Wyniki Liga Zimowa 2019/2020

277) Sobota 22.02.2020 / 07:00 (Grupa B)Sebastian Podlecki - Adam Smoczyński zakończony6:3 / 6:3
276) Piątek 21.02.2020 / 20:30 (Grupa C)Wojciech Ratyński - Cezary Kisiel zakończony6:2 / 6:1
275) Piątek 21.02.2020 / 08:30 (Grupa B)Sebastian Podlecki - Piotr Kuck zakończony6:2 / 6:3
274) Piątek 21.02.2020 / 07:00 (Grupa C)Marek Aniołkowski - Adrian Pietnoczka zakończony4:6 / 4:6
273) Czwartek 20.02.2020 / 20:30 (Grupa A)Cezary Mróz - Mirosław Piotrowski zakończony6:1 / 6:0
272) Czwartek 20.02.2020 / 08:30 (Grupa C)Łukasz Bogacz - Mariusz Jabłoński zakończony4:6 / 2:6
271) Czwartek 20.02.2020 / 07:00 (Grupa C)Wojciech Ratyński - Rafał Wołodkowicz zakończony6:2 / 6:4
270) Środa 19.02.2020 / 21:00 (Grupa B)Piotr Kuck - Ryszard Miśków zakończony6:3 / 6:7 (6:8) / 10:4
269) Środa 19.02.2020 / 21:00 (Grupa B)Marcin Majewski - Tomasz Pisarski zakończony6:1 / 6:3
268) Wtorek 18.02.2020 / 21:00 (Grupa B)Tomasz Gryglicki - Tomasz Pisarski zakończony6:4 / 7:6 (8:6)
267) Poniedziałek 17.02.2020 / 19:00 (Grupa A)Hubert Sobieski - Piotr Walczak zakończony6:3 / 6:1
266) Poniedziałek 17.02.2020 / 07:30 (Grupa C)Marek Aniołkowski - Rafał Wołodkowicz zakończony0:6 / 1:6
265) Niedziela 16.02.2020 / 20:00 (Grupa C)Mariusz Jabłoński - Wojciech Ratyński zakończony3:6 / 4:6
264) Niedziela 16.02.2020 / 19:00 (Grupa B)Piotr Kuck - Edward Bieńkiewicz zakończonynie podano wyniku!
263) Niedziela 16.02.2020 / 12:45 (Grupa B)Tomasz Pisarski - Mariusz Wesołowski zakończony2:6 / 2:6
262) Niedziela 16.02.2020 / 10:50 (Grupa C)Adam Jabłoński - Marcin Szewczyk zakończony6:4 / 6:3
261) Niedziela 16.02.2020 / 09:00 (Grupa C)Sebastian Gajlewicz - Cezary Kisiel zakończony6:4 / 6:1
260) Sobota 15.02.2020 / 13:45 (Grupa A)Hubert Sobieski - Jacek Romański zakończony6:2 / 6:3
259) Sobota 15.02.2020 / 12:45 (Grupa A)Hubert Sobieski - Jacek Romański zakończony6:2 / 6:3
258) Sobota 15.02.2020 / 11:00 (Grupa A)Mirosław Piotrowski - Piotr Walczak zakończony1:6 / 6:2 / 10:8
257) Piątek 14.02.2020 / 08:00 (Grupa C)Mariusz Jabłoński - Marek Aniołkowski zakończony6:2 / 6:2
256) Czwartek 13.02.2020 / 20:30 (Grupa C)Adam Jabłoński - Łukasz Bogacz zakończony6:1 / 6:2
255) Środa 12.02.2020 / 21:00 (Grupa B)Michał Kątek - Tomasz Pisarski zakończony6:2 / 6:0
254) Środa 12.02.2020 / 08:00 (Grupa C)Adam Jabłoński - Marek Aniołkowski zakończony6:0 / 6:1
253) Wtorek 11.02.2020 / 12:00 (Grupa C)Mariusz Jabłoński - Bartłomiej Rzeszowski zakończony6:4 / 7:5
