Liga Tenisa Ziemnego Olsztyn – Kortowo 2019

Liga Tenisa Ziemnego Olsztyn – Kortowo 2019

DCIM100MEDIADJI_0099.JPG

DCIM100MEDIADJI_0091.JPG
IMG_4475

Archiwum!!!

Wszystko o sezonie 2018 znajdziemy w archiwum <- Kliknij tutaj.

W tegorocznej VIII edycji Ligi Tenisa Ziemnego Olsztyn - Kortowo 2019 uruchamiamy grupę dla Kobiet!!! Zapraszam do zapisów!!! http://www.liga-tenisa.olsztyn.pl/zapisy/

W tegorocznej VIII edycji Ligi Tenisa Ziemnego Olsztyn – Kortowo 2019 uruchamiamy grupę dla Kobiet!!! Zapraszam do zapisów!!! http://www.liga-tenisa.olsztyn.pl/zapisy/

NOWY SPONSOR!!!

W związku z organizacją VIII edycji Ligi Tenisa Ziemnego 2019 Olsztyn – Kortowo będziemy na bieżąco odkrywać karty z nowinkami i nowymi Sponsorami na nadchodzącą dużymi krokami VIII edycję Ligi Tenisa Ziemnego 2019. Pierwszym ze Sponsorów, którego przedstawiać nie trzeba bo chyba każdy grający w tenisa zna – jest nim Firma Babolat Polska. Sponsor ufunduje w każdej grupie nagrodę w postaci Thermobagu na 3/6/9/12 rakiet w zależności od upodobania osoby, która zajmie odpowiednio 2 miejsce w każdej grupie.

Zwiastun Ligi Tenisa Ziemnego!!!

Zapraszam wszystkich do oglądania 😉

Nowinki – mecz pokazowy!!!

Na grill’u ligowym odbędzie się mecz pokazowy tenisistów z pierwszej 500-tki światowego rankingu ATP. 🙂

Dlaczego większość wybiera właśnie Ligę Tenisa Ziemnego Olsztyn – Kortowo??? Co Nas wyróżnia???

  1. Największa Liga Tenisa Ziemnego w Polsce (możesz sprawdzić się z najlepszymi);
  2. Podział na 7 grup pod względem poziomu gry co sprawia, że każdy z każdym może wygrać i każdy z każdym może przegrać, a każda grupa to inny poziom zaawansowania co sprawia, że przez cały okres rozgrywek nie wiadomo do ostatniego dnia kto wygra daną grupę;
  3. Nie tracisz czasu na szukanie przeciwnika i rezerwację kortu – robimy to za Ciebie!!!
  4. Atmosfera i integracja tenisistów na najwyższym poziomie (dwie imprezy: grill ligowy i gala wręczenia nagród);
  5. Co roku mamy rozegranych 95% meczy;
  6. Każdy uczestnik otrzymuje koszulkę ligową firmy Babolat;
  7. Każdy uczestnik otrzymuje 3 opakowania piłek tenisowych marki TRETORN SERIE + CONTROL;
  8. Liga tenisa ziemnego z tradycjami (co roku cieszy się coraz większą frekwencją);
  9. Nasze zaangażowanie, poświęcenie, skrupulatność i terminowość spowodowała, że przez okres 8 lat zaufało nam ponad 150 osób;
  10. Komunikacja z klientami na najwyższym poziomie;
  11. Niezapomniane wrażenia i dużo pozytywnych emocji;
  12. Na bieżąco aktualizacja wyników, rankingów, galerii zdjęć;
  13. Pula nagród ponad 50 000 PLN!!!!

ZIMOWA EDYCJA LIGI TENISA ZIEMNEGO – GALERIA ZDJĘĆ:

GALERIA ZDJĘĆ

ZIMOWA EDYCJA LIGI TENISA ZIEMNEGO – PLAN GIER:

NIEDZIELA 17.02.2019r.

