Wyniki Liga Lato 2022

666) Środa 19.10.2022 / 11:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Ryszard Jabłoński - Lesław Markowicz zakończony 7:5 / 6:4
665) Poniedziałek 17.10.2022 / 14:30 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Bogdan Bachmura - Rafał Szarejko zakończony 1:6 / 5:7
664) Poniedziałek 17.10.2022 / 12:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Lesław Markowicz - Ryszard Nowotka zakończony 5:7 / 2:6
663) Niedziela 16.10.2022 / 10:00 (Średniozaawansowana III)Arkadiusz Fudali - Łukasz Bogacki zakończony 6:4 / 6:3
662) Niedziela 16.10.2022 / 10:00 (Średniozaawansowana IV)Rafał Czepan - Tomasz Ostrowski zakończony 5:7 / 0:6
661) Sobota 15.10.2022 / 18:00 (Zaawansowana II)Paweł Tetych - Bartłomiej Strot zakończony 6:2 / 6:1
660) Sobota 15.10.2022 / 17:00 (Zaawansowana II)Mieczysław Kochmański - Jacek Romański zakończony 6:2 / 6:1
659) Sobota 15.10.2022 / 16:15 (Zaawansowana III)Arkadiusz Szymoszyn - Sebastian Sowiński zakończony 6:3 / 6:0
658) Sobota 15.10.2022 / 14:30 (Średniozaawansowana I)Piotr Walczak - Paweł Radkiewicz walkower 6:0 / 6:0
657) Sobota 15.10.2022 / 11:30 (Zaawansowana I)Cezary Bossowski - Jakub Szwajkiewicz zakończony 6:7 (7:3) / 6:3 / 7:10
656) Piątek 14.10.2022 / 14:30 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Ryszard Nowotka - Bogdan Bachmura zakończony 6:0 / 6:0
655) Środa 12.10.2022 / 16:10 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Rafał Szarejko - Krzysztof Bachmura zakończony 6:0 / 6:3
654) Środa 12.10.2022 / 14:30 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Ryszard Jabłoński - Bogdan Bachmura zakończony 6:0 / 6:4
653) Wtorek 11.10.2022 / 17:00 (Kobiety - Zaawansowana)Agata Winiarska - Wioleta Dubilas zakończony 1:6 / 0:6
652) Wtorek 11.10.2022 / 16:00 (Średniozaawansowana I)Piotr Kuck - Krzysztof Drajkopel zakończony 0:6 / 5:7
651) Wtorek 11.10.2022 / 16:00 (Średniozaawansowana II)Łukasz Dubilas - Mirosław Capłap zakończony nie podano wyniku!
650) Wtorek 11.10.2022 / 16:00 (Zaawansowana II)Grzegorz Bogdański - Józef Pawluczuk zakończony 7:5 / 6:4
649) Wtorek 11.10.2022 / 08:00 (Średniozaawansowana III)Sebastian Gajlewicz - Krzysztof Kocięda zakończony 6:4 / 6:3
648) Wtorek 11.10.2022 / 16:00 (Średniozaawansowana II)Łukasz Dubilas - Bartosz Tomaszek zakończony 1:6 / 3:6
647) Poniedziałek 10.10.2022 / 16:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Krzysztof Bachmura - Rafał Szarejko zakończony 0:6 / 2:6
646) Niedziela 09.10.2022 / 10:00 (Średniozaawansowana IV)Tomasz Szmitkowski - Rafał Czepan zakończony 1:6 / 2:6
645) Sobota 08.10.2022 / 12:00 (Średniozaawansowana III)Marek Miklas - Rafał Wołodkowicz zakończony 5:7 / 3:6
644) Sobota 08.10.2022 / 08:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Piotr Walczak - Krzysztof Bachmura zakończony 6:0 / 6:7 (3:6) / 10:4
643) Sobota 08.10.2022 / 11:00 (Zaawansowana II)Grzegorz Bogdański - Paweł Tetych zakończony 4:6 / 1:6
642) Piątek 07.10.2022 / 15:30 (Zaawansowana II)Grzegorz Bogdański - Józef Pawluczuk zakończony 4:6 / 3:6
