Ranking 2015 – grupa zaawansowana

miejsceimię i nazwiskopunktymeczeWINLOSE
1Marcin Rapacki8228271
2Marek Roszkowski8128280
3Piotr Jasiński7628262
4Bartosz Stempień7528253
5Paweł Dąbrowski7128235
6Ryszard Nowotka6628235
7Przemysław Sobiech6128217
8Marcin Podliński6128208
9Tomasz Trembicki58281810
10Michał Aszkiełowicz5828208
11Mieczysław Kochmański5428199
 12Łukasz Kujawa45281513
13Ireneusz Sobieski42261313
14Artur Zientek40281414
15Piotr Gryszczuk38281216
16Mariusz Wysocki36281315
17Tomasz Kasietczuk35271116
18Tomasz Święcki34281117
19Witold Mocarski32271116
20Paweł Matracki28281018
21Robert Pachucki2627819
22Tomasz Rapińczuk2527819
23Tomasz Dowgiałło1727621
24Krzysztof Sobieski1726521
25Paweł Tetych1228325
26Mariusz Stefanowicz922319
27Krzysztof Drajkopel625223
28Bartłomiej Strot327126
29Andrzej Strot027027
30Tomasz Warykiewicz0303

 



Sponsorzy

Gdzie
gramy?

Olsztyn–Kortowo przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14

Mecze ligowe odbywają się na kortach tenisowych położonych w Olsztynie – Kortowie przy ulicy Czesława Kanafojskiego 14. Obiekt składa się z 7 kortów tenisowych, przy czym 5 kortów znajduje się w jednym kompleksie, a dwa pozostałe są kortami pojedynczymi. Wszystkie korty mają nawierzchnię ziemną (mączka ceglana). Obiekt usytuowany jest w pobliżu przepięknego jeziora Kortowskiego i lasu.

BIURO
Zapisy, informacja

Tel: (+48) 608 214 215 (9.00-20.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

ORGANIZATOR
Ligi Tenisa Ziemnego

Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl

© Liga Tenisa Ziemnego Kortowo 2019
Realizacja:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.