548) Krzysztof Kapiszka – Zbigniew Żęgota 1:6 / 6:4 / 10:6
547) Grzegorz Borkowski – Jarosław Krymski rewanż 6:2 / 6:3
546) Zbigniew Dominik – Jakub Połowianiuk 7:6 / 6:2
545) Łukasz Sztych – Jarosław Goszczycki 6:4 / 7:5
544) Marek Roszkowski – Przemysław Wyszyński 6:3 / 6:1
SOBOTA 06.08.2016
543) Marcin Poroszewski – Krzysztof Kapiszka 6:4 / 6:2
CZWARTEK 04.08.2016
542) Marcin Rapacki – Łukasz Kujawa rewanż 6:1 / 6:2
541) Andrzej Domański – Edward Bieńkiewicz rewanż 6:3 / 6:1
540) Adam Smoczyński – Maciej Deja 6:2 / 0:6 / 10:6
539) Kamil Bojarski – Janusz Wójcicki rewanż 6:2 / 4:6 / 12:10
538) Ryszard Nowotka – Tomasz Kasietczuk rewanż 6:0 / 6:2
537) Krzysztof Kocięda – Jakub Połowianiuk rewanż 7:6 / 6:0
536) Andrzej Domański – Robert Jurkiewicz 6:1 / 6:3
535) Paweł Dąbrowski – Przemysław Wyszyński rewanż 6:3 / 7:6
534) Arkadiusz Curulak – Grzegorz Borkowski 6:3 / 6:1
533) Tomasz Dowgiałło – Bartłomiej Strot 4:6 / 6:1 / 10:6
532) Przemysław Wojciechowicz – Piotr Łojewski rewanż 6:1 / 6:1
531) Sławomir Jaskółowski – Andrzej Kaliszewicz rewanż 6:3 / 6:0
530) Dariusz Turek – Krzysztof Drajkopel 7:6 / 6:2
529) Krzysztof Rapkowski – Tobiasz Sadowski rewanż 6:3 / 6:3
528) Krystian Topa – Jarosław Goszczycki rewanż 7:6 / 6:3
527) Krzysztof Kapiszka – Dariusz Kardaś rewanż 2:6 / 1:6
526) Bartosz Stempień – Marcin Poroszewski 6:4 / 6:4
525) Janusz Truskowski – Paweł Tetych rewanż 6:2 / 7:5
524) Jarosław Krymski – Michał Krysiński rewanż 6:0 / 6:0
ŚRODA 03.08.2016
523) Przemysław Wojciechowicz – Michał Krysiński 6:4 / 6:1
522) Mirosław Capłap – Jakub Połowianiuk rewanż 6:4 / 6:0
521) Łukasz Kujawa – Paweł Tetych rewanż 6:4 / 6:3
520) Dariusz Kardaś – Przemysław Wyszyński rewanż 6:4 / 6:2
519) Piotr Walczak – Edward Bieńkiewicz rewanż 6:3 / 7:6
518) Witold Mocarski – Dariusz Niklewski rewanż 6:3 / 6:3
517) Michał Goszczycki – Zbigniew Dominik 6:4 / 6:4
516) Krzysztof Rapkowski – Krzysztof Stypułkowski rewanż 7:5 / 6:2
515) Paweł Dąbrowski – Bartosz Stempień 5:7 / 6:1 / 10:6
514) Marcin Poroszewski – Marek Dzieńkowski 6:3 / 6:1
513) Janusz Truskowski – Paweł Matracki rewanż 6:3 / 4:6 / 11:9
512) Marcin Rapacki – Krzysztof Kapiszka 6:1 / 6:1
511) Radosław Gopaniuk – Andrzej Kaliszewicz rewanż 6:3 / 6:2
510) Ryszard Nowotka – Piotr Ostaszyk rewanż 6:0 / 6:3
509) Grzegorz Borkowski – Krystian Topa rewanż 7:5 / 6:3
WTOREK 02.08.2016
508) Piotr Walczak – Robert Jurkiewicz 6:2 / 7:5
507) Arkadiusz Curulak – Jarosław Krymski rewanż 6:1 / 7:5
506) Zbigniew Żęgota – Łukasz Kujawa 6:1 / 6:1
505) Maciej Deja – Piotr Łojewski 6:0 / 6:1
504) Radosław Gopaniuk – Przemysław Kalinowski 6:1 / 6:2
503) Wojciech Gębura – Jakub Połowaniuk rewanż 6:3 / 6:4
502) Bohdan Bieniek – Dariusz Turek rewanż 6:3 / 6:0
501) Janusz Bil – Krzysztof Drajkopel 3:6 / 6:3 / 10:5
500) Bartosz Stempień – Krzysztof Kapiszka 7:5 / 4:6 / 16:14
499) Marcin Rapacki – Marcin Poroszewski rewanż 6:4 / 7:5
NIEDZIELA 31.07.2016
498) Janusz Wójcicki – Piotr Kuck 6:2 / 6:7 / 10:7
497) Paweł Dąbrowski – Zbigniew Żęgota rewanż 2:6 / 6:3 / 10:8
496) Edward Bieńkiewicz – Wojciech Gębura rewanż 6:1 / 6:2
495) Paweł Tetych – Dariusz Kopeć rewanż 6:1 / 6:1
494) Artur Stempień – Krzysztof Kocięda 7:5 / 3:6 / 10:5
493) Maciej Deja – Michał Krysiński 6:0 / 6:0
492) Łukasz Sztych – Jarosław Krymski 6:4 / 3:6 / 7:10
491) Krzysztof Rapkowski – Dariusz Niklewski 6:2 / 6:1
490) Bohdan Bieniek – Tobiasz Sadowski rewanż 6:3 / 6:2
489) Ireneusz Górski – Jakub Połowianiuk rewanż 6:2 / 6:1
488) Marcin Poroszewski – Przemysław Wyszyński rewanż 6:1 / 6:4
487) Radosław Gopaniuk – Sebastian Gajlewicz 6:1 / 6:2
486) Arkadiusz Curulak – Michał Krysiński rewanż 6:1 / 6:1
SOBOTA 30.07.2016
485) Edward Bieńkiewicz – Wojciech Gębura 7:5 / 3:6 / 10:8
484) Radosław Gopaniuk – Patryk Ciemięga 6:4 / 6:1
483) Przemysław Wyszyński – Marek Dzieńkowski 6:2 / 6:2
PIĄTEK 29.07.2016
482) Krzysztof Kocięda – Zbigniew Dominik rewanż 6:0 / 6:2
CZWARTEK 28.07.2016
481) Kamil Bojarski – Radosław Gopaniuk rewanż 6:7 / 2:6
480) Przemysław Kalinowski – Sławomir Jaskółowski rewanż 7:6 / 6:1
479) Arkadiusz Curulak – Łukasz Sztych rewanż 6:3 / 7:6
478) Marek Roszkowski – Marcin Poroszewski rewanż 6:0 / 6:0
477) Patryk Ciemięga – Janusz Wójcicki rewanż 6:3 / 6:3