641) Piątek 07.10.2022 / 15:00 (Średniozaawansowana II)Edward Bieńkiewicz - Arkadiusz Zamarja zakończony 4:6 / 2:6
640) Czwartek 06.10.2022 / 18:00 (Średniozaawansowana III)Sebastian Gajlewicz - Szymon Wierzchowski walkower 6:0 / 6:0
639) Czwartek 06.10.2022 / 17:00 (Zaawansowana III)Artur Stempień - Daniel Żółtak zakończony 7:5 / 1:6 / 10:6
638) Czwartek 06.10.2022 / 14:30 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Ryszard Nowotka - Lesław Markowicz zakończony 3:6 / 2:6
637) Czwartek 06.10.2022 / 16:00 (Średniozaawansowana III)Sebastian Gajlewicz - Cezary Kisiel zakończony 6:0 / 6:0
636) Czwartek 06.10.2022 / 13:15 (Zaawansowana I)Cezary Bossowski - Łukasz Cieciórski zakończony 3:6 / 6:7 (4:7)
635) Czwartek 06.10.2022 / 16:00 (Zaawansowana II)Grzegorz Bogdański - Marcin Majewski zakończony 4:6 / 6:4 / 10:4
634) Czwartek 06.10.2022 / 14:15 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Bogdan Bachmura - Ryszard Jabłoński zakończony 1:6 / 1:6
633) Czwartek 06.10.2022 / 15:15 (Zaawansowana I)Kamil Cyganiuk - Przemysław Zieliński zakończony 3:6 / 6:4 / 5:10
632) Środa 05.10.2022 / 16:00 (Zaawansowana II)Marcin Majewski - Józef Pawluczuk zakończony 4:6 / 4:6
631) Sobota 01.10.2022 / 11:00 (Zaawansowana III)Arkadiusz Szymoszyn - Artur Stempień zakończony 6:3 / 6:1
630) Sobota 01.10.2022 / 10:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Rafał Szarejko - Piotr Walczak zakończony 6:2 / 6:2
629) Poniedziałek 26.09.2022 / 16:30 (Średniozaawansowana II)Hubert Malinowski - Bartosz Tomaszek zakończony 6:4 / 4:6 / 10:6
628) Poniedziałek 26.09.2022 / 16:30 (Kobiety - Zaawansowana)Marysia Jocz - Alicja Kochmańska zakończony 2:6 / 7:6 (7:3) / 9:11
627) Niedziela 25.09.2022 / 10:00 (Średniozaawansowana II)Łukasz Kamiński - Zbigniew Dominik zakończony 6:2 / 7:5
626) Niedziela 25.09.2022 / 11:00 (Średniozaawansowana IV)Tomasz Ostrowski - Łukasz Urbaniec zakończony 6:1 / 6:1
625) Niedziela 25.09.2022 / 10:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Bogdan Bachmura - Krzysztof Bachmura zakończony 6:4 / 6:4
624) Niedziela 25.09.2022 / 16:00 (Zaawansowana III)Marek Siudak - Michał Kątek zakończony nie podano wyniku!
623) Niedziela 25.09.2022 / 15:45 (Zaawansowana I)Przemysław Zieliński - Jakub Szwajkiewicz zakończony 6:0 / 6:3
622) Niedziela 25.09.2022 / 10:30 (Średniozaawansowana III)Cezary Kisiel - Adam Rek zakończony 0:6 / 0:6
621) Niedziela 25.09.2022 / 17:00 (Kobiety - Średniozaawansowana)Olga Radman - Natalia Jarmołowicz – Aniołkowska zakończony 0:6 / 2:6
620) Niedziela 25.09.2022 / 12:00 (Średniozaawansowana III)Sebastian Gajlewicz - Rafał Wołodkowicz zakończony 6:1 / 6:1
619) Niedziela 25.09.2022 / 10:00 (Średniozaawansowana I)Krzysztof Drajkopel - Przemysław Wawrzyniak zakończony 5:7 / 5:7
618) Sobota 24.09.2022 / 12:30 (Zaawansowana II)Grzegorz Bogdański - Marcin Majewski zakończony 1:6 / 6:1 / 2:10
617) Sobota 24.09.2022 / 15:00 (Średniozaawansowana I)Paweł Radkiewicz - Kuba Gołaszewski zakończony 4:6 / 5:7


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.