Wyniki Liga Letnia 2019

1058) Poniedziałek 21.10.2019 / 13:00 (Średniozaawansowana III)Janusz Syczyło - Arkadiusz Fudali krecz6:0 / 6:0
1057) Niedziela 20.10.2019 / 14:30 (Zaawansowana II)Adam Fiedorowicz - Marcin Kuś zakończony7:5 / 6:4
1056) Niedziela 20.10.2019 / 12:00 (Zaawansowana II)Adam Fiedorowicz - Paweł Wołodkowicz zakończony6:4 / 6:4
1055) Niedziela 20.10.2019 / 09:00 (Średniozaawansowana I)Piotr Kuck - Michał Uchman zakończony6:2 / 2:6 / 11:9
1054) Niedziela 20.10.2019 / 16:00 (Zaawansowana I)Marcin Podliński - Marek Roszkowski zakończony5:7 / 1:6
1053) Niedziela 20.10.2019 / 14:00 (Zaawansowana III)Arkadiusz Curulak - Przemysław Wojciechowicz zakończony7:6 (13:11) / 7:6 (9:7)
1052) Niedziela 20.10.2019 / 15:00 (Zaawansowana I)Bartosz Stempień - Zbigniew Żęgota zakończony7:5 / 6:4
1051) Sobota 19.10.2019 / 11:00 (Zaawansowana II)Jakub Szwajkiewicz - Adam Fiedorowicz zakończony6:3 / 6:0
1050) Sobota 19.10.2019 / 10:00 (Zaawansowana I)Marek Roszkowski - Bartosz Stempień zakończony6:4 / 6:2
1049) Piątek 18.10.2019 / 13:00 (Średniozaawansowana IV)Adam Mioduszewski - Jerzy Drzazga zakończony6:2 / 7:5
1048) Piątek 18.10.2019 / 15:00 (Zaawansowana II)Radosław Gopaniuk - Adam Fiedorowicz zakończony4:6 / 2:6
1047) Piątek 18.10.2019 / 08:00 (Zaawansowana I)Marek Roszkowski - Marcin Podliński zakończony6:1 / 6:0
1046) Czwartek 17.10.2019 / 16:15 (Zaawansowana I)Marek Roszkowski - Paweł Dąbrowski zakończony6:2 / 6:0
1045) Czwartek 17.10.2019 / 14:30 (Zaawansowana I)Marek Roszkowski - Bartosz Stempień zakończony6:2 / 6:2
1044) Czwartek 17.10.2019 / 14:30 (Zaawansowana I)Dariusz Kardaś - Marcin Podliński zakończony5:7 / 4:6
1043) Środa 16.10.2019 / 16:00 (Zaawansowana I)Marek Roszkowski - Piotr Kowalski zakończony6:0 / 6:1
1042) Środa 16.10.2019 / 14:00 (Zaawansowana I)Marek Roszkowski - Dariusz Kardaś zakończony6:2 / 6:4
1041) Środa 16.10.2019 / 15:30 (Zaawansowana II)Marek Dzieńkowski - Paweł Wołodkowicz zakończony6:2 / 6:3
1040) Wtorek 15.10.2019 / 18:30 (Średniozaawansowana II)Tobiasz Marciniuk - Krzysztof Kocięda zakończony6:1 / 6:1
1039) Wtorek 15.10.2019 / 16:00 (Średniozaawansowana III)Mariusz Wesołowski - Piotr Łojewski zakończony7:5 / 6:4
1038) Wtorek 15.10.2019 / 16:00 (Zaawansowana II)Artur Zientek - Paweł Wołodkowicz zakończony6:3 / 6:1
1037) Wtorek 15.10.2019 / 08:00 (Zaawansowana I)Marek Roszkowski - Krzysztof Kapiszka zakończony6:1 / 6:1
1036) Wtorek 15.10.2019 / 08:00 (Zaawansowana I)Bartosz Stempień - Dariusz Kardaś zakończony6:3 / 7:5
1035) Wtorek 15.10.2019 / 13:00 (Średniozaawansowana IV)Łukasz Bogacz - Krzysztof Szepioła zakończony0:6 / 4:6
1034) Poniedziałek 14.10.2019 / 16:00 (Zaawansowana I)Bartosz Stempień - Dariusz Kardaś zakończony6:1 / 6:3
1033) Poniedziałek 14.10.2019 / 10:00 (Średniozaawansowana I)Marek Siudak - Michał Uchman zakończony6:1 / 6:2
