Ranking 2016 – IV Grupa

miejsceimię i nazwiskopunktymeczeWINLOSE
1Radosław Gopaniuk5028253
2Przemysław Sowiński4426224
3Michał Zaworski3627189
4Kamil Bojarski3626188
5Przemysław Kalinowski32271611
6Patryk Ciemięga3224168
7Sławomir Jaskółowski26251312
8Piotr Woike26281315
9Jakub Szwajkiewicz26281315
10Janusz Góralczyk22281117
11Andrzej Kaliszewicz1625817
12Janusz Wójcicki1226620
13Tomasz Wawrzyn121468
14Piotr Kuck424222
15Sebastian Gajlewicz423221
16Andrzej Strot0808

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.