476) Józef Pawluczuk – Piotr Łojewski rewanż 6:4 / 6:0
475) Krzysztof Kocięda – Mirosław Capłap rewanż 6:2 / 6:0
474) Janusz Truskowski – Krzysztof Sobieski rewanż 6:2 / 6:3
ŚRODA 27.07.2016
473) Ireneusz Górski – Edward Bieńkiewicz rewanż 6:1 / 6:0
472) Marcin Poroszewski – Łukasz Kujawa 6:3 / 6:2
471) Krzysztof Rapkowski – Tomasz Święcki 6:3 / 7:5
WTOREK 26.07.2016
470) Wojciech Gębura – Michał Goszczycki 7:5 / 6:3
469) Krzysztof Kapiszka – Maciej Deja rewanż 6:2 / 6:2
468) Łukasz Kujawa – Bartłomiej Strot rewanż 6:0 / 6:0
467) Krzysztof Kocięda – Robert Jurkiewicz 6:0 / 5:7 / 10:5
466) Janusz Truskowski – Piotr Gryszczuk rewanż 2:6 / 6:3 / 10:7
465) Grzegorz Borkowski – Krystian Topa 6:1 / 6:3
464) Krzysztof Drajkopel – Krzysztof Stypułkowski 4:6 / 0:6
PONIEDZIAŁEK 25.07.2016
463) Janusz Wójcicki – Przemysław Kalinowski 1:6 / 6:3 / 4:10
462) Piotr Łojewski – Arkadiusz Curulak rewanż 0:6 / 0:6
461) Robert Jurkiewicz – Mirosław Capłap 7:6 / 6:3
460) Przemysław Sowiński – Sławomir Jaskółowski rewanż 6:3 / 1:6 / 10:6
459) Dariusz Kopeć – Tomasz Dowgiałło 1:6 / 2:6
458) Marcin Rapacki – Michał Aszkiełowicz 6:2 / 6:2
457) Krzysztof Drajkopel – Ryszard Nowotka 0:6 / 0:6 walkower
456) Patryk Rusak – Łukasz Kujawa 3:6 / 6:4 / 10:7
455) Józef Pawluczuk – Michał Krysiński rewanż 6:0 / 6:1
NIEDZIELA 24.07.2016
454) Grzegorz Borkowski – Michał Krysiński 6:1 / 6:4
453) Edward Bieńkiewicz – Krzysztof Kocięda rewanż 6:4 / 6:3
452) Andrzej Domański – Artur Stempień rewanż 6:1 / 6:3
451) Piotr Gryszczuk – Bartłomiej Strot rewanż 6:0 /6:1
450) Dariusz Niklewski – Janusz Bil rewanż 3:6 / 7:6 / 10:5
449) Ireneusz Sobieski – Jakub Gorczewski 3:6 / 6:2 / 8:10
448) Radosław Gopaniuk – Piotr Kuck 6:0 / 6:2
447) Marcin Rapacki – Marek Roszkowski 6:4 / 1:6 / 10:6
446) Kamil Bojarski – Sebastian Gajlewicz 6:3 / 6:2
SOBOTA 23.07.2016
445) Dariusz Kardaś – Marcin Poroszewski rewanż 1:6 / 6:1 / 10:8
444) Ireneusz Górski – Mirosław Capłap rewanż 6:2 / 6:1
443) Arkadiusz Curulak – Krystian Topa rewanż 6:2 / 6:4
442) Patryk Rusak – Marek Roszkowski 3:6 / 2:6
441) Krzysztof Kapiszka – Łukasz Sztych rewanż 6:1 / 6:1
440) Radosław Gopaniuk – Michał Zaworski rewanż 6:1 / 6:3
PIĄTEK 22.07.2016
439) Tomasz Kasietczuk – Krzysztof Stypułkowski rewanż 7:5 / 1:6 / 8:10
438) Robert Jurkiewicz – Zbigniew Dominik 7:6 / 6:4 / 10:3
437) Krzysztof Sobieski – Tomasz Wawrzyn 6: 4 / 6:2
436) Arkadiusz Curulak – Józef Pawluczuk rewanż 6:3 / 6:3
435) Marek Roszkowski – Tomasz Trembicki 6:1 / 6:2
434) Artur Stempień – Mirosław Capłap 6:2 / 6:4
433) Ryszard Nowotka – Tomasz Święcki rewanż 6:2 / 6:3
432) Janusz Bil – Piotr Ostaszyk rewanż 6:1 / 6:0
431) Jan Koliwer – Dariusz Niklewski rewanż 6:4 / 7:6
430) Janusz Truskowski – Bartłomiej Strot rewanż 6:4 / 6:4
429) Zbigniew Żęgota – Przemysław Wyszyński 7:5 / 3:6 / 10:4
428) Piotr Gryszczuk – Tomasz Rapińczuk rewanż 6:1 / 6:3
CZWARTEK 21.07.2016
427) Krzysztof Drajkopel – Piotr Ostaszyk rewanż 6:3 / 6:3
426) Andrzej Domański – Krzysztof Kocięda rewanż 6:2 / 6:1
425) Ireneusz Górski – Robert Jurkiewicz rewanż 6:3 / 6:7 / 11:9
424) Piotr Kuck – Krystian Topa rewanż 6:2 / 6:1
423) Arkadiusz Curulak – Piotr Łojewski 6:2 / 6:1
422) Piotr Kuck – Grzegorz Borkowski 7:5 / 6:2
421) Ryszard Nowotka – Tomasz Kasietczuk 6:3 / 6:1
420) Tomasz Rapińczuk – Sławomir Osiński 6:0 / 0:3 / krecz
419) Jakub Gorczewski – Dariusz Kopeć 6:2 / 6:2
418) Józef Pawluczuk – Adam Smoczyński 6:3 / 6:1
417) Dariusz Adamiuk – Jarosław Goszczycki rewanż 6:2 / 7:5
416) Przemysław Sowiński – Przemysław Kalinowski 3:6 / 7:5 / 12:10
ŚRODA 20.07.2016
415) Krzysztof Sobieski – Janusz Truskowski 7:6 / 3:6 / 11:9
414) Wojciech Gębura – Zbigniew Dominik rewanż 6:4 / 6:3
413) Dariusz Turek – Piotr Ostaszyk rewanż 6:3 / 1:6 / 10:7
412) Mirosław Capłap – Edward Bieńkiewicz 6:7 / 6:4 / 10:7
411) Artur Stempień – Michał Goszczycki rewanż 6:4 / 6:0
410) Kamil Bojarski – Radosław Gopaniuk 6:2 / 5:7 / 10:8
409) Krzysztof Stypułkowski – Dariusz Niklewski rewanż 6:4 / 6:0
408) Józef Pawluczuk – Jarosław Krymski rewanż 6:2 / 6:3
407) Łukasz Kujawa – Dariusz Kopeć 6:3 / 6:4
406) Grzegorz Borkowski – Jarosław Goszczycki 6:4 / 6:4