166) Rafał Rojek – Krzysztof Kocięda rewanż godzina: 9:30 LEWA HALA
165) Piotr Walczak – Ryszard Miśków godzina: 20:30 LEWA HALA

ZIMOWA EDYCJA LIGI TENISA ZIEMNEGO – RANKINGI:

Stan na: 16.02.2019r. włącznie.

GRUPA I

GRUPA II

ZIMOWA EDYCJA LIGI TENISA ZIEMNEGO – WYNIKI!!!

SOBOTA 16.02.2019r.

164) Artur Stempień – Ryszard Miśków rewanż 6:2 / 6:4
163) Maciej Nasiadko – Bartłomiej Rzeszowski 2:6 / 6:2 / 18:16
162) Adam Fiedorowicz – Ryszard Miśków rewanż 6:1 / 6:2

PIĄTEK 15.02.2019r.

161) Jakub Szwajkiewicz – Marcin Kuś rewanż 7:5 / 6:1
160) Artur Stempień – Sebastian Gajlewicz 6:0 / 6:0 wo.
159) Radosław Gopaniuk – Jacek Romański rewanż 7:5 / 6:2

CZWARTEK 14.02.2019r.

158) Adam Smoczyński – Piotr Kuck rewanż 6:1 / 4:6 / 10:3
157) Grzegorz Walczak – Krystian Topa rewanż 6:4 / 6:7 / 10:4

ŚRODA 13.02.2019r.

156) Radosław Gopaniuk – Cezary Mróz rewanż 6:4 / 6:4

WTOREK 12.02.2019r.

155) Krystian Topa – Piotr Kuck rewanż 6:4 / 6:6 DOKOŃCZENIE!!!
154) Adam Smoczyński – Rafał Wołodkowicz rewanż 6:3 / 6:4

PONIEDZIAŁEK 11.02.2019r.

153) Krystian Topa – Krzysztof Kocięda 6:2 / 6:4

NIEDZIELA 10.02.2019r.

152) Jakub Szwajkiewicz – Piotr Walczak rewanż 6:2 / 6:2
151) Rafał Rojek – Maciej Nasiadko rewanż 6:1 / 6:2
150) Jakub Szwajkiewicz – Bartłomiej Strot rewanż 6:3 / 6:3

SOBOTA 09.02.2019r.

149) Grzegorz Walczak – Rafał Wołodkowicz rewanż 6:4 / 6:1
148) Adam Fiedorowicz – Marcin Kuś rewanż 5:7 / 1:6

PIĄTEK 08.02.2019r.

147) Jakub Szwajkiewicz – Radosław Gopaniuk rewanż 6:2 / 5:7 / 10:6
146) Krystian Topa – Maciej Nasiadko 6:2 / 6:3

ŚRODA 06.02.2019r.

145) Adam Smoczyński – Krystian Topa 7:5 / 6:4
144) Sebastian Gajlewicz – Ryszard Miśków rewanż 0:6 / 1:6

WTOREK 05.02.2019r.

143) Radosław Gopaniuk – Artur Stempień rewanż 6:3 / 6:2
142) Krzysztof Kocięda – Piotr Kuck 1:6 / 7:5 / 3:10

NIEDZIELA 03.02.2019r.

141) Maciej Nasiadko – Sebastian Podlecki rewanż 2:6 / 3:6
140) Krystian Topa – Cezary Kisiel rewanż 6:0 / 5:2 DOKOŃCZENIE!!!
139) Krystian Topa – Cezary Kisiel 6:4 / 6:4

PIĄTEK 01.02.2019r.

138) Piotr Kuck – Grzegorz Walczak rewanż 4:6 / 6:3 DOKOŃCZENIE!!!

CZWARTEK 31.01.2019r.

137) Krystian Topa – Rafał Rojek 2:6 / 1:6

ŚRODA 30.01.2019r.

