Wyniki Liga Lato 2021

239) Czwartek 17.06.2021 / 18:00 (Średniozaawansowana III)Piotr Jakubowski - Bartłomiej Rzeszowski zakończony 1:6 / 7:5 / 6:10
238) Czwartek 17.06.2021 / 16:00 (Kobiety - Średniozaawansowana)Paulina Brożek - Weronika Kozera-Jankowska zakończony 1:6 / 2:6
237) Czwartek 17.06.2021 / 20:00 (Średniozaawansowana IV)Igor Kunicki - Szymon Wierzchowski zakończony 3:6 / 5:7
236) Czwartek 17.06.2021 / 18:00 (Średniozaawansowana III)Łukasz Kamiński - Arkadiusz Fudali zakończony 6:4 / 6:2
235) Czwartek 17.06.2021 / 09:00 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Krzysztof Bachmura - Leszek Winiarski zakończony 1:6 / 1:6
234) Czwartek 17.06.2021 / 19:00 (Średniozaawansowana I)Jarosław Lemański - Arkadiusz Szymoszyn zakończony 3:6 / 1:6
233) Czwartek 17.06.2021 / 17:00 (Zaawansowana III)Sebastian Podlecki - Tomasz Gryglicki zakończony 4:6 / 6:4 / 8:10
232) Czwartek 17.06.2021 / 15:00 (Średniozaawansowana I)Daniel Żółtak - Marek Siudak zakończony 7:5 / 1:6 / 10:6
231) Czwartek 17.06.2021 / 19:00 (Średniozaawansowana II)Rafał Rojek - Paweł Radkiewicz zakończony 6:2 / 6:0
230) Czwartek 17.06.2021 / 16:00 (Zaawansowana I)Jakub Szwajkiewicz - Rafał Janczarek zakończony 2:6 / 5:7
229) Środa 16.06.2021 / 21:00 (Średniozaawansowana IV)Łukasz Rusanowski - Maciej Więch zakończony 6:2 / 6:4
228) Środa 16.06.2021 / 19:00 (Średniozaawansowana II)Mirosław Capłap - Piotr Łojewski zakończony nie podano wyniku!
227) Środa 16.06.2021 / 17:00 (Średniozaawansowana III)Łukasz Dubilas - Łukasz Kamiński zakończony 6:4 / 7:6 (7:4)
226) Środa 16.06.2021 / 19:45 (Średniozaawansowana II)Adam Smoczyński - Arkadiusz Sztandera zakończony 6:4 / 6:4
225) Środa 16.06.2021 / 18:00 (Zaawansowana II)Cezary Bossowski - Cezary Mróz zakończony 6:3 / 6:3
224) Środa 16.06.2021 / 19:15 (Średniozaawansowana I)Jarosław Lemański - Piotr Kuck zakończony nie podano wyniku!
223) Środa 16.06.2021 / 17:30 (Zaawansowana III)Rafał Szarejko - Michał Zaworski zakończony 6:2 / 6:4
222) Środa 16.06.2021 / 15:30 (Zaawansowana III)Michał Kątek - Adam Neumann zakończony nie podano wyniku!
221) Środa 16.06.2021 / 19:45 (Średniozaawansowana III)Adrian Pietnoczka - Janusz Syczyło zakończony nie podano wyniku!
220) Środa 16.06.2021 / 17:45 (Zaawansowana II)Michał Korwek - Józef Pawluczuk zakończony 3:6 / 7:6 (7:5) / 10:8
219) Środa 16.06.2021 / 16:00 (Zaawansowana III)Sebastian Sowiński - Sebastian Podlecki zakończony 6:4 / 7:6 (11:9)
218) Środa 16.06.2021 / 07:00 (Średniozaawansowana I)Grzegorz Walczak - Sławomir Trojanowski zakończony 5:7 / 4:6
217) Wtorek 15.06.2021 / 18:00 (Zaawansowana I)Radosław Gopaniuk - Jakub Szwajkiewicz zakończony 6:2 / 3:6 / 8:10
216) Wtorek 15.06.2021 / 17:00 (Kobiety - Średniozaawansowana)Monika Prach - Mariola Sokołowska zakończony 3:6 / 0:6
215) Wtorek 15.06.2021 / 18:30 (Średniozaawansowana I)Krzysztof Drajkopel - Arkadiusz Zamarja zakończony 6:4 / 4:6 / 8:10
214) Wtorek 15.06.2021 / 16:30 (Średniozaawansowana I)Sławomir Trojanowski - Przemysław Wawrzyniak zakończony 2:6 / 6:0 / 10:8
213) Piątek 11.06.2021 / 17:30 (Zaawansowana III)Janusz Góralczyk - Tomasz Gryglicki zakończony 5:7 / 6:4 / 10:6
212) Piątek 11.06.2021 / 18:00 (Średniozaawansowana I)Kuba Gołaszewski - Arkadiusz Szymoszyn zakończony 2:6 / 2:6
211) Piątek 11.06.2021 / 16:00 (Kobiety - Średniozaawansowana)Anna Czepek - Paulina Brożek zakończony nie podano wyniku!