405) Tomasz Rapińczuk – Bartłomiej Strot rewanż 6:3 / 6:1
404) Piotr Gryszczuk – Jakub Gorczewski 6:1 / 6:3
403) Dariusz Kardaś – Marcin Podliński rewanż 6:1 / 6:2
402) Ryszard Nowotka – Jan Koliwer 6:1 / 6:1
401) Tomasz Święcki – Krzysztof Drajkopel 6:2 / 6:2
WTOREK 19.07.2016
400) Ireneusz Górski – Edward Bieńkiewicz 7:6 / 6:0
399) Grzegorz Borkowski – Piotr Łojewski 6:4 / 6:4
398) Przemysław Sowiński – Piotr Kuck rewanż 6:3 / 7:6
397 Andrzej Domański – Wojciech Gębura rewanż 6:4 / 6:3
396) Sławomir Jaskółowski – Janusz Góralczyk rewanż 7:5 / 6:3
395) Marcin Poroszewski – Patryk Rusak 6:3 / 6:3
394) Marcin Rapacki – Marcin Podliński 6:3 / 6:1
393) Krzysztof Rapkowski – Piotr Ostaszyk 6:0 / 6:0
392) Paweł Tetych – Paweł Matracki rewanż 6:4 / 3:6 / 11:9
391) Ireneusz Sobieski – Łukasz Kujawa 6:3 / 7:6
390) Jarosław Krymski – Krystian Topa 6:3 / 6:0
389) Dariusz Adamiuk – Michał Krysiński 6:0 / 6:0
PONIEDZIAŁEK 18.07.2016
388) Michał Zaworski – Janusz Góralczyk rewanż 7:6 / 7:6
387) Andrzej Domański – Mirosław Capłap rewanż 6:1 / 6:2
386) Ireneusz Górski – Zbigniew Dominik rewanż 6:3 / 6:2
385) Kamil Bojarski – Przemysław Kalinowski 6:2 / 6:2
384) Przemysław Sowiński – Sebastian Gajlewicz 3:6 / 6:1 / 10:2
383) Krzysztof Kapiszka – Michał Krysiński 6:0 / 6:1
382) Ryszard Nowotka – Dariusz Turek 6:0 / 6:0
381) Radosław Gopaniuk – Janusz Wójcicki rewanż 6:2 / 6:3
380)Marek Roszkowski – Dariusz Kardaś 6:7 /6:3 / 10:3
379) Tomasz Kasietczuk – Piotr Ostaszyk rewanż 6:1 / 6:0
378) Tomasz Święcki – Janusz Bil rewanż6:4 / 6:4
NIEDZIELA 17.07.2016
377) Adam Smoczyński – Krystian Topa rewanż 6:4 / 3:6 / 10:7
376) Kamil Bojarski – Janusz Wójcicki 6:2 / 6:4
375) Michał Zaworski – Radosław Gopaniuk 6:4 / 0:6/ 11:9
374) Arkadiusz Curulak – Łukasz Sztych 6:0 / 6:1
373)Janusz Góralczyk – Piotr Kuck rewanż 3:6 / 6:0 / 10:7
372) Ireneusz Górski – Krzysztof Szepioła 6:3 / 6:0
371) Marcin Podliński – Przemysław Wyszyński 6:2 / 3:6 / 10:6
370) Krzysztof Stypułkowski – Dariusz Turek rewanż 6:4 / 6:0
369) Paweł Tetych – Krzysztof Sobieski 6:4 / 6:3
368) Sławomir Osiński – Dariusz Kopeć 6:1 / 6:4
367)Janusz Truskowski – Tomasz Rapińczuk rewanż 6:4 / 6:4
366) Marcin Poroszewski – Marek Roszkowski 1:6 / 6:1 / 10:7
365) Dariusz Kardaś – Zbigniew Żęgota rewanż 6:0 / 6:2
SOBOTA 16.07.2016
364) Grzegorz Borkowski – Adam Smoczyński 6:4 / 4:6 / 10:5
363) Przemysław Sowiński – Janusz Wójcicki 6:1 / 6:1
362) Krzysztof Kapiszka – Józef Pawluczuk rewanż 6:2 / 6:3
361) Edward Bieńkiewicz – Artur Stempień rewanż 6:3 / 6:4
360) Radosław Gopaniuk – Sławomir Jaskółowski 6:3 / 6:4
359) Janusz Góralczyk – Piotr Woike rewanż 6:1 / 6:2
358) Krystian Topa – Piotr Kuck 7:6 / 6:2
357) Marcin Poroszewski – Tomasz Trembicki 6:2 / 6:4
356) Jarosław Goszczycki – Piotr Łojewski rewanż 7:6 / 6:3
355) Piotr Gryszczuk – Sławomir Osiński 6:1 / 6:2
354) Andrzej Domański – Zbigniew Dominik rewanż 6:2 / 6:1
353) Kamil Bojarski – Andrzej Kaliszewicz 7:6 / 6:1
352) Ireneusz Sobieski – Paweł Matracki 6:2 / 6:3
PIĄTEK 15.07.2016
351) Piotr Woike – Przemysław Kalinowski rewanż 6:0 / 6:4
350) Andrzej Domański – Piotr Walczak rewanż 6:0 / 6:2
349) Józef Pawluczuk – Przemysław Wojciechowicz 6:0 / 6:2
348) Edward Bieńkiewicz – Krzysztof Szepioła 6:4 / 6:3
347) Krzysztof Stypułkowski – Witold Mocarski 1:6 / 6:4/ 10:6
346) Marcin Poroszewski – Paweł Dąbrowski 4:6 / 7:6 / 7:10
ŚRODA 13.07.2016
345) Patryk Ciemięga – Andrzej Kaliszewicz 6:2 / 6:2
344) Robert Jurkiewicz – Jakub Połowianiuk 4:6 / 6:4 / 10:8
343) Krzysztof Stypułkowski – Tomasz Kasietczuk 7:6 / 4:6 / 11:9
342) Paweł Matracki – Dariusz Kopeć 6:2/ 6:1
341) Krzysztof Szepioła – Zbigniew Dominik 4:6 / 6:4 / 12:10
340) Jan Koliwer – Bohdan Bieniek rewanż 2:6 / 6:4 / 15:13
339) Piotr Gryszczuk – Paweł Tetych 6:1 / 6:3
338) Arkadiusz Curulak – Adam Smoczyński rewanż 6:2 / 6:4
337) Ireneusz Górski – Robert Jurkiewicz 6:2 / 6:0
336) Ireneusz Sobieski – Bartłomiej Strot 6:2 / 6:0
335) Łukasz Kujawa – Tomasz Wawrzyn rewanż 6:4 / 6:3
WTOREK 12.07.2016
334) Edward Bieńkiewicz – Jakub Połowianiuk rewanż 6:0 / 6:1
333) Andrzej Domański – Mirosław Capłap 6:2 / 6:0
332) Arkadiusz Curulak – Michał Krysiński 6:0 / 6:0
331) Janusz Truskowski – Tomasz Dowgiałło 6:2 / 6:3
