Wyniki Liga Zimowa 2020/2021

253) Piątek 26.02.2021 / 10:30 (Grupa B)Grzegorz Bogdański - Rafał Wołodkowicz zakończony 6:1 / 6:0
252) Piątek 26.02.2021 / 19:00 (Grupa B)Grzegorz Bogdański - Rafał Rojek zakończony 6:0 / 6:2
251) Piątek 26.02.2021 / 17:00 (Grupa B)Ireneusz Górski - Bartosz Tomaszek zakończony 5:7 / 6:2 / 10:6
250) Piątek 26.02.2021 / 12:00 (Grupa B)Grzegorz Walczak - Ireneusz Górski zakończony 6:4 / 6:4
249) Piątek 26.02.2021 / 20:15 (Grupa A)Janusz Góralczyk - Sebastian Podlecki zakończony 1:6 / 6:2 / 10:8
248) Piątek 26.02.2021 / 09:00 (Grupa B)Ireneusz Górski - Ryszard Miśków zakończony 6:3 / 6:2
247) Piątek 26.02.2021 / 20:00 (Grupa A)Cezary Mróz - Michał Kątek zakończony 6:1 / 6:1
246) Piątek 26.02.2021 / 09:00 (Grupa B)Rafał Wołodkowicz - Bartosz Tomaszek zakończony 6:0 / 6:3
245) Piątek 26.02.2021 / 14:00 (Grupa A)Radosław Gopaniuk - Michał Kątek zakończony 6:4 / 7:6 (7:5)
244) Piątek 26.02.2021 / 18:30 (Grupa A)Łukasz Kujawa - Cezary Mróz zakończony 6:2 / 6:1
243) Piątek 26.02.2021 / 07:15 (Grupa B)Grzegorz Walczak - Rafał Wołodkowicz zakończony nie podano wyniku!
242) Piątek 26.02.2021 / 20:00 (Grupa B)Krzysztof Kocięda - Cezary Kisiel zakończony 6:4 / 6:1
241) Piątek 26.02.2021 / 09:00 (Grupa B)Ireneusz Górski - Ryszard Miśków zakończony 4:6 / 1:6
240) Piątek 26.02.2021 / 17:00 (Grupa A)Cezary Mróz - Sebastian Sowiński zakończony 6:7 (5:7) / 6:1 / 8:10
239) Piątek 26.02.2021 / 09:00 (Grupa A)Radosław Gopaniuk - Michał Kątek zakończony 6:1 / 6:4
238) Piątek 26.02.2021 / 19:00 (Grupa A)Sebastian Sowiński - Marcin Majewski zakończony 4:6 / 1:6
237) Piątek 26.02.2021 / 18:30 (Grupa A)Łukasz Kujawa - Jakub Szwajkiewicz zakończony 6:2 / 5:7 / 10:2
236) Piątek 26.02.2021 / 17:00 (Grupa A)Kamil Bojarski - Łukasz Kujawa zakończony 2:6 / 1:6
235) Piątek 26.02.2021 / 15:00 (Grupa B)Ireneusz Górski - Cezary Kisiel zakończony 6:0 / 6:0
234) Piątek 26.02.2021 / 08:00 (Grupa A)Sebastian Podlecki - Michał Kątek krecz 0:6 / 0:6
233) Piątek 26.02.2021 / 20:30 (Grupa B)Grzegorz Bogdański - Grzegorz Walczak zakończony 6:2 / 6:3
232) Piątek 26.02.2021 / 21:15 (Grupa A)Marcin Majewski - Sebastian Sowiński zakończony 6:3 / 6:3
231) Piątek 26.02.2021 / 20:00 (Grupa B)Piotr Kuck - Cezary Kisiel zakończony 6:1 / 6:2
230) Piątek 26.02.2021 / 16:00 (Grupa A)Cezary Mróz - Michał Kątek zakończony 6:4 / 6:3
229) Piątek 26.02.2021 / 07:30 (Grupa B)Ryszard Miśków - Rafał Wołodkowicz zakończony 7:6 (7:5) / 3:2