252) Poniedziałek 10.02.2020 / 21:30 (Grupa C)Łukasz Bogacz - Adam Jabłoński zakończony0:6 / 0:6
251) Poniedziałek 10.02.2020 / 20:00 (Grupa A)Leszek Winiarski - Piotr Walczak zakończony6:2 / 6:1
250) Niedziela 09.02.2020 / 20:00 (Grupa B)Arkadiusz Sztandera - Edward Bieńkiewicz zakończony4:6 / 6:3 / 9:11
249) Niedziela 09.02.2020 / 16:00 (Grupa C)Adam Jabłoński - Adrian Pietnoczka zakończony6:0 / 6:3
248) Sobota 08.02.2020 / 11:00 (Grupa A)Hubert Sobieski - Rafał Szarejko zakończony6:0 / 6:1
247) Piątek 07.02.2020 / 20:30 (Grupa A)Radosław Gopaniuk - Jacek Romański zakończony7:5 / 6:2
246) Piątek 07.02.2020 / 08:00 (Grupa C)Rafał Wołodkowicz - Marek Aniołkowski zakończony6:1 / 6:0
245) Czwartek 06.02.2020 / 19:00 (Grupa B)Piotr Kuck - Tomasz Pisarski zakończony6:2 / 4:6 / 7:10
244) Środa 05.02.2020 / 21:10 (Grupa B)Adam Smoczyński - Tomasz Pisarski zakończony6:4 / 6:4
243) Środa 05.02.2020 / 19:30 (Grupa C)Marcin Szewczyk - Bartłomiej Rzeszowski zakończony2:6 / 6:1 / 6:10
242) Środa 05.02.2020 / 08:00 (Grupa C)Marek Aniołkowski - Mariusz Jabłoński zakończony0:6 / 1:6
241) Niedziela 02.02.2020 / 20:40 (Grupa B)Edward Bieńkiewicz - Tomasz Pisarski zakończony6:4 / 6:4
240) Niedziela 02.02.2020 / 19:00 (Grupa B)Piotr Kuck - Mariusz Wesołowski zakończony5:7 / 1:6
239) Niedziela 02.02.2020 / 15:20 (Grupa C)Adam Jabłoński - Rafał Wołodkowicz zakończony6:3 / 6:4
238) Niedziela 02.02.2020 / 11:00 (Grupa C)Cezary Kisiel - Łukasz Bogacz zakończony5:7 / 4:6
237) Sobota 01.02.2020 / 13:00 (Grupa C)Marcin Szewczyk - Adrian Pietnoczka zakończony5:7 / 6:1 / 10:8
236) Piątek 31.01.2020 / 20:30 (Grupa B)Piotr Kuck - Marcin Majewski zakończony3:6 / 0:6
235) Piątek 31.01.2020 / 20:00 (Grupa C)Cezary Kisiel - Mariusz Jabłoński zakończony2:6 / 0:6
234) Piątek 31.01.2020 / 14:30 (Grupa C)Bartosz Tomaszek - Bartłomiej Rzeszowski zakończony6:4 / 6:4
233) Czwartek 30.01.2020 / 20:00 (Grupa B)Marcin Majewski - Tomasz Pisarski zakończony6:1 / 6:2
232) Czwartek 30.01.2020 / 20:00 (Grupa C)Łukasz Bogacz - Adrian Pietnoczka zakończony1:6 / 4:6
231) Czwartek 30.01.2020 / 18:00 (Grupa A)Radosław Gopaniuk - Leszek Winiarski zakończony4:6 / 6:1 / 10:8
230) Czwartek 30.01.2020 / 08:15 (Grupa B)Sebastian Podlecki - Ryszard Miśków zakończony3:6 / 7:6 (7:5) / 10:8
229) Wtorek 28.01.2020 / 17:20 (Grupa B)Mariusz Wesołowski - Tomasz Pisarski zakończony6:1 / 6:4
228) Poniedziałek 27.01.2020 / 18:30 (Grupa A)Cezary Mróz - Leszek Winiarski zakończony6:7 (4:7) / 6:3 / 7:10


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.