330) Krzysztof Sobieski – Sławomir Osiński 6:7 / 7:5 / 10:6
329) Tomasz Święcki – Krzysztof Stypułkowski 6:3 / 6:4
328) Dariusz Adamiuk – Krystian Topa rewanż 7:5 / 6:4
327) Witold Mocarski – Tobiasz Sadowski 6:3 / 6:0
326) Dariusz Kardaś – Łukasz Kujawa 6:2 / 6:1
325) Marcin Poroszewski – Przemysław Wyszyński 6:4 / 6:2
PONIEDZIAŁEK 11.07.2016
324) Piotr Walczak – Zbigniew Dominik 6:2 / 6:4
323) Dariusz Kardaś – Marcin Poroszewski 5:7 / 6:0 / 10:8
322) Ryszard Nowotka – Bohdan Bieniek rewanż 6:0 / 6:0
NIEDZIELA 10.07.2016
321) Krystian Topa – Adam Smoczyński 6:0 / 2:6 / 10:8
320) Paweł Matracki – Tomasz Wawrzyn 6:2 / 6:2
319) Krzysztof Kapiszka – Arkadiusz Curulak 6:3 / 7:5
318) Piotr Kuck – Łukasz Sztych 6:7 / 6:4 / 10:6
317) Dariusz Adamiuk – Jarosław Krymski 6:2 / 6:0
316) Michał Zaworski – Janusz Wójcicki 6:4 / 6:1
315) Paweł Tetych – Dariusz Kopeć 6:0 / 6:4
314) Artur Stempień – Jakub Połowianiuk rewanż 6:4 / 6:3
313) Patryk Ciemięga – Sebastian Gajlewicz 6:2 / 6:4
312) Janusz Truskowski – Jakub Gorczewski 6:1 / 6:3
311) Marcin Rapacki – Przemysław Wyszyński 7:5 / 6:2
310) Janusz Bil – Tobiasz Sadowski 6:2 / 6:1
309) Patryk Rusak – Zbigniew Żęgota 2:6 / 6:0 / 10:7
308) Tomasz Dowgiałło – Sławomir Osiński 2:6 / 3:6
307) Kamil Bojarski – Janusz Góralczyk 3:6 / 6:2 / 11:9
PIĄTEK 08.07.2016
306) Jakub Szwajkiewicz – Piotr Woike 6:1 / 6:4
305) Ireneusz Górski – Wojciech Gębura 6:2 / 1:6 / 10:2
304) Tomasz Kasietczuk – Piotr Ostaszyk 6:2 / 6:1
303) Przemysław Wojciechowicz – Jarosław Goszczycki 6:4 / 6:0
302) Arkadiusz Curulak – Krystian Topa 6:4 / 6:2
301) Kamil Bojarski – Sławomir Jaskółowski 6:2 / 5:7 / 10:8
300) Jan Koliwer – Dariusz Turek rewanż 6:3 / 6:1
CZWARTEK 07.07.2016
299) Przemysław Kalinowski – Andrzej Kaliszewicz 6:2 / 6:2
298) Mirosław Capłap – Jakub Połowianiuk 6:2 / 6:4
297)Arkadiusz Curulak – Józef Pawluczuk 3:6 / 6:2 / 10:5
296) Patryk Ciemięga – Piotr Woike 7:5 / 6:4
295) Tobiasz Sadowski – Piotr Ostaszyk 6:4 / 6:4
ŚRODA 06.07.2016
294) Dariusz Adamiuk – Krystian Topa 6:0 / 6:4
293) Tomasz Święcki – Bohdan Bieniek rewanż 6:4 / 3:6 / 10:5
WTOREK 05.07.2016
292) Paweł Tetych – Bartłomiej Strot rewanż 4:6 / 6:3 / 10:6
291) Michał Zaworski – Piotr Kuck 6:2 / 6:3
290) Wojciech Gębura – Jakub Połowianiuk 7:5 / 6:3
289) Arkadiusz Curulak – Adam Smoczyński 6:0 / 6:0
288) Marcin Rapacki – Marcin Poroszewski 7:5 / 6:2
287)Piotr Woike – Andrzej Kaliszewicz rewanż 6:3 / 6:1
PONIEDZIAŁEK 04.07.2016
286) Piotr Kuck – Michał Krysiński 6:1 / 6:2
SOBOTA 02.07.2016
285) Andrzej Kaliszewicz – Janusz Wójcicki 6:4 / 6:1
284) Kamil Bojarski – Andrzej Strot 7:5 / 6:3
283) Radosław Gopaniuk – Janusz Góralczyk 7:5 / 6:2
282) Przemysław Wojciechowicz – Arkadiusz Curulak 2:6 / 6:4 / 10:7
PIĄTEK 01.07.2016
281) Tomasz Trembicki – Patryk Rusak 6:4 / 2:6 / 10:4
CZWARTEK 30.06.2016
280) Jarosław Goszczycki – Michał Krysiński 6:2 / 6:0
279) Józef Pawluczuk – Piotr Łojewski 6:2 / 6:3
278) Artur Stempień – Edward Bieńkiewicz 6:1 / 3:6 / 10:7
277) Arkadiusz Curulak – Jarosław Krymski 6:2 / 6:1
276) Kamil Bojarski – Piotr Woike 7:5 / 6:4
ŚRODA 29.06.2016
275) Bohdan Bieniek – Tomasz Kasietczuk 2:6 / 7:5 / 10:3
274) Tomasz Wawrzyn – Sławomir Jaskółowski 3:6 / 1:6
273) Jan Koliwer – Krzysztof Stypułkowski 1:6 / 4:6
272) Patryk Rusak – Piotr Jasiński 6:4 / 5:7 / 10:8
271) Krzysztof Kocięda – Ireneusz Górski 0:6 / 0:6
270) Dariusz Kopeć – Krzysztof Sobieski 2:6 / 3:6
269) Tomasz Rapińczuk – Paweł Matracki 4:6 / 0:6
268) Józef Pawluczuk – Dariusz Adamiuk 6:4 / 6:3
WTOREK 28.06.2016
267) Michał Krysiński – Jarosław Krymski 1:6 / 1:6
266) Mirosław Capłap – Michał Goszczycki 6:7 / 2:6
265) Robert Jurkiewicz – Krzysztof Szepioła 6:3 / 4:6/ 9:11
264) Andrzej Kaliszewicz – Michał Zaworski rewanż 3:6 / 2:6
263) Arkadiusz Curulak – Maciej Deja 6:3 / 4:6 / 10:7
262) Piotr Kuck – Jakub Szwajkiewicz rewanż 0:6 / 2:6
261) Marek Dzieńkowski – Dariusz Kardaś 3:6 / 1:6
PONIEDZIAŁEK 27.06.2016
260) Krzysztof Drajkopel – Bohdan Bieniek 0:6 / 4:6
259) Krzysztof Kapiszka – Dariusz Adamiuk 6:1 6:4
258) Tomasz Wawrzyn – Janusz Góralczyk 5:7 / 6:1 / 10:7
257) Edward Bieńkiewicz – Andrzej Domański 1:6 / 6:4 / 7:10
256) Piotr Ostaszyk – Witold Mocarski 2:6 / 1:6