136) Piotr Kuck – Rafał Rojek 1:6 / 2:6

WTOREK 29.01.2019r.

135) Marek Dzieńkowski – Artur Stempień 6:3 / 6:2
134) Bartłomiej Strot – Ryszard Miśków 7:6 / 6:3

PONIEDZIAŁEK 28.01.2019r.

133) Marek Dzieńkowski – Jacek Romański 6:7 / 6:0 / 10:1

NIEDZIELA 27.01.2019r.

132) Adam Fiedorowicz – Jacek Romański rewanż 0:6 / 1:6
131) Adam Smoczyński – Cezary Kisiel rewanż 7:5 / 6:4

SOBOTA 26.01.2019r.

130) Cezary Mróz – Artur Stempień rewanż 6:4 / 6:6 krecz
129) Marek Dzieńkowski – Bartłomiej Strot 6:4 / 6:2

PIĄTEK 25.01.2019r.

128) Rafał Rojek – Cezary Kisiel rewanż 6:2 / 6:0
127) Adam Smoczyński – Krystian Topa 6:7 / 6:3 / 10:4

ŚRODA 23.01.2019r.

126) Marek Dzieńkowski – Ryszard Miśków 6:1 / 6:0
125) Marek Dzieńkowski – Sebastian Gajlewicz 6:1 / 6:0

WTOREK 22.01.2019r.

124) Adam Smoczyński – Rafał Rojek rewanż 7:6 / 6:4
123) Jacek Romański – Ryszard Miśków 3:6 / 6:0 / 10:5

NIEDZIELA 20.01.2019r.

122) Grzegorz Walczak – Krystian Topa 7:6 / 6:4
121) Bartłomiej Strot – Artur Stempień rewanż 6:4 / 5:5 DOKOŃCZENIE!!!
120) Jacek Romański – Cezary Mróz rewanż 4:6 / 1:6

SOBOTA 19.01.2019r.

119) Jacek Romański – Piotr Walczak rewanż 6:2 / 7:5

PIĄTEK 18.01.2019r.

118) Radosław Gopaniuk – Kamil Bojarski 6:2 / 6:1

CZWARTEK 17.01.2019r.

117) Adam Smoczyński – Grzegorz Walczak rewanż 6:3 / 6:4

WTOREK 15.01.2019r.

116) Marcin Kuś – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:2 / 6:3

PONIEDZIAŁEK 14.01.2019r.

115) Grzegorz Walczak – Bartłomiej Rzeszowski rewanż 6:4 / 6:2

NIEDZIELA 13.01.2019r.

114) Piotr Walczak – Artur Stempień rewanż 3:6 / 7:6 / 10:7
113) Radosław Gopaniuk – Cezary Mróz 6:2 / 6:0

SOBOTA 12.01.2019r.

112) Kamil Bojarski – Bartłomiej Strot 1:6 / 7:5 / 4:10
111) Adam Smoczyński – Rafał Rojek 6:3 / 7:5

PIĄTEK 11.01.2019r.

110) Sebastian Podlecki – Bartłomiej Rzeszowski 6:4 / 6:4
109) Jakub Szwajkiewicz – Ryszard Miśków rewanż 6:2 / 6:1

CZWARTEK 10.01.2019r.

108) Jakub Szwajkiewicz – Artur Stempień rewanż 6:1 / 6:1
107) Sebastian Podlecki – Adam Smoczyński rewanż 5:7 / 2:6

ŚRODA 09.01.2019r.

106) Marcin Kuś – Ryszard Miśków rewanż 6:0 / 6:4

WTOREK 08.01.2019r.

105) Radosław Gopaniuk – Ryszard Miśków 6:4 / 6:1
104) Radosław Gopaniuk – Sebastian Gajlewicz rewanż 6:3 / 6:3
103) Marcin Kuś – Artur Stempień rewanż 6:2 / 6:3

PONIEDZIAŁEK 07.01.2019r.

