Wyniki Liga Lato 2024

368) Wtorek 25.06.2024 / 16:30 (Średniozaawansowana I)Adrian Pietnoczka - Tomasz Iwaniów zakończony 0:6 / 4:6
366) Wtorek 25.06.2024 / 17:20 (Średniozaawansowana IV)Piotr Jankowski - Michał Zwada zakończony nie podano wyniku!
365) Wtorek 25.06.2024 / 15:30 (Średniozaawansowana III)Adam Raducha - Juliusz Mićko zakończony 7:6 (7:3) / 4:6 / 8:10
364) Wtorek 25.06.2024 / 17:00 (Kobiety - Średniozaawansowana I)Olga Kujawa - Emilia Kulmaczewska zakończony nie podano wyniku!
362) Wtorek 25.06.2024 / 17:00 (Średniozaawansowana II)Mirosław Capłap - Dawid Czerniawski zakończony 0:6 / 1:6
360) Wtorek 25.06.2024 / 17:00 (Zaawansowana II)Marcin Majewski - Bartłomiej Strot zakończony 2:6 / 6:2 / 10:6
358) Poniedziałek 24.06.2024 / 18:30 (Średniozaawansowana I)Piotr Zabiełło - Rafał Wołodkowicz zakończony 6:1 / 6:2
357) Poniedziałek 24.06.2024 / 19:00 (Średniozaawansowana III)Michał Kądzioła - Michał Trojanowski zakończony 6:2 / 6:2
356) Poniedziałek 24.06.2024 / 19:00 (Średniozaawansowana III)Marek Miklas - Paweł Tołoczko zakończony nie podano wyniku!
355) Poniedziałek 24.06.2024 / 18:30 (Zaawansowana II)Radosław Gopaniuk - Józef Pawluczuk zakończony 4:6 / 3:6
354) Poniedziałek 24.06.2024 / 19:00 (Zaawansowana I)Kamil Cyganiuk - Przemysław Zieliński zakończony 6:4 / 4:6 / 8:10
353) Poniedziałek 24.06.2024 / 19:00 (Zaawansowana III)Adam Smoczyński - Kamil Piotrkowski zakończony 6:2 / 4:6 / 10:5
352) Poniedziałek 24.06.2024 / 17:00 (Kobiety - Zaawansowana)Dorota Cyganiuk - Małgorzata Kalinowska zakończony 6:3 / 6:2
351) Poniedziałek 24.06.2024 / 18:00 (Kobiety - Zaawansowana)Wioleta Dubilas - Joanna Węgrzyn zakończony 6:4 / 6:1
350) Poniedziałek 24.06.2024 / 16:00 (Kobiety - Średniozaawansowana II)Paulina Czerniawska - Elżbieta Szajkowska zakończony 3:6 / 3:6
349) Poniedziałek 24.06.2024 / 16:00 (Kobiety - Zaawansowana)Agnieszka Stempień - Julia Płocharczyk zakończony 6:1 / 2:6 / 4:10
348) Poniedziałek 24.06.2024 / 09:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Krzysztof Bachmura - Marian Stempniak zakończony 6:1 / 6:1
347) Niedziela 23.06.2024 / 17:00 (Kobiety - Zaawansowana)Judyta Filar-Pieczkowska - Dorota Cyganiuk zakończony nie podano wyniku!