255) Tomasz Święcki – Dariusz Turek 6:2 / 6:1
NIEDZIELA 26.06.2016
254) Marcin Rapacki – Zbigniew Żęgota 6:3 / 6:1
SOBOTA 25.06.2016
253) Robert Jurkiewicz – Edward Bieńkiewicz 2:6 / 2:6
252) Artur Stempień – Andrzej Domański 6:1 / 6:7 / 10:8
251) Krzysztof Kocięda – Krzysztof Szepioła 6:7 / 6:4 / 7:10
PIĄTEK 24.06.2016
250) Jakub Szwajkiewicz – Janusz Góralczyk rewanż 6:2 / 6:3
249) Jarosław Goszczycki – Arkadiusz Curulak 4:6 / 3:6
248) Piotr Kuck – Jarosław Krymski 5:7 / 3:6
247) Tomasz Kasietczuk – Tobiasz Sadowski 6:3 / 6:3
246) Krzysztof Szepioła – Jakub Połowianiuk 7:6 / 7:5
CZWARTEK 23.06.2016
245) Paweł Dąbrowski – Przemysław Wyszyński 6:4 / 6:4
244) Piotr Ostaszyk – Bohdan Bieniek 0:6 / 1:6
243) Witold Mocarski – Dariusz Niklewski 6:0 / 6:3
242) Michał Krysiński – Józef Pawluczuk 2:6 / 0:6
241) Janusz Truskowski – Dariusz Kopeć 6:2 / 6:2
240) Ireneusz Górski – Artur Stempień 6:0 / 6:3
239) Krzysztof Kocięda – Edward Bieńkiewicz 6:1 / 6:2
238) Bohdan Bieniek – Janusz Bil rewanż 6:0 / 6:1
ŚRODA 22.06.2016
237) Piotr Walczak – Wojciech Gębura 6:2 / 7:6
236) Józef Pawluczuk – Jarosław Goszczycki 6:0 / 6:1
235) Krzysztof Kapiszka – Adam Smoczyński rewanż 6:0 / 6:1
234) Piotr Walczak – Ireneusz Górski 6:2 / 0:6 / 4:10
233) Przemysław Kalinowski – Patryk Ciemięga 2:6 / 4:6
232) Tomasz Święcki – Piotr Ostaszyk 6:2 / 6:0
231) Bartłomiej Strot – Paweł Matracki rewanż 1:6 / 6:3 / 9:11
230) Janusz Góralczyk – Andrzej Kaliszewicz rewanż 6:4 / 4:6 / 5:10
229) Krzysztof Stypułkowski – Dariusz Turek 6:2 / 6:1
228) Krzysztof Drajkopel – Jan Koliwer 2:6 / 0:6
227) Ryszard Nowotka – Krzysztof Rapkowski 6:0 / krecz
226) Tomasz Wawrzyn – Janusz Truskowski 1:6 / 1:6
225) Piotr Gryszczuk – Łukasz Kujawa 3:6 / 0:6
224) Tomasz Kasietczuk – Witold Mocarski 7:5 / 4:6 / 9:11
PONIEDZIAŁEK 20.06.2016
223) Tomasz Święcki – Jan Koliwer 6:0 / 6:0
222) Łukasz Kujawa – Michał Aszkiełowicz 5:7 / 6:4 / 10:5
NIEDZIELA 19.06.2016
221) Bartłomiej Strot – Paweł Tetych 0:6 / 5:7
220) Piotr Gryszczuk – Dariusz Kopeć 6:3 / 6:1
219) Robert Pachucki – Paweł Matracki rewanż 6:0 / 6:4
218) Krzysztof Kocięda – Jakub Połowaniuk 2:6 / 2:6
217) Dariusz Niklewski – Janusz Bil 6:1 / 6:0
216) Andrzej Strot – Sebastian Gajlewicz 6:7 / 6:7
SOBOTA 18.06.2016
215) Piotr Walczak – Edward Bieńkiewicz 6:0 / 6:1
214) Piotr Walczak – Artur Stempień 6:2 / 6:1
213) Jakub Połowianiuk – Andrzej Domański rewanż 1:6 / 5:7
212) Adam Smoczyński – Jarosław Krymski rewanż 0:6 / 4:6
211) Jarosław Goszczycki – Dariusz Adamiuk 0:6 / 0:6
210) Wojciech Gębura – Zbigniew Dominik 5:7 / 7:6 / 10:8
209) Marcin Rapacki – Dariusz Kardaś 6:2 / 4:6 / 14:12
208) Przemysław Sowiński – Michał Zaworski 4:6 /2:6
PIĄTEK 17.06.2016
207) Ireneusz Górski – Mirosław Capłap 6:0 / 6:1
206) Patryk Ciemięga – Janusz Góralczyk 3:6 / 6:3 / 10:6
205) Marek Dzieńkowski – Marcin Rapacki 1:6 / 2:6
204) Zbigniew Żęgota – Paweł Dąbrowski 6:4 / 3:6 / 10:6
203) Janusz Wójcicki – Jakub Szwajkiewicz 0:6 / 3:6
CZWARTEK 16.06.2016
202) Sławomir Jaskółowski – Przemysław Kalinowski 1:6 / 2:6
201) Tomasz Święcki – Janusz Bil 6:4 / 1:6 / 10:4
ŚRODA 15.06.2016
200) Przemysław Sowiński – Piotr Kuck 7:5 / 3:6 / 10:1
199)Maciej Deja – Jarosław Goszczycki 6:3 / 7:6
198) Józef Pawluczuk – Jarosław Krymski 6:3 / 6:2
197) Andrzej Kaliszewicz – Michał Zaworski 4:6 / 2:6
196) Piotr Jasiński – Przemysław Wyszyński 6:1 / 7:5
195) Andrzej Strot – Tomasz Wawrzyn 3:6 / 6:7
WTOREK 14.06.2016
194) Dariusz Adamiuk – Grzegorz Borkowski 6:3 / 6:1
193) Krzysztof Kocięda – Zbigniew Dominik 6:4 / 7:6
192) Przemysław Sowiński – Sławomir Jaskółowski 7:5 / 6:4
191) Bartłomiej Strot – Dariusz Kopeć 6:4 / 6:0
PONIEDZIAŁEK 13.06.2016
190) Tomasz Trembicki – Marek Dzieńkowski 6:3 / 6:3
NIEDZIELA 12.06.2016
189) Witold Mocarski – Krzysztof Rapkowski 6:2 / 1:6 / 2:10
188) Dariusz Kardaś – Paweł Dąbrowski 7:5 / 4:6 / 12:10
187) Artur Stempień – Zbigniew Dominik 4:6 / 7:6 / 10:8
186) Kamil Bojarski – Jakub Szwajkiewicz 0:6 / 0:6
185) Bohdan Bieniek – Dariusz Turek 6:2 / 6:2
184) Zbigniew Żęgota – Michał Aszkiełowicz 6:0 / 6:1
183) Janusz Truskowski – Paweł Tetych 4:6 / 2:6
182) Sebastian Gajlewicz – Andrzej Kaliszewicz 2:6 / 3:6
181) Tomasz Kasietczuk – Tomasz Święcki 1:6 / 6:3 / 10:7