102) Jacek Romański – Piotr Walczak 4:6 / 6:3 / 10:6

NIEDZIELA 06.01.2019r.

101) Jacek Romański – Cezary Mróz 2:6 / 7:5 / 10:7
100) Radosław Gopaniuk – Bartłomiej Strot rewanż 7:5 / 6:3
99) Krzysztof Kocięda – Cezary Kisiel 2:6 / 7:6 / 10:6

PIĄTEK 04.01.2019r.

98) Jakub Szwajkiewicz – Adam Fiedorowicz rewanż 6:0 / 6:1

NIEDZIELA 30.12.2018r.

97) Radosław Gopaniuk – Adam Fiedorowicz rewanż 6:2 / 5:3 DOKOŃCZENIE!!!

SOBOTA 29.12.2018r.

96) Bartłomiej Strot – Piotr Walczak rewanż 6:3 / 6:4
95) Adam Smoczyński – Maciej Nasiadko rewanż 7:5 / 6:2
94) Rafał Wołodkowicz – Cezary Kisiel rewanż 6:3 / 6:0

PIĄTEK 28.12.2018r.

93) Adam Fiedorowicz – Jacek Romański 7:5 / 4:6 / 9:11

CZWARTEK 27.12.2018r.

92) Radosław Gopaniuk – Piotr Walczak rewanż 6:2 / 6:1

NIEDZIELA 23.12.2018r.

91) Bartłomiej Strot – Jacek Romański rewanż 2:6 / 2:6
90) Przemysław Zaworski – Cezary Kisiel 0:6 / 0:6 wo.

SOBOTA 22.12.2018r.

89) Maciej Nasiadko – Cezary Kisiel rewanż 6:0 / 6:2
88) Jakub Szwajkiewicz – Cezary Mróz rewanż 6:2 / 6:1
87) Piotr Walczak – Adam Fiedorowicz 3:6 / 1:6

PIĄTEK 21.12.2018r.

86) Grzegorz Walczak – Maciej Nasiadko 6:2 / 6:1
85) Adam Fiedorowicz – Ryszard Miśków 6:3 / 6:2

CZWARTEK 20.12.2018r.

84) Przemysław Zaworski – Michał Krynicki rewanż 6:2 / 1:6 / 16:14
83) Artur Stempień – Piotr Walczak 6:4 / 6:3

ŚRODA 19.12.2018r.

82) Jakub Szwajkiewicz – Ryszard Miśków 6:2 / 6:0

WTOREK 18.12.2018r.

81) Artur Stempień – Ryszard Miśków 3:6 / 6:0 / 10:3

NIEDZIELA 16.12.2018r.

80) Radosław Gopaniuk – Adam Fiedorowicz 6:4 / 7:5
79) Jakub Szwajkiewicz – Bartłomiej Strot 6:1 / 6:1
78) Jacek Romański – Artur Stempień rewanż 7:5 / 7:5

SOBOTA 15.12.2018r.

77) Grzegorz Walczak – Cezary Kisiel rewanż 6:1 / 2:6 / 10:2
76) Jakub Szwajkiewicz – Piotr Walczak 6:0 / 6:3

PIĄTEK 14.12.2018r.

75) Adam Fiedorowicz – Artur Stempień rewanż 6:4 / 6:1

CZWARTEK 13.12.2018r.

74) Radosław Gopaniuk – Jacek Romański 6:2 / 1:6 / 8:10

ŚRODA 12.12.2018r.

73) Marcin Kuś – Ryszard Miśków 6:2 / 6:3

WTOREK 11.12.2018r.

72) Adam Smoczyński – Krzysztof Kocięda 6:1 / 7:5
71) Ryszard Miśków – Sebastian Gajlewicz  4:6 / 2:6

NIEDZIELA 09.12.2018r.