346) Niedziela 23.06.2024 / 09:30 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Leszek Winiarski - Mirosław Piotrowski zakończony 7:5 / 6:4
345) Niedziela 23.06.2024 / 09:00 (Średniozaawansowana I)Alessandro Lot - Łukasz Kamiński zakończony 1:6 / 7:6 (7:4) / 10:8
344) Niedziela 23.06.2024 / 09:00 (Kobiety - Średniozaawansowana II)Paulina Czerniawska - Alicja Skuriat-Pośpiech zakończony 0:6 / 0:6
343) Niedziela 23.06.2024 / 19:00 (Zaawansowana I)Kamil Cyganiuk - Maciej Lasocki zakończony 6:2 / 6:4
342) Niedziela 23.06.2024 / 16:00 (Średniozaawansowana IV)Grzegorz Staranowicz - Łukasz Urbaniec zakończony 5:7 / 0:6
341) Niedziela 23.06.2024 / 12:00 (Średniozaawansowana II)Patryk Tyszka - Tomasz Ostrowski zakończony 5:7 / 6:1 / 10:6
340) Niedziela 23.06.2024 / 09:00 (Średniozaawansowana IV)Rafał Molestak - Adam Mioduszewski zakończony 6:1 / 6:1
339) Niedziela 23.06.2024 / 16:00 (Średniozaawansowana III)Juliusz Mićko - Szymon Wierzchowski zakończony 6:2 / 6:2
338) Niedziela 23.06.2024 / 11:00 (Średniozaawansowana IV)Tomasz Szmitkowski - Mateusz Żurek zakończony 6:1 / 6:1
337) Niedziela 23.06.2024 / 09:00 (Średniozaawansowana III)Adam Raducha - Jakub Półtorak zakończony 7:6 (11:9) / 6:2
336) Niedziela 23.06.2024 / 18:00 (Zaawansowana III)Maciej Grypiński - Sebastian Sowiński zakończony 6:2 / 6:2
335) Niedziela 23.06.2024 / 16:00 (Średniozaawansowana I)Krzysztof Winiarski - Adrian Pietnoczka zakończony 3:6 / 4:6
334) Niedziela 23.06.2024 / 12:00 (Średniozaawansowana I)Tomasz Iwaniów - Dawid Czerniawski zakończony 6:3 / 1:6 / 3:10
333) Niedziela 23.06.2024 / 09:00 (Średniozaawansowana II)Karol Grochowalski - Bartosz Tomaszek zakończony 7:6 (7:5) / 6:7 (3:7) / 10:6
332) Niedziela 23.06.2024 / 17:00 (Zaawansowana II)Tomasz Czernow-Grajewski - Arkadiusz Szymoszyn zakończony 2:6 / 4:6
331) Niedziela 23.06.2024 / 15:30 (Zaawansowana II)Jacek Romański - Grzegorz Gosk zakończony 2:6 / 7:6 (7:4) / 10:7
330) Niedziela 23.06.2024 / 09:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Tomasz Gryglicki - Krzysztof Bachmura zakończony nie podano wyniku!
329) Sobota 22.06.2024 / 12:30 (Średniozaawansowana IV)Rafał Molestak - Piotr Jankowski zakończony 6:1 / 6:0
328) Sobota 22.06.2024 / 12:30 (Średniozaawansowana III)Jakub Półtorak - Łukasz Zdanowicz zakończony 2:6 / 1:6
327) Sobota 22.06.2024 / 12:30 (Średniozaawansowana III)Adam Raducha - Michał Kądzioła zakończony 1:6 / 4:6
326) Sobota 22.06.2024 / 08:00 (Średniozaawansowana I)Łukasz Kamiński - Piotr Zabiełło zakończony 2:6 / 7:6 (9:7) / 5:10
325) Sobota 22.06.2024 / 08:30 (Zaawansowana III)Artur Stempień - Adam Smoczyński zakończony nie podano wyniku!
324) Piątek 21.06.2024 / 19:00 (Kobiety - Średniozaawansowana II)Alicja Skuriat-Pośpiech - Emilia Wasilewska - Smółka zakończony 6:2 / 5:7 / 10:5
323) Piątek 21.06.2024 / 19:00 (Zaawansowana I)Sebastian Mojsik - Grzegorz Bogdański zakończony 6:2 / 4:6 / 12:10
322) Piątek 21.06.2024 / 12:20 (Zaawansowana I)Wojciech Ratyński - Adam Molenda zakończony 6:4 / 7:6 (7:1)
321) Piątek 21.06.2024 / 18:00 (Zaawansowana I)Cezary Bossowski - Przemysław Zieliński zakończony 2:6 / 4:6
320) Piątek 21.06.2024 / 12:45 (Zaawansowana II)Radosław Gopaniuk - Grzegorz Gosk zakończony 4:6 / 6:0 / 11:9
319) Piątek 21.06.2024 / 18:00 (Średniozaawansowana III)Kamil Kaczyński - Łukasz Zdanowicz zakończony 7:5 / 6:1
318) Piątek 21.06.2024 / 11:50 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Sergiusz Nawrocki - Ryszard Jabłoński zakończony 1:6 / 0:6
317) Czwartek 20.06.2024 / 19:00 (Zaawansowana I)Adam Molenda - Przemysław Zieliński zakończony 3:6 / 1:6
316) Czwartek 20.06.2024 / 17:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Mariusz Jabłoński - Marcel Witkowski zakończony 6:4 / 3:6 / 8:10
315) Czwartek 20.06.2024 / 17:00 (Średniozaawansowana III)Michał Kądzioła - Juliusz Mićko zakończony 6:4 / 6:3


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.