Ranking 2016 – III Grupa

miejsceimię i nazwiskopunktymeczeWINLOSE
1Ryszard Nowotka5026251
2Krzysztof Rapkowski4423221
3Tomasz Święcki4025205
4Krzysztof Stypułkowski4026206
5Tomasz Kasietczuk3223167
6Bohdan Bieniek28261412
7Witold Mocarski24241212
8Dariusz Niklewski22261115
9Jan Koliwer22251114
10Janusz Bil20261016
11Krzysztof Drajkopel1019514
12Dariusz Turek625322
13Piotr Ostaszyk426224
14Tobiasz Sadowski426224

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.