70) Rafał Wołodkowicz – Maciej Nasiadko 6:3 / 6:4
69) Adam Fiedorowicz – Bartłomiej Strot 6:3 / 5:7 / 9:11
68) Jakub Szwajkiewicz – Jacek Romański rewanż 6:0 / 6:2
67) Radosław Gopaniuk – Piotr Walczak 6:2 / 6:2

CZWARTEK 06.12.2018r.

66) Leszek Winnicki – Krystian Topa 6:0 / 6:0
65) Marcin Kuś – Piotr Walczak 6:4 / 6:3
64) Sebastian Gajlewicz – Krystian Topa 6:2 / 3:6 / 11:9
63) Rafał Wołodkowicz – Cezary Kisiel 6:1 / 6:1
62) Sebastian Podlecki – Adam Smoczyński 6:4 / 3:6 / 10:5

ŚRODA 05.12.2018r.

61) Sebastian Gajlewicz – Andrzej Strot 7:6 / 2:6 / 10:5

NIEDZIELA 02.12.2018r.

60) Jakub Szwajkiewicz – Adam Fiedorowicz 6:0 / 6:3
59) Piotr Kuck – Bartłomiej Rzeszowski 7:6 / 3:0 DOKOŃCZENIE!!!
58) Radosław Gopaniuk – Krystian Topa 6:0 / 6:1
57) Adam Smoczyński – Cezary Kisiel 6:1 / 6:2

SOBOTA 01.12.2018r.

56) Jakub Szwajkiewicz – Artur Stempień 6:3 / 6:3
55) Grzegorz Walczak – Rafał Wołodkowicz 7:6 / 6:3
54) Rafał Rojek – Cezary Kisiel 6:0 / 6:3

CZWARTEK 29.11.2018r.

53) Piotr Kuck – Rafał Wołodkowicz 7:6 / 5:5 krecz
52) Leszek Winnicki – Sebastian Gajlewicz 6:1 / 6:1

ŚRODA 28.11.2018r.

51) Adam Smoczyński – Rafał Wołodkowicz 6:3 / 6:0
50) Marcin Kuś – Sebastian Gajlewicz 6:1 / 6:2

PONIEDZIAŁEK 26.11.2018r.

49) Leszek Winnicki – Piotr Walczak 6:0 / 6:0
48) Radosław Gopaniuk – Marcin Kuś rewanż 6:4 / 6:4

NIEDZIELA 25.11.2018r.

47) Cezary Mróz – Krystian Topa rewanż 6:3 / 6:1
46) Artur Stempień – Jacek Romański 4:6 / 1:6

SOBOTA 24.11.2018r.

45) Adam Smoczyński – Maciej Nasiadko 6:4 / 7:5
44) Artur Stempień – Bartłomiej Strot 0:6 / 0:6 wo.
43) Grzegorz Walczak – Bartłomiej Rzeszowski 6:4 / 6:3
42) Sebastian Podlecki – Rafał Rojek 6:3 / 6:3

PIĄTEK 23.11.2018r.

41) Piotr Kuck – Maciej Nasiadko 3:6 / 6:0 / 10:8

CZWARTEK 22.11.2018r.

40) Adam Smoczyński – Grzegorz Walczak 6:2 / 1:6 / 7:10
39) Piotr Walczak – Krystian Topa 6:0 / 6:0 wo.
38) Marcin Kuś – Artur Stempień 6:2 / 6:3

ŚRODA 21.11.2018r.

37) Marcin Kuś – Andrzej Strot 6:3 / 6:1

WTOREK 20.11.2018r.

36) Radosław Gopaniuk – Artur Stempień 6:4 / 6:2
35) Grzegorz Walczak – Krzysztof Kocięda 6:2 / 7:5

PONIEDZIAŁEK 19.11.2018r.

34) Jakub Szwajkiewicz – Radosław Gopaniuk 6:1 / 6:3

NIEDZIELA 18.11.2018r.