180) Andrzej Domański – Ireneusz Górski 6:7 / 6:4 / 11:9
179) Jakub Połowianiuk – Edward Bieńkiewicz 6:7 / 2:6
178) Przemysław Wojciechowicz – Grzegorz Borkowski 6:0 / 6:1
177) Patryk Ciemięga – Janusz Wójcicki 6:4 / 6:2
176) Janusz Bil – Tomasz Kasietczuk 5:7 /1:6
175) Piotr Walczak – Jakub Połowianiuk 6:1 / 6:2
174) Jarosław Goszczycki – Jarosław Krymski 3:6 / 3:6
173) Przemysław Sowiński – Janusz Góralczyk 6:4 / 7:6
SOBOTA 11.06.2016
172) Dariusz Adamiuk – Adam Smoczyński 6:4 / 6:2
171) Bohdan Bieniek – Dariusz Niklewski 4:6 / 6:2 / 10:5
170) Jarosław Krymski – Przemysław Wojciechowicz 6:2 / 4:6 / 10:6
169) Wojciech Gębura – Artur Stempień rewanż 6:3 / 7:6 / 7:2
CZWARTEK 09.06.2016
168) Andrzej Kaliszewicz – Radosław Gopaniuk 1:6 / 2:6
167) Janusz Truskowski – Łukasz Kujawa 7:6 / 6:1
166) Jakub Szwajkiewicz – Przemysław Kalinowski 6:1 / 6:1
165) Janusz Góralczyk – Sławomir Jaskółowski 0:6 / 7:6 / 8:10
164) Marcin Rapacki – Patryk Rusak 6:2 / 6:3
163) Józef Pawluczuk – Łukasz Sztych rewanż 6:7 / 6:1 / 10:4
162) Andrzej Strot – Patryk Ciemięga 0:6 / 4:6
ŚRODA 08.06.2016
161) Ireneusz Górski – Zbigniew Dominik 6:0 / 6:1
160) Ryszard Nowotka – Krzysztof Stypułkowski 6:1 / 6:3
WTOREK 07.06.2016
159) Marek Dzieńkowski – Łukasz Kujawa 6:4 / 6:2
158) Piotr Łojewski – Przemysław Wojciechowicz 3:6 / 2:6
157) Ireneusz Górski – Jakub Połowianiuk 6:1 / 6:0
156) Piotr Walczak – Mirosław Capłap 6:4 / 6:1
155) Dariusz Kardaś – Patryk Rusak 6:4 / 6:2
154) Dariusz Niklewski – Tomasz Kasietczuk 0:6 / 2:6
153) Andrzej Domański – Wojciech Gębura 6:4 / 6:1
PONIEDZIAŁEK 06.06.2016
152) Ryszard Nowotka – Tobiasz Sadowski 6:0 / 6:1
151) Łukasz Kujawa – Marcin Podliński 3:6 / 4:6
150) Bartłomiej Strot – Jakub Gorczewski 5:7 / 1:6
149) Bohdan Bieniek – Witold Mocarski 6:4 / 6:3
148) Krzysztof Rapkowski – Krzysztof Stypułkowski 6:2 / 6:2
147) Piotr Gryszczuk – Janusz Truskowski 6:7 / 2:6
146) Dariusz Turek – Dariusz Niklewski 2:6 / 2:6
145) Michał Zaworski – Przemysław Kalinowski 6:1 / 7:5
144) Zbigniew Dominik – Tomasz Osmański 6:2 / 6:3
NIEDZIELA 05.06.2016
143) Jakub Szwajkiewicz – Tomasz Wawrzyn 6:2 / 6:0
142) Piotr Ostaszyk – Krzysztof Drajkopel 6:0 / 1:6 / 12:14
141) Tomasz Rapińczuk – Janusz Truskowski 2:6 / 7:6 / 5:10
140) Patryk Rusak – Marcin Podliński 3:6 / 3:6
139) Patryk Rusak – Szymon Borowski 1:6 / 3:6
138) Artur Stempień – Michał Goszczycki 4:6 / 6:1 / 10:4
137) Robert Pachucki – Piotr Gryszczuk 3:6 / 7:6 / 9:11
136) Paweł Matracki – Paweł Tetych 2:6 / 2:6
135) Dariusz Kardaś – Zbigniew Żęgota 6:2 / 6:2
134) Tomasz Święcki – Tobiasz Sadowski 6:3 / 6:4
133) Sławomir Jaskółowski – Janusz Wójcicki 6:3 / 7:6
132) Jarosław Goszczycki – Krystian Topa 6:7 / 6:2 / 9:11
SOBOTA 04.06.2016
131) Adam Smoczyński – Łukasz Sztych 4:6 / 6:3 / 10:8
130) Janusz Wójcicki – Janusz Góralczyk 2:6 / 4:6
129) Patryk Ciemięga – Michał Zaworski 2:6 / 4:6
128) Piotr Walczak – Krzysztof Kocięda rewanż 6:3 / 6:1
127) Przemysław Sowiński – Andrzej Kaliszewicz 6:4 / 6:4
126) Grzegorz Borkowski – Robert Jurkiewicz 6:3 / 6:7 / 10:3
125) Artur Stempień – Wojciech Gębura 4:6 / 0:6
PIĄTEK 03.06.2016
124) Jan Koliwer – Tomasz Kasietczuk 5:7 / 5:7
123) Adam Smoczyński – Przemysław Wojciechowicz 5:7 / 1:6
122) Bartłomiej Strot – Tomasz Rapińczuk 2:6 / 1:6
121) Krzysztof Kocięda – Mirosław Capłap 7:6 / 6:4
120) Paweł Dąbrowski – Marek Dzieńkowski 6:3 / 6:1
CZWARTEK 02.06.2016
119) Krzysztof Kocięda – Wojciech Gębura rewanż 5:7 / 6:2 / 12:10
118) Tomasz Święcki – Witold Mocarski 6:0 / 7:6
117) Marcin Rapacki – Łukasz Kujawa 6:3 / 6:2
116) Jakub Szwajkiewicz – Sławomir Jaskółowski 6:2 / 6:2
115) Józef Pawluczuk – Łukasz Sztych 6:3 / 6:0
114) Bartosz Stempień – Patryk Rusak 6:3 / 6:4
113) Jarosław Krymski – Grzegorz Borkowski 7:5 / 6:1
112) Szymon Borowski – Paweł Dąbrowski 6:3 / 4:6 / 8:10
111) Krzysztof Kapiszka – Jarosław Goszczycki 6:1 / 6:0
ŚRODA 01.06.2016
110) Ryszard Nowotka – Bohdan Bieniek 6:2 / 6:0
WTOREK 31.05.2016
109) Andrzej Strot – Janusz Góralczyk 4:6 / 2:6
108) Krzysztof Kapiszka – Adam Smoczyński 6:1 / 6:0
PONIEDZIAŁEK 30.05.2016
107)Ryszard Nowotka – Tomasz Święcki 6:2 / 6:1
106) Dariusz Kardaś – Marcin Podliński 7:5 / 7:6
