Ranking 2016 – V Grupa

miejsceimię i nazwiskopunktymeczeWINLOSE
1Krzysztof Kapiszka4824240
2Arkadiusz Curulak4626233
3Józef Pawluczuk4026206
4Dariusz Adamiuk3826197
5Jarosław Krymski32261610
6Przemysław Wojciechowicz28251411
7Piotr Kuck26261313
8Grzegorz Borkowski20261016
9Krystian Topa1626818
10Adam Smoczyński1626818
11Jarosław Goszczycki1423716
12Łukasz Sztych1218612
13Maciej Deja8945
14Piotr Łojewski824420
15Michał Krysiński224123

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.