1032) Poniedziałek 14.10.2019 / 17:00 (Średniozaawansowana II)Krzysztof Kocięda - Bartosz Tomaszek zakończony6:3 / 6:4
1031) Poniedziałek 14.10.2019 / 12:00 (Zaawansowana II)Hubert Sobieski - Marek Dzieńkowski zakończony6:4 / 2:6 / 10:12
1030) Poniedziałek 14.10.2019 / 15:00 (Średniozaawansowana I)Wojciech Gębura - Piotr Kuck zakończony6:3 / 6:4
1029) Poniedziałek 14.10.2019 / 17:00 (Zaawansowana I)Piotr Gryszczuk - Marek Roszkowski zakończony1:6 / 2:6
1028) Niedziela 13.10.2019 / 17:00 (Zaawansowana II)Hubert Sobieski - Paweł Wołodkowicz zakończony6:3 / 4:6 / 10:4
1027) Niedziela 13.10.2019 / 15:00 (Średniozaawansowana II)Tobiasz Marciniuk - Rafał Wołodkowicz zakończony6:2 / 6:1
1026) Niedziela 13.10.2019 / 15:00 (Zaawansowana III)Michał Korwek - Przemysław Wojciechowicz zakończony6:3 / 6:2
1025) Niedziela 13.10.2019 / 15:30 (Zaawansowana I)Bartosz Stempień - Piotr Kowalski zakończony6:0 / 6:0
1024) Niedziela 13.10.2019 / 13:00 (Zaawansowana I)Piotr Gryszczuk - Zbigniew Żęgota zakończony1:6 / 3:6
1023) Niedziela 13.10.2019 / 09:30 (Średniozaawansowana II)Krzysztof Kocięda - Jarosław Krymski zakończony0:6 / 1:6
1022) Niedziela 13.10.2019 / 09:00 (Średniozaawansowana IV)Cezary Kisiel - Łukasz Bogacz zakończony6:4 / 7:6 (7:2)
1021) Sobota 12.10.2019 / 14:30 (Zaawansowana I)Bartosz Stempień - Zbigniew Żęgota zakończony6:1 / 6:3
1020) Sobota 12.10.2019 / 13:00 (Zaawansowana I)Bartosz Stempień - Piotr Gryszczuk zakończony6:2 / 7:5
1019) Niedziela 29.09.2019 / 15:00 (Średniozaawansowana IV)Jerzy Drzazga - Krzysztof Kocięda zakończony2:6 / 0:6
1018) Piątek 27.09.2019 / 17:30 (Zaawansowana III)Jan Koliwer - Przemysław Wojciechowicz zakończony7:5 / 7:6 (8:6)
1017) Piątek 27.09.2019 / 17:15 (Średniozaawansowana III)Piotr Łojewski - Marcin Szewczyk zakończony6:3 / 0:6 / 13:11
1016) Piątek 27.09.2019 / 16:30 (Zaawansowana I)Dariusz Kardaś - Marcin Podliński zakończony3:6 / 6:7 (4:7)
1015) Piątek 27.09.2019 / 16:00 (Średniozaawansowana II)Sebastian Podlecki - Marcin Majewski zakończony7:6 (7:4) / 4:6 / 10:8
1014) Piątek 27.09.2019 / 15:30 (Średniozaawansowana III)Sebastian Gajlewicz - Mirosław Capłap zakończony5:7 / 6:4 / 8:10
1013) Piątek 27.09.2019 / 12:00 (Zaawansowana II)Radosław Gopaniuk - Hubert Sobieski zakończony4:6 / 1:6
1012) Piątek 27.09.2019 / 11:00 (Średniozaawansowana I)Janusz Bil - Piotr Kuck zakończony6:0 / 6:4
1011) Piątek 27.09.2019 / 10:00 (Zaawansowana II)Marek Dzieńkowski - Marcin Kuś zakończony6:1 / 6:3
1010) Piątek 27.09.2019 / 09:00 (Średniozaawansowana IV)Łukasz Bogacz - Tomasz Ostrowski zakończony0:6 / 2:6
1009) Piątek 27.09.2019 / 08:00 (Średniozaawansowana I)Kamil Bojarski - Marek Siudak zakończony2:6 / 1:6


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.