105) Krzysztof Sobieski – Jakub Gorczewski 6:4 / 6:7 / 5:10
104) Andrzej Domański – Krzysztof Kocięda 6:7 / 6:2 10:4
103) Przemysław Sowiński – Radosław Gopaniuk 1:6 / 2:6
102) Patryk Ciemięga – Tomasz Wawrzyn 6:2 / 6:1
101) Krzysztof Stypułkowski – Dariusz Niklewski 6:4 / 6:4
100) Bohdan Bieniek – Tobiasz Sadowski 6:1 / 6:4
99) Tomasz Kasietczuk – Dariusz Turek 6:1 / 6:4
98) Jakub Szwajkiewicz – Andrzej Kaliszewicz 6:0 / 6:1
NIEDZIELA 29.05.2016
97) Jan Koliwer – Piotr Ostaszyk 6:3 / 6:1
96) Krzysztof Kapiszka – Łukasz Sztych 6:1 / 6:2
95) Kamil Bojarski – Michał Zaworski 3:6 / 4:6
94) Krystian Topa – Przemysław Wojciechowicz 7:5 / 0:6 / 8:10
93) Marcin Rapacki – Paweł Dąbrowski 6:3 / 6:4
92) Jakub Połowianiuk – Artur Stempień 7:5 / 6:2
91) Janusz Wójcicki – Sebastian Gajlewicz 6:3 / 6:0
90) Paweł Tetych – Tomasz Rapińczuk 5:7 / 6:7
89) Krzysztof Szepioła – Andrzej Domański 1:6 /1:6
88) Andrzej Domański – Piotr Walczak 6:3 / 6:4
87)Piotr Gryszczuk – Bartłomiej Strot 6:0 / 6:3
86) Dariusz Turek – Janusz Bil 2:6 / 4:6
MECZE ROZEGRANE DO 28.05.2016 WŁĄCZNIE
85) Piotr Woike – Sebastian Gajlewicz 6:3 / 6:0
84) Piotr Woike – Przemysław Kalinowski 7:6 / 6:2
83) Piotr Woike – Janusz Wójcicki 6:2 / 6:4
82) Łukasz Kujawa – Paweł Tetych 6:3 / 6:2
81) Łukasz Kujawa – Bartłomiej Strot 6:1 / 6:0
80) Ryszard Nowotka – Witold Mocarski 6:3 / 6:7 / 10:6
79) Bohdan Bieniek – Janusz Bil 6:2 / 6:3
78) Krzysztof Kapiszka – Józef Pawluczuk 6:1 / 6:0
77) Józef Pawluczuk – Grzegorz Borkowski 6:3 / 4:6 / 10:1
76) Paweł Dąbrowski – Michał Aszkiełowicz 6:2 / 6:1
75) Michał Zaworski – Janusz Górlaczyk 6:1 / 6:4
74) Janusz Góralczyk – Andrzej Kaliszewicz 4:6 / 7:6 / 10:5
73) Paweł Dąbrowski – Patryk Rusak 6:1 / 6:0
72) Krzysztof Kapiszka – Jarosław Krymski 6:1 / 6:3
71) Przemysław Wyszyński – Patryk Rusak 6:3 / 3:6 / 10:3
70) Łukasz Kujawa – Tomasz Wawrzyn 6:0 / 6/2
69) Dariusz Niklewski – Piotr Ostaszyk 6:0 / 6:0
68) Paweł Tetych – Robert Pachucki 6:2 / 6:2
67) Jakub Szwajkiewicz – Michał Zaworski 6:2 / 6:1
66) Dariusz Adamiuk – Piotr Kuck 6:0 / 6:4
65) Jarosław Goszczycki – Adam Smoczyński 6:1 / 7:6
64) Dariusz Niklewski – Jan Koliwer 6:1 / 7:6
63) Piotr Ostaszyk – Krzysztof Stypułkowski 0:6 / 2:6
62) Piotr Kuck – Maciej Deja 6:2 / 6:1
61) Paweł Dąbrowski – Łukasz Kujawa 6:3 / 6:3
60) Piotr Woike – Andrzej Kaliszewicz 6:0 / 6:3
59) Dariusz Adamiuk – Przemysław Wojciechowicz 6:2 / 6:1
58) Jarosław Goszczycki – Piotr Łojewski 6:3 / 6:3
57) Piotr Gryszczuk – Tomasz Wawrzyn 6:2 / 6:1
56) Piotr Gryszczuk – Krzysztof Sobieski 6:1 / 7:5
55) Piotr Walczak – Michał Goszczycki 6:2 / 6:0
54) Patryk Ciemięga – Sławomir Jaskółowski 6:3 / 2:6 / 10:8
53) Adam Smoczyński – Piotr Łojewski 7:5 / 4:6 / 10:6
52) Jakub Połowianiuk – Andrzej Domański 4:6 / 1:6
51) Janusz Góralczyk – Piotr Woike 6:2 / 6:7 / 6:10
50) Bohdan Bieniek – Jan Koliwer 7:6 / 6:3
49) Bohdan Bieniek – Krzysztof Stypułkowski 6:4 / 6:7 / 4:10
48) Jarosław Krymski – Adam Smoczyński 6:3 / 4:6 / 10:5
47) Dariusz Kardaś – Przemysław Wyszyński 6:2 / 6:1
46) Dariusz Kardaś – Piotr Jasiński 6:3 / 6:4
45) Piotr Woike – Sławomir Jaskółowski 4:6 / 2:6
44) Piotr Kuck – Jakub Szwajkiewicz 1:6 / 2:6
43) Jan Koliwer – Dariusz Turek 6:3 / 6:0
42) Piotr Jasiński – Paweł Dąbrowski 4:6 / 3:6
41) Bartosz Stempień- Łukasz Kujasz 6:1 / 6:3
40) Ryszard Nowotka – Piotr Ostaszyk 6:2 / 6:0
39) Janusz Góralczyk – Jakub Szwajkiewicz 2:6 / 3:6
38) Michał Goszczycki – Jakub Połowianiuk 6:4 / 6:3
37) Krzysztof Kapiszka – Piotr Łojewski 6:0 / 6:2
36) Tobiasz Sadowski – Krzysztof Rapkowski 1:6 / 3:6
35) Krzysztof Kapiszka – Jarosław Krymski rewanż 6:2 / 6:1
34) Krzysztof Rapkowski – Bohdan Bieniek 6:0 / 6:2
33) Radosław Gopaniuk – Jakub Szwajkiewicz 1:6 / 6:4 / 7:10
32) Janusz Góralczyk – Sebastian Gajlewicz 6:4 / 4:6 / 10:6
31) Wojciech Gębura – Mirosław Capłap 6:4 / 7:6
30) Janusz Truskowski – Paweł Matracki 7:5 / 1:6 / 10:6
29) Tomasz Rapińczuk – Krzysztof Sobieski 6:4 / 6:3
28) Sławomir Jaskółowski – Andrzej Kaliszewicz 6:3 / 1:6 / 10:2
27) Bartłomiej Strot – Janusz Truskowski 3:6 / 6:3 / 10:7
26) Tobiasz Sadowski – Dariusz Turek 6:0 / 6:3
25) Piotr Woike – Piotr Kuck 6:4 / 6:4
24) Tomasz Trembicki – Łukasz Kujawa 6:1 / 6:3
23) Radosław Gopaniuk – Piotr Woike 7:5 / 2:6 / 11:9
