Ranking 2016 – II Grupa

miejsceimię i nazwiskopunktymeczeWINLOSE
1Ireneusz Sobieski4224213
2Janusz Truskowski4024204
3Łukasz Kujawa3824195
4Paweł Tetych28241410
5Piotr Gryszczuk2623149
6Krzysztof Sobieski2421129
7Tomasz Rapińczuk20201010
8Sławomir Osiński2020911
9Tomasz Dowgiałło1820911
10Paweł Matracki1824915
11Jakub Gorczewski81046
12Bartłomiej Strot422220
13Robert Pachucki2413
14Dariusz Kopeć222121
15Tomasz Wawrzyn012012


Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.