33) Cezary Mróz – Krystian Topa 7:5 / 6:0
32) Adam Smoczyński – Bartłomiej Rzeszowski 7:5 / 6:1
31) Grzegorz Walczak – Cezary Kisiel 6:0 / 6:2
30) Marcin Kuś – Jacek Romański rewanż 6:2 / 7:6
29) Adam Fiedorowicz – Artur Stempień 6:7 / 6:3 / 10:8

SOBOTA 17.11.2018r.

28) Piotr Kuck – Adam Smoczyński 6:7 / 2:6
27) Bartłomiej Strot – Piotr Walczak 6:2 / 6:4
26) Rafał Rojek – Maciej Nasiadko 6:1 / 7:5

PIĄTEK 16.11.2018r.

25) Krystian Topa – Artur Stempień 4:6 / 3:6

CZWARTEK 15.11.2018r.

24) Sebastian Podlecki – Grzegorz Walczak 3:6 / 6:2 / 3:10

PONIEDZIAŁEK 12.11.2018r.

23) Jakub Szwajkiewicz – Cezary Mróz 7:5 / 6:0
22) Marcin Kuś – Jacek Romański 6:3 / 6:4
21) Radosław Gopaniuk – Bartłomiej Strot 6:4 / 6:4
20) Piotr Kuck – Grzegorz Walczak 6:2 / 6:4

NIEDZIELA 11.11.2018r.

19) Grzegorz Walczak – Maciej Nasiadko 7:5 / 6:1
18) Marcin Kuś – Adam Fiedorowicz 3:6 / 6:0 / 7:10
17) Jakub Szwajkiewicz – Jacek Romański 6:2 / 6:4

SOBOTA 10.11.2018r.

16) Piotr Kuck – Sebastian Podlecki 4:6 / 4:6
15) Piotr Walczak – Cezary Mróz 3:6 / 1:6
14) Marcin Kuś – Bartłomiej Strot 6:4 / 7:5

CZWARTEK 08.11.2018r.

13) Rafał Wołodkowicz – Bartłomiej Rzeszowski 6:3 / 6:2

PONIEDZIAŁEK 05.11.2018r.

12) Marcin Kuś – Radosław Gopaniuk 7:6 / 5:7 / 12:10

NIEDZIELA 04.11.2018r.

11) Sebastian Podlecki – Rafał Wołodkowicz 5:7 / 6:4 / 10:5

SOBOTA 03.11.2018r.

10) Bartłomiej Strot – Jacek Romański 6:4 / 0:6 / 10:5
9) Sebastian Podlecki – Maciej Nasiadko 6:2 / 6:1
8) Rafał Rojek – Bartłomiej Rzeszowski 6:1 / 6:0

PIĄTEK 02.11.2018r.

7) Artur Stempień – Cezary Mróz 6:0 / 7:6
6) Jacek Romański – Krystian Topa 6:2 / 6:0

WTOREK 30.10.2018r.

5) Michał Krynicki – Przemysław Zaworski 7:6 / 7:5
4) Radosław Gopaniuk – Sebastian Gajlewicz 6:2 / 6:2

NIEDZIELA 28.10.2018r.

3) Maciej Nasiadko – Cezary Kisiel 6:0 / 6:2
2) Rafał Rojek – Krzysztof Kocięda 6:0 / 6:2
1) Marcin Kuś – Jakub Szwajkiewicz 6:4 / 4:6 / 10:8

 

Krzysztof Malinowski - pomysłodawca i organizator Ligi Tenisa Ziemnego w Olsztynie, działającej od 2012 roku.

Krzysztof Malinowski – pomysłodawca i organizator Ligi Tenisa Ziemnego w Olsztynie, działającej od 2012 roku.

 

Kontakt
Krzysztof Malinowski
Tel: (+48) 728 814 411 (8.00-22.00)
SMS: 24h
kontakt@liga-tenisa.olsztyn.pl