22) Tomasz Święcki – Bohdan Bieniek – 7:6 / 1:6 / 10:8
21) Krzysztof Kapiszka – Przemysław Wojciechowicz 6:1 / 6:1
20) Witold Mocarski – Dariusz Turek 6:3 / 6:1
19) Andrzej Domański – Michał Goszczycki 6:0 / 6:2
18) Krzysztof Kocięda – Piotr Walczak 2:6 / 1:6
17) Ryszard Nowotka – Janusz Bil 6:2 / 6:0
16) Patryk Ciemięga – Piotr Kuck 6:2 / 6:3
15) Piotr Ostaszyk – Dariusz Turek 6:2 / 6:4
14) Maciej Deja – Przemysław Wojciechowicz 6:4 / 4:6 / 11:9
13) Janusz Bil – Piotr Ostaszyk 6:2 / 6:3
12) Tomasz Trembicki – Przemysław Wyszyński 7:5 / 6:0
11) Wojciech Gębura – Krzysztof Kocięda 3:6 / 6:4 / 5:10
10) Janusz Góralczyk – Przemysław Kalinowski 6:4 / 6:3
9) Paweł Matracki – Bartłomiej Strot 6:3 / 7:6
8) Andrzej Strot – Radosław Gopaniuk 2:6 / 2:6
7) Krzysztof Kapiszka – Maciej Deja 6:0 / 6:1
6) Krzysztof Kapiszka – Krystian Topa 6:0 / 6:0
5) Radosław Gopaniuk – Janusz Wójcicki 6:1 / 6:1
4) Zbigniew Dominik – Andrzej Domański 2:6 / 2:6
3) Paweł Matracki – Robert Pachucki 6:3 / 4:6 / 10:3
2) Andrzej Strot – Jakub Szwajkiewicz 6:3 / 0:6 / 8:10
1) Janusz Góralczyk – Piotr Kuck 6:2 / 6:4
Korty ruszyły – można przychodzić się rozgrzewać i przygotowywać do rozgrywek ligowych. Rozgrywki ligowe ruszają w piątek (06.05.2016r.). Do tego czasu poinformuję o wszystkich szczegółach.
Drodzy uczestnicy!
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ligą jestem zmuszony zrezygnować z grupy początkującej. Ostatecznie uczestnicy podzieleni są na 6 grup, każda po 15 osób. W celu zwiększenia motywacji zawodników, wprowadzam nową zasadę – awanse i spadki, która polegać będzie na tym, że po zakończeniu V edycji Ligi Tenisa Ziemnego 2016 czterech najlepszych zawodników z każdej grupy awansuje do grupy wyższej, natomiast czterech zawodników z ostatnimi miejscami w rankingu spada do grupy niższej w VI edycji Ligi Tenisa Ziemnego 2017. Zawodnicy z grupy zaawansowanej I nie awansują, natomiast zawodnicy z grupy średniozaawansowanej III nie spadają.
Sponsorami, którzy dołączyli do V edycji Ligi Tenisa Ziemnego 2016 są:
1) Hotel Anders, który ufundował: weekend w Hotelu Anders – 2 naclegi dla dwóch osób, ze śniadaniami i obiadokolacjami, korzystaniem ze wszystkich udogonień hotelu;
2) Karczma Warmińska, który ufundował: obiad w Karczmie Warmińskiej dla 2 os (o wartości do 100 zł);
3) Warmiolandia, który ufundował: 2 x karnet na 10 wejść do Warmiolandii(dwie lokalizacje w Olsztynie).
Kolejnym Sponsorem, który dołączył do V edycji Ligi Tenisa Ziemnego 2016 jest Restauracja Browar Zamkowy Młyn w Olsztynie, który ufundował imprezę zakończeniową dla wszystkich uczestników ligi przewidzianą na koncówkę października 2016 roku. Serdecznie dziękujemy!
1) Grill dla wszystkich uczestników na START SEZONU;
2) Zakończenie z podsumowaniem tegorocznych rozgrywek w Restauracji Browar Zamkowy Młyn w Olsztynie.
Ruszyły zapisy do V edycji Ligi Tenisa Ziemnego 2016. Zapisz się już dziś!!!
Przypomnijmy sobie rozgrywki ligowe z ubiegłego roku oraz jak się bawiliśmy na imprezie zakończeniowej w Restauracji Casablanca => Archiwum 2015.
W tym roku grupy będą 15 osobowe i gramy w systemie każdy z każdym – mecz/rewanż.
W tegorocznej V edycji Ligi Tenisa Ziemnego wystartują nowe grupy:
…wszystkich pasjonatów tenisa ziemnego w Nowym 2016 Roku!!!
– Akademia Tenisa Ziemnego Krzysztof Malinowski
– Vianor i Klinika Koła
– English Perfect
– Centrum treningu personalnego i fizjoterapii
– Podłogarnia
– Medicine Everyday Therapy
– Paxer
– Kuck Zegarki i Biżuteria
– Meblolux Olsztyn
– Firma Dystrybucyjna KABANOS
– Dabro Geodezja
– Restauracja Casablanca
– Auto Serwis Stempień
– Kraina Zdrowego Uśmiechu
– Max Usługa
– Matraccy Fryzjerstwo
– Olpol Wawrzyn
– Krysgum Wyza
– Akademia Nauki
– Browar Zamkowy Młyn
– Hotel Anders
– Karczma Warmińska
– Warmiolandia
SPRAWDŹ => Lista nagród w Lidze Tenisa Ziemnego 2016!!!
Wszystkim sponsorom serdecznie dziękuję. Ponadto informuję, że w każdej chwili można dołączyć do grona sponsorów Ligi Tenisa Ziemnego 2016. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Kontakt
Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl
Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.
Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.