210) Piątek 11.06.2021 / 19:00 (Zaawansowana I)Tomasz Kasietczuk - Rafał Pietrzak zakończony nie podano wyniku!
209) Piątek 11.06.2021 / 17:00 (Zaawansowana III)Sebastian Podlecki - Rafał Szarejko zakończony 2:6 / 4:6
208) Piątek 11.06.2021 / 08:00 (Średniozaawansowana IV)Jerzy Drzazga - Wojciech Ejsmond zakończony nie podano wyniku!
207) Czwartek 10.06.2021 / 19:00 (Średniozaawansowana II)Arkadiusz Sztandera - Edward Bieńkiewicz zakończony 3:6 / 6:3 / 10:7
206) Czwartek 10.06.2021 / 19:30 (Zaawansowana II)Jakub Gorczewski - Adam Molenda zakończony 5:7 / 4:6
205) Czwartek 10.06.2021 / 19:00 (Średniozaawansowana I)Przemysław Wawrzyniak - Jarosław Lemański zakończony 3:6 / 6:4 / 5:10
204) Czwartek 10.06.2021 / 16:30 (WIEK 50+ (GRUPA ZAMKNIĘTA BEZ AWANSÓW I SPADKÓW))Leszek Winiarski - Mirosław Piotrowski zakończony 6:1 / 6:2
203) Czwartek 10.06.2021 / 19:00 (Zaawansowana II)Cezary Mróz - Paweł Tetych zakończony 6:3 / 6:3
202) Czwartek 10.06.2021 / 17:00 (Średniozaawansowana III)Janusz Syczyło - Bartłomiej Rzeszowski zakończony nie podano wyniku!
201) Czwartek 10.06.2021 / 15:00 (Zaawansowana I)Przemysław Zieliński - Jakub Szwajkiewicz zakończony 6:3 / 7:5
200) Środa 09.06.2021 / 19:00 (Średniozaawansowana II)Marcin Szewczyk - Mirosław Capłap zakończony 6:4 / 6:3
199) Środa 09.06.2021 / 17:00 (Średniozaawansowana III)Arkadiusz Fudali - Zbigniew Dominik zakończony 2:6 / 3:6
198) Środa 09.06.2021 / 14:30 (Średniozaawansowana I)Sławomir Trojanowski - Marek Siudak zakończony 6:7 (4:7) / 6:4 / 10:6
197) Środa 09.06.2021 / 17:30 (Kobiety - Zaawansowana)Alicja Kochmańska - Katarzyna Matejeska zakończony 6:4 / 3:6 / 4:10
196) Środa 09.06.2021 / 15:30 (Średniozaawansowana I)Daniel Żółtak - Piotr Walczak zakończony 6:4 / 6:1
195) Środa 09.06.2021 / 20:00 (Średniozaawansowana IV)Cezary Kisiel - Szymon Wierzchowski zakończony 6:3 / 3:6 / 10:8
194) Środa 09.06.2021 / 18:00 (Zaawansowana III)Kamil Bojarski - Janusz Góralczyk zakończony 6:4 / 6:3
193) Środa 09.06.2021 / 16:00 (Zaawansowana II)Cezary Bossowski - Józef Pawluczuk zakończony 6:3 / 6:3
192) Środa 09.06.2021 / 19:00 (Średniozaawansowana III)Janusz Syczyło - Piotr Jakubowski zakończony 4:6 / 1:6
191) Środa 09.06.2021 / 17:00 (Średniozaawansowana III)Łukasz Dubilas - Adrian Pietnoczka zakończony 5:7 / 5:7
190) Środa 09.06.2021 / 15:00 (Średniozaawansowana II)Tomasz Piskor - Mariusz Wesołowski zakończony 3:6 / 6:7 (2:7)


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.