228) Piątek 26.02.2021 / 18:00 (Grupa A)Łukasz Kujawa - Cezary Mróz zakończony 7:5 / 6:1
227) Piątek 26.02.2021 / 13:00 (Grupa B)Ireneusz Górski - Adrian Pietnoczka zakończony 6:0 / 6:1
226) Piątek 26.02.2021 / 18:30 (Grupa A)Łukasz Kujawa - Arkadiusz Szymoszyn zakończony 6:3 / 6:4
225) Piątek 26.02.2021 / 19:00 (Grupa B)Grzegorz Walczak - Cezary Kisiel zakończony 7:6 (7:4) / 6:1
224) Piątek 26.02.2021 / 19:00 (Grupa A)Sebastian Podlecki - Janusz Góralczyk zakończony 6:2 / 1:6 / 10:8
223) Piątek 26.02.2021 / 18:30 (Grupa B)Grzegorz Walczak - Adrian Pietnoczka zakończony 6:2 / 6:1
222) Piątek 26.02.2021 / 18:50 (Grupa A)Łukasz Kujawa - Janusz Góralczyk zakończony 6:2 / 6:1
221) Piątek 26.02.2021 / 17:30 (Grupa A)Łukasz Kujawa - Arkadiusz Szymoszyn zakończony 6:1 / 6:2
220) Piątek 26.02.2021 / 16:00 (Grupa B)Cezary Kisiel - Adrian Pietnoczka zakończony 6:3 / 3:6 / 10:8
219) Piątek 26.02.2021 / 10:45 (Grupa A)Michał Kątek - Sebastian Sowiński zakończony 3:6 / 7:5 / 11:13
218) Piątek 26.02.2021 / 09:00 (Grupa A)Marcin Majewski - Sebastian Podlecki zakończony 6:4 / 6:3
217) Piątek 26.02.2021 / 07:30 (Grupa B)Grzegorz Bogdański - Krzysztof Kocięda zakończony 6:1 / 6:0
216) Piątek 26.02.2021 / 08:00 (Grupa A)Michał Kątek - Sebastian Podlecki zakończony 6:3 / 6:3
215) Piątek 26.02.2021 / 21:00 (Grupa A)Sebastian Sowiński - Michał Kątek zakończony 5:7 / 1:6
214) Piątek 26.02.2021 / 20:00 (Grupa B)Grzegorz Bogdański - Cezary Kisiel zakończony 6:0 / 6:0
213) Piątek 26.02.2021 / 18:00 (Grupa A)Łukasz Kujawa - Marcin Majewski zakończony 6:4 / 6:3
212) Piątek 26.02.2021 / 18:00 (Grupa B)Cezary Kisiel - Rafał Rojek zakończony 0:6 / 0:6
211) Piątek 26.02.2021 / 09:00 (Grupa B)Rafał Wołodkowicz - Grzegorz Walczak zakończony nie podano wyniku!
210) Piątek 26.02.2021 / 14:00 (Grupa A)Cezary Mróz - Marcin Majewski zakończony 0:6 / 5:7
209) Piątek 26.02.2021 / 14:00 (Grupa B)Bartosz Tomaszek - Adrian Pietnoczka zakończony 6:4 / 6:4
208) Piątek 26.02.2021 / 21:00 (Grupa B)Cezary Kisiel - Bartosz Tomaszek zakończony 3:6 / 3:6
207) Piątek 26.02.2021 / 21:00 (Grupa B)Grzegorz Bogdański - Adrian Pietnoczka zakończony 6:0 / 6:0
206) Piątek 26.02.2021 / 20:00 (Grupa A)Michał Kątek - Arkadiusz Szymoszyn zakończony 0:6 / 6:4 / 10:2
205) Piątek 26.02.2021 / 20:00 (Grupa A)Bartosz Skała - Wojciech Ratyński zakończony 6:1 / 6:2
204) Piątek 26.02.2021 / 18:45 (Grupa A)Bartosz Skała - Michał Kątek zakończony 6:0